Skúsenosti s darovanými vajíčkami na mimotelové oplodnenie

diadiana
13. sep 2008

Ahojte, všetky vás srdečne zdravím -čítam MK ... párkrát som aj písala,ale dávnejšie. Mám otázočku:

Baby nemáte skúsenosti s darovanými vajíčkami na IVF? Zhánam infošky, lebo sa rozhodujem...

martuska00
15. mar 2012

ten test mám doteraz odložený 😉 😀

rosalu
15. mar 2012

@zeina62 držím ti palečky, ať už jen sílí // 😉 Já jedu zítra do caru, tak mi snad na to svědění něco dají.

zeina62
15. mar 2012

@rosalu dakujem velmi pekne a neboj hadam to svrbenie prejde🙂 daj vediet potom co ti povedali

zojaaa
15. mar 2012

@rosalu
To je super, gratulujem 😀 😀
Dufam, že to bolo pekne vysoke hcg..já som mala 11.den 1167
Zajtra idem znova do car na krv a utz, tak dufam, ze už bude vidno či jedno alebo dve, najradsej by som bola, keby bili srdiecka 😵

kikina9
15. mar 2012

@julinka87 ahojky, my jsme se rozhodli zkusit ještě tento měsíc minimální stimulaci, dnes jsem byla na OPU, měla jsem 2 vajíčka, zítra si mám volat, jestli se podařily oplodnit, tak se teď modlím 🙂
Pokud to teď nevyjde, tak půjdu do darovaných vajíček asi co nejdříve 🙂 Doktorka mě chce ale ještě předtím poslat na hysteroskopii, potom asi bude chvíli trvat, než vyberou dárkyni, takže ještě to asi chvíli potrvá ☹
Holky, jaké jste si dávaly požadavky na dárkyni?

julinka87
16. mar 2012

@kikina9 držím pěstičky 🙂 , Kiki já tu laparku s hysteroskopií beru spíš jako prevenci a jsem ráda, že na ni pujdu, a super je že se pak může hned do darovaných. Požadavky na dárkyni: aby měla podobnou barvu vlasů a oči hnědé, nebo zelené,na krevní skupině netrváme, jakou má manža si nepamatuju a já mám AB RH+ kterou má jen 7% lidí- a to bysme se tý dárkyně asi nedočkali 😀 A když jsou to vysokoškolačky, tak bude určo chytrá, noo a mohla by mít aspoň 170cm-já mám 176cm ale to už bych chtěla asi moc 😀

julinka87
16. mar 2012

@twininky vůbec nevím co řeknu až pujdem do dalšího pokusu, bud že si beru 14dní dovolenou a neodůvodňovat a nebo si dovču vzít a odůvodnit to-je to složitý-stejně se to tam rozkřikne, a kdybych to neřekla, a pak šla na neschopenku a do práce se už nevracela, tak se trošku bojim aby na mě nekoukali blbě, že jsem je podrazila a nechala je ve štychu.. Fakt nevím.. 😒 Já jsem taková blbá, že beru ohled na ostatní v práci, ale na mě nikdo ohled nebere, známe to 😀

anubis
16. mar 2012

@julinka87
Já mám taky AB+ a dárkyni jsme měly během chviličky-stejná krevní skupina a RH faktor je to nejdůležitější 🙂

julinka87
16. mar 2012

@anubis jooooooooo???? 🙂 se zeptám tý naší konzultantky 🙂 . Je fakt, že jsem konzultantce říkala, že by bylo super,kdyby to malé mělo krevní skupinu po manželovi,že u mě to asi nebude tak jednoduchý-tak uvidíme 🙂 . Anubisku do jakýho ste chodili Caru?

anubis
16. mar 2012

@julinka87
Nejdřív jsme jezdily do Pražského gennetu,pak jsme si vzaly čas na rozdýchání 🙂 a asi po roce jsem přešla kvůli dojíždění a dlouhé objednávací době do Libereckého gennetu.V září jsme jely poprvé,udělali mi hormon.profil,manželovi spermio,pak jsem byla na hysteroskopii,ale mé vysledky byly žalostné,tak jsme v říjnu podepsaly žádost na dárkyni,čekaly na schválení pojištovny-to bylo do 14dnů a v listopadu už mi zaváděli dvě embrijka a jednomu se u mě zalíbilo 😀 takže můžu doporučit-vše bylo strašně rychlé a ještě to vyšlo 😵
A odkud jsi,a kam chodíš do Caru?taky si hodně holky chválí Reprofit v Brně-a tam je to i levnější....nás to vyšlo na cca 50.tis.-ale na první pokus 😀

julinka87
16. mar 2012

já chodím do gennetu na Letnou, a díky tomu že jdeme do dárkyně, tak jsem přešla do Archy. Akorát mám menší problém sednout si s doktorama 😒 . Poprvé v gennetu jsme měli doktorku Langerovou, ta nám s manžou nesedla, tak jsme ji vyměnili 😀 za doktorku Bukvovou-ta nám odešla na mateřskou,tak jsme byli v péči doktora Feldmára-super mužskej-vrátil se na Slovensko a jinak jsem v péči doktorky Jarošové-ta je fajn. No a když jsem přešla na Archu, tak jsme byli u doktorky Bartošové, ale když jsme si povídali byla lehce arogantní a dívala se všude možně po zemi-jen néé na mě 😒 -zkrátka mi nesedla, tak jsem se nechala přeložit k doktorovi Daňkovi-no a toho jsem ještě neviděla,snad to bude v poho 😀 . Jinak já jsem z Prahy a na letnou to máme asi půl hodky 🙂

anubis
16. mar 2012

@julinka87
Tak to znám,já měla v Praze dr.Lovásovou a ta mi taky moc neseděla,ale ta už tam taky prý není.A v Liberci byly dva doktoři a péče super.Dokonce když jsem volala večer,že krvácím-poradily a hned na druhý den mě vzali i bez objednání-to potěšilo.Tak snad se ti poštěstí,nebudete dlouho čekat a konešně uvidíš na testu // 😉 já se prozatím loučím-jdu na kontrolu-tak snad uvidím i toho svého ufounka 😀

julinka87
16. mar 2012

@anubis děkuju 🙂 a držim pěstičky-budete se chtít nechat překvapit, nebo si necháte říct, co čekáte 😉 ???

bibka1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kerkyra
16. mar 2012

@bibka1 je mi to moc líto,prožívám to samé.Mě se embryo přestalo vyvvíjet v 7.týdnu nejspíš kvůli chřipce 😢 .Ale musíme být pozitivní a nabrat sílu na další pokusy.Mě dnes Dr. v CAR naplánoval KET za necelé 3.týdny.Teď jen odkrvácím,pak nastimuluju sliznici a jde se na to 🙂 .Tak už mám zas lepší náladu a navíc to slunčko pěkně nabíjí...

twininky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zojaaa
16. mar 2012

@bibka1
preeeco????Co ti povedali??? pises ze napriek peknemu hcg???kolko si mala????

je mi to luto, mam pocit, ze sa to tu kazi..........kerkyra, teraz ty........co sa deje?????

zojaaa
16. mar 2012

ahojte, ja som dnes prisla z car s velice zmiesanymi pocitmi..........
ked som bola 11. den po ET namerali mi 1167 jednotiek hcg, vraj je vsetko super, asi budu dve, na utz este nic nebolo vidno a dnes 18.den hcg iba 2400 😖 😠 🙄
nerozumiem, bojim sa......vsak sa to ma zdvojnasobovat...........
robili mi aj utz, videli dva gestacne vacky, jedno malo aj zltkovy kruzok - cez ktory sa vyzivuje a druhe bolo prazdne ☹ ☹ ☹
mam prist az o 10 dni zasa na kontrolu..........strasne sa bojim, tak som uz tomu verila, tesila sa a teraz toto......

@rosalu
ty si bola dnes v car???pytala si sa na svoje hcg????

twininky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bibka1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zojaaa
16. mar 2012

@twininky
ale dufam, ze aspon to jedno bude bojovnik........ 😅
bojim sa, aspon jedno mimi, nevydrzim 10 dni, asi sa nabuduci tyzden objednam aj k mojmu gyn, myslim, ze on ma aj kvalitnejsi utz....

twininky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bibka1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
twininky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
twininky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
julinka87
16. mar 2012

teda holky to jsou změny 😕 , moc Vám držím pěstičky!!
@bibka už 8 pokus?
@zojaaa drž se!

rosalu
16. mar 2012

@zojaaa byla jsem v caru HCG je 330 a ty se ničeho neboj, vše bude v pořádku i kdyby to měl být jen jeden silný bojovníček 😉

@bibka1 takové smutné zprávy 😨

twininky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kerkyra
16. mar 2012

@bibka1 mě nečistili,vysadila jsem utrouš a estrofem a začala jsem hned druhý den silně krvácet,tak to snad bude v pořádku a všechno odejde samo.Překvapila mě ta rychlost na přípravu na KET.Myslela jsem,že budu muset přečkat aspoň šestinedělí.Na UZ jdu 30.3.,to už budu stimulovat sliznici estrofemem a pak na KET.Jak dlouho trvá rozmražení?Jak dlouho se kultivuje?

twininky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre