• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Skúsenosti s darovanými vajíčkami na mimotelové oplodnenie

24. apríla 2017 
@rebo
@rebo tak to máš hooodně slušnou cenu :dizzy_face: :dizzy_face: hodně štěstíčka !!!!
19. apr 2011 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bondy tak se drž.a at' je to tam :grinning:
19. apr 2011 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to

@bondy drzim paste tomu hovori super pristup :grinning: tak nech to vyjde
19. apr 2011 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bondy tak nech sa chlapček riadne zahryzne a nepustí 9 mesiacov :slight_smile:. Na koľký deň od OPU ste vkladali? Koľkobunkové bolo emryjko?
@misha83
@denda1301
@rebo pokiaľ viem, tak pri darovaných vajíčkach robia predĺženú kultiváciu automaticky. Malo by to byť v cene. Embryjká vkladajú na 5-6 deň od OPU. Ale s darovanými emryjkami neviem ako to je.
Ženy tak ja som mala včera deň blbec. Skoro som si roztrieskala moje nové auto.Skoro sa ale neráta :grinning:. Na frekventovanej ceste zrazu predo mnou zastal náklaďák,išla som dosť rýchlo. Ja brzda na podlahe, už som ho tlačila očami, nech sa posunie, na šmyku som išla ani neviem koľko metrov a zastala som asi 5cm od neho. Mala som šťastie, že ten za mnou do mňa nenarazil. Moja mama sedela vedľa mňa, tá skoro chudera infarkt dostala. Doma som sa ani nepriznala čo som popáchala :slight_smile:
19. apr 2011 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jada1 Téééda, no hlavně, že to dobře dopadlo, tak opatrně :slight_smile: .
19. apr 2011 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misha83 ešteže nie som tehotná, lebo by som určite potratila :grinning: .
19. apr 2011 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jada1 No to jo tedy, prosím Tě, buď opatrná :frowning2: .
19. apr 2011 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jada1 vkladali jsme třetí den, měli nějakou statistiku, že je to lepší než ty blastocysty apod.Tomášek měl asi osm buněk :grinning: .
JInak všem děkuji za držení.Já dělám jako že nic, akorát jsem nejela na služebku.Ale chutná mi už teď, to jsem první den po transferu a mám kilo na hoře.No kam já to dotáhnu :stuck_out_tongue_closed_eyes:.
19. apr 2011 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte holky, dlouho jsem tu nebyla, moc práce :slight_smile:.
19. apr 2011 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bondy no hodnr daleko to dufam dotiahnes do porodu dievcatak sa pekne drz.Inac ja ma pred MS a zeriem piate cez deviate tiez neviem ako to bude ked budem tehotna :dizzy_face:
19. apr 2011 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bondy @denda1301 Tak holky, já se taky pořád cpu :grinning: . To jsme teda skupinka :grinning: .
@mysycka Ahojky, ráda Tě tady zase vidím:slight_smile:.
19. apr 2011 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak já, abych se přidala, taky se pořád cpu a hodně :slight_smile:, ale co tak si něco dopřejeme, ne?
@misha83 díky :slight_smile:
19. apr 2011 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bondy tak malý už má aj meno :slight_smile:
@denda1301
@misha83
@bondy ja som tiež nejaká rozožratá. :grinning: Minulý týždeň som sa trochu krotila, hneď som po pár dňoch cítila, že sa mi nejako ľahšie zapínajú nohavice. No ale blížia sa Veľkonočné sviatky tak neviem, neviem :unamused:
19. apr 2011 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bondy a do akého CARu chodíš?
19. apr 2011 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
misha83 tak ako sa cítiš? Ja som stále unavená, bolí ma hlava a sem-tam prsia.
20. apr 2011 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rebo, sluníčko, chodím do reprofitu.Dali mi dobrou cenu a ještě kvalitní vajíčka :grinning: .
jinak zdravím, přeji hezký den a vyrážím za výdělkem :grinning: .
Asi si dám tento měsíc prémie, jak jsem šikovná :sunglasses:
20. apr 2011 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zdravim vsetky buduce tehulky.Tak je rozhodnute uz idem dat vypoved :slight_smile: zajtra ju dorucim riaditelke som zvedava ako bude diiiivat :wink: ako som povedala priorita je u mna uz ina
20. apr 2011 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denda1301 tak ti budem držať palce.
20. apr 2011 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rebo dakujem normalne sa uz tesim ze odtialto vypadnem :sweat_smile: ide leto budem sa venovat sama sebe no nie?ved si zasluzim
20. apr 2011 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rebo Cítím se fajn, cítím prsa a jsem víc unavená, ale těžko říct, jestli je to z léků nebo něčeho jiného :frowning2: .
@denda1301 Držím pěstičky :slight_smile: .
20. apr 2011 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denda 1301 ale asi to tak hopem nepôjde, je tam aj nejaká výpovedná lehota, nie? A už máš vo výhľade nejakú inú robotu?
20. apr 2011 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rebo vypovedna je 2mesacna,ale to v pohode hadam to zvladne.Este nic nemam,ani zatial nebudem hladat chceme babo :dizzy_face: potom sa uvidi mozno podnikanie
20. apr 2011 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denda1301 tak držím palce, nech to hladko prebehne. Keď to nejde, tak to nejde, nedá sa nič robiť. Ak ťa to ničí, treba odtiaľ odísť. A najideálnejšie by bolo šup rovno na materskú :grinning: .
@misha83 kedy ideš testíkovať?
20. apr 2011 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jada1 Testovat budu v neděli, celkem mám strach :frowning2: .
20. apr 2011 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misha83 v nedeľu budeš 14 deň? To ti verím, že máš strach, ale nás učí bondy, treba myslieť pozitívne. :wink:
20. apr 2011 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jada1 to by bolo suuuper a ja tomu verim ked nebude srtes bude babo.aj si to tak v Zline naplanujem az vsetko nechto vypukne v juli..to uz budem doma
20. apr 2011 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jada1 To budu 15. den po ET. Já jsem optimista často a i doteď jsem byla, ale dneska mám nějaký blbý den :frowning2: .
20. apr 2011 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denda1301 tak, tak. Pokiaľ si to môžete zariadiť tak, že môžeš byť doma, tak to bude určite lepšie. Ja som tiež sama sebe pánom, čo sa týka pracovného času, takže pracovať môžem aj doma na materskej :slight_smile: . Len aby sa nejaká materská aj konala :frowning2:
20. apr 2011 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misha83 takže dnes si už 11 deň. Dnes máš blbý deň, zajtra bude lepšie :slight_smile: . Aj čilli papáš? A aké liečiky máš? Ja idem zajtra k Dr. dať popredpisovať lieky, mám začať užívať od 27.
20. apr 2011 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jada1 Chilli užívám, z léků mám estrofem, agolutin, prednison a listovku
20. apr 2011 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok