Skúsenosti s darovanými vajíčkami na mimotelové oplodnenie

diadiana
13. sep 2008

Ahojte, všetky vás srdečne zdravím -čítam MK ... párkrát som aj písala,ale dávnejšie. Mám otázočku:

Baby nemáte skúsenosti s darovanými vajíčkami na IVF? Zhánam infošky, lebo sa rozhodujem...

wendulili
1. apr 2012

.

wendulili
1. apr 2012

@twininky Vám taky přejeme s moji Agátkou hodně štěstí a hlavně,HLAVNĚ zdravíčko !!! Řikala jsem si,že za nějaký čas,pokud se nám povede druhé dítě,a ještě by to šklo,tak bych darovala znovu 🙂 a když vidím,jak vám to všem pomůže a jste za to vděční,tak do toho chci jít čímdál víc 🙂

twininky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
wendulili
1. apr 2012

@twininky Věř mi,že pokud dítě porodíš,bude ti uplně jedno,jestli je geneticky tvé nebo ne.Když v tobě ten malý drobeček roste,tak ti zároveň roste i k srdci.Já osobně si myslím že je to opravdu jedno,je tvé-když roste v tobě 🙂 A strach o něj budeš mít uplně stejný,jako o geneticky vlastní,časem ti to určitě ani nepříjde že není ze tvého vajíčka,milovat ho budeš uplně stejně.Já bych nikdy neřekla,že ve svých 19 letech otěhotním a ve 20 porodím,vždy jsem byla holka nad věcí,nějak jsem ten život neřešila a nebrala vážně,ale jakmile jsem otěhotněla a následně porodila,můj život se otočil uplně naruby,pro mou malou bych udělala cokoli na světě,jsem teď strašně šťastná že ji mám a že mám skvělého muže.Dřív jsem jen řešila jestli jít na diskotéku a jakou si koupit kabelku,tyhle věci už jsou pro mě zbytečností a nikdy bych mou situaci nevyměnila.Porodit dítě,je to nejkrásnější co člověka může potkat,nikdy jsem tomu nevěřila,nebo jsem nad tím moc nepřemýšlela,ale zjistíš to teprve až se to stane.Holky všem co jste tu,přeji hodně štěstí s miminkama a ať Vám vše výjde co nejlépe!

twininky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bibka1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
twininky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
twininky
3. apr 2012

@zojaaa @rosalu holky jak to s vámi vypadá???? 😕

twininky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mia75
3. apr 2012

@bibka1 Uf, to je hroza 7x je dosť :(. Nevzdavaj to, raz to musí vyjsť. Ako vyzeras s imunologiou? Robili ti testy? Ako píšu kocky vyššie, Prednison je na to fajn ale pri zlej imuno situácii nestačí.

mila38
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
twininky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
brita
3. apr 2012

@twininky Twininky, nereaguj na nu, takych tu uz bolo! 😖

timona
3. apr 2012

@mila38 a ty mas kolko detí z detskeho domova?

irriss
3. apr 2012

@mila38
No ke Tvym prispevkum jen tolik (zatim) -
Pokud ses rozhodla vyvolavat hadky, tak jsi na spatnem miste..
pokud ne a chces sdelit svuj nazor, tak se uklidni a dobre zvazuj svuj zpusob vyjadrovani, protoze ten, ktery si prave zaujala je nejen nevhodny, ale i arogantni, tudiz PROTI pravidlum 😠 😠 😠 😠

brita
3. apr 2012

@irriss Ja som ju uz nahlasila, nech si to s nou vybavi admin.

twininky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
brita
3. apr 2012

@twininky No a o to im prave ide, vies. Tato osoba je presne ten typ zeny, ktora ma vnutorny problem alebo komplex a riesi si ho tak, ze zacne urazat a provokovat inych ludi na ich najcitlivejsich miestach. Najvacsia chyba je na taketo osoby reagovat, lebo prave presne o to im ide. Nic ich nenastve viac, nez ked nikto ich prispevku nevenuje pozornost. Takze treba ju proste ignorovat. Je to iba chudera, ktora sa nevie inak realizovat nez urazat inych.

gammaray
3. apr 2012

@mila38 ač už do této diskuze nepřispívám,nedá mi nezareagovat......
tvrdíš,že problém většinou není s vajíčky,ale se ženami,které si něco "umanuly"...možná zrovna u tebe v tomto problém není a ty bud za to ráda,hodně ráda..já bych totiž tentno problém nepřála ani své největší nepřítelkyni!!! no,přeber si to,jak chceš...já nikomu nic zlého nepřeji.

lalia123
3. apr 2012

Ahojte dievcata, chcem sa spytat - mame 4 darovane vajicka a transfer ma caka asi az v juli. Je nieco specialne, na co si dat pozor a ako sa vopred pripravit? Moja dokina mi spominala tiez minimalne mesacnu kuru Prednisonu, cvicim trosku Mojzsiku. Ak Vas este nieco napadne, dajte mi prosim, vediet. Dakujem.

evulatko
4. apr 2012

@lalia123, kyselinu listovou🙂

anubis
4. apr 2012

@kerkyra
Tak co,jak to vypadá?

twininky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
anubis
4. apr 2012

@twininky
ahoj těhule-vždyt tobě to taky krásně utíká 😉 a jak je,už žádná kontrola ze sociálky?já klepu-ještě nic 😉

twininky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
anubis
4. apr 2012

@twininky
Já jedu na druhej screening zítra a obálku jsem odevzdala našim a ty jsou tajemný jak hrad v Karpatech 🙂 jo s tím kafem a zákuskem jsi mě pobavila 😉 asi by čuměly 😀 a bříško už ti roste?

twininky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bibka1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
anubis
4. apr 2012

@twininky
Jojo zítra-už se taky těším,naposledy mi ho měřily,když měl 5cm a od té doby jen takové rychloultrazvuky,ale vše v pořádku 🙂 a ty triplly-nesedělo mi HCG-ale gyn.mi říkala,at si z toho nic nedělám,že ve zprávě je screening negativní a to je hlavní 😉 no bříško normál,ale hrozím se váhy-i když nemám chutě,ani nejsem nijak rozežraná,tak stejně si přijdu,že jsem se zakulatila všude-ale ostatní mi tvrdí,že né,tak asi jen můj pocit 😀 A s váhou-já taky furt nic a za minulý měsíc 3kg a ted jdu příští týden,tak jsem zvědavá 😀 tak neboj-taky to doženeš 😉

twininky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre