Skúsenosti s darovanými vajíčkami na mimotelové oplodnenie

Ahojte, všetky vás srdečne zdravím -čítam MK ... párkrát som aj písala,ale dávnejšie. Mám otázočku:

Baby nemáte skúsenosti s darovanými vajíčkami na IVF? Zhánam infošky, lebo sa rozhodujem...
lusinda28
19. dec 2016
Baby mám otázočku, ak máme ešte 5 mrazacikov, vkladáme len po 1 tak teda mám ešte 5 pokus v cene, ktorú sme hradili z poisťovne? Nehradí sa nič?
janulka232
19. dec 2016
@lusinda28 určite druhy pokus bude už uspešny a ty si najdeš dve čiarky na testiku.Ja sa musim sa objednat do centra,ale necham to až na januar,lebo ešte stale neviem do akeho centra pojdeme aj,ked doktor ma odporučal do Bratislavy iscare
joannita
19. dec 2016
@lusinda28 v gynfive sa plati za kazdy dalsi KET okolo 160e. Myslim ze je to tak v kazdom centre.
lusinda28
19. dec 2016
@joannita dakujem, ale platí to aj pri darovanych vajicok? My sme na začiatku zaplatili 2000€ to som rátala, ze to bude v tom viac pokusov..
lusinda28
19. dec 2016
@janulka232 tak v januári pojdeme spolu do toho..😉 ja chodím do ISCERU BA ale neviem, nelubi sa mi moc ich prístup, ale keď som čítala príspevky od iných báb, v iných centrach to nie je o nič lepšie..tak som si povedala, že ostanem im verna...😂
joannita
19. dec 2016
@lusinda28 ano pri darovanych. V tom je cena za rozmrazenie, pripravu a vklad. Zial....za vsetko sa plati.
Ale zisti si v tvojom centre radsej, mozno maju cennik na nete. Kam chodis?
My sme mali v tych 1900e pri prvom pokuse prvy ET v cene. Dalsie sa platia....
lusinda28
19. dec 2016
@joannita uf no ďakujem za info aj keď má moc nepotešilo..😂 tie ceny sú fakt veľké..😞 chodím do ISCERU z ich cenníku sa nevyznám čo majú na nete..ale najbližšie sa poinformujem...
joannita
19. dec 2016
@lusinda28 ano bratislavsky Iscare je jedna velka katastrofa. Stravila som tam 5 rokov a mozem povedat ze ta klinika nema system, synchronizaciu, vladne tam chaos a to vsetko na cele s doc. Valkym. Velmi lutujem ze som tam stratila 5 rokov. Sorry za uprimnost.
janulka232
19. dec 2016
@lusinda28 tak to si ma nepotešila,že sa Ti nepači ich pristup.V januari sa chcem objednat na konzultaciu a ktovie kedy nam najdu darkynu.Tak asi do vtedy ty si už budeš uživat tehulkovanie 😉.
lusinda28
19. dec 2016
@janulka232 darkyňu máš za 1 -2 týždne, ide to rýchle... najdlhšie sa čaká za schválením poisťovňou cca 1 mesiac... 🙂
lusinda28
19. dec 2016
@joannita viem o čom píšeš... počuj a dá sa zmeniť klinika aj keď už máme zamrazené embrya
v ISCERE, to sa už asi nedá odísť, že ? A v akom centre si ak sa môžem opýtať ?
joannita
19. dec 2016
@lusinda28 ja som v Gynfive. Tiez mam iste vyhrady, ale znesitelne. Gynfiv ma ale aspon system a lava ruka vie co robi prava, kazdy vie co ma robit.
Neviem ci sa to da, raz som citala ze to niekto riesil a myslim ze teoreticky by sa to dalo, ale to uz sa musis pytat ich. Najskor by som sa skusila na tvojom mieste opytat v gynfive, resp. Tam kde chces, az potom v iscare. Zrejme za ten prenos embryi budes ale platit.
Pozeram cennik Iscare a za KET maju 250e. Ak ta cena plati aj pre tvoj pripad, mozno by fakt stalo za uvazenie zmeny kliniky.
janulka232
19. dec 2016
@lusinda28 ja už nejdem cez poistovnu budem si to cele sama cvakat😢frowning2:.Tak ked tak čitam asi bude lepšie ine centrum ako iscare
stella25
20. dec 2016
@lusinda28 ahoj, určite v cene nemáš vklad ďalších mrazacikov. Tie sa sólo platia, veď to je biznis pre nich. Pozri v cenníku KET koľko stojí. A viem, že embria sa dajú prevážať ale aj za to sa platí a nechcú to robiť. Ja som si chcela preniesť zo SR do CR a dívali sa na mňa ako keby som z hrušky padla 😃.
janulka232
20. dec 2016
@joannita do gynfive chodiš do Bratislavy?
joannita
20. dec 2016
@janulka232 jo, do Bratislavy
matusik6
23. dec 2016
@lusinda28
Dá sa odísť môžeš ísť hoci kde
Určite nie Sk
janulka232
29. dec 2016
@silvia545 Ahoj.Ako si dopadla? Verim,že sa to podarilo
narciska3
6. feb 2017
Ahojte kočky, prosím, tie darcovské vajíčka musia byť hneď oplodnené alebo ich môžeme aj zmraziť? Darcovský program začíname zvažovať. Koľko ste mávali vajíčok od darkyne?
narciska3
6. feb 2017
Je tu nejaká kočka, ktorá si užíva krásne tehuľkovanie vďaka darkyni?
joannita
6. feb 2017
@narciska3 ja som mala od darkyne 13 vajicok,11 sa podarilo oplodnit.
Neviem ako je to so zamrazenymi vajickami, podla mna to teoreticky ide, ale naco to robit?
montrojruza
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
montrojruza
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
joannita
7. feb 2017
@montrojruza po tom ako sa vajicka nepodarilo oplodnit spermiami su nepouzitelne. Preto sa pytam naco vajicka mrazit, ked sa daju hned oplodnit spermiami a az nasledne zamrazit embrya.
montrojruza
7. feb 2017
@joannita pardon, nevsimla som si ze ide iba o vajicka, nie o embrya. 🙂
narciska3
7. feb 2017
@joannita Pýtala som sa iba preto, či je možné vajíčka zmraziť, ak by sme ich nechceli mať všetky oplodnené. Neviete niekto?
stella25
7. feb 2017
@narciska3 určite sa dajú. Ale aký by to malo význam? Budeš mať napr.13 vajicok a budes platiť mrazenie 13. A po rozmrazeni sa ti neoplodnia alebo prestanú potom embria vyvíjať a štatistiky zbytočne čas. Lepšie je mrazit už embria istej kvality.
stella25
7. feb 2017
@narciska3 stratíš čas malo byť
amoenussa87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
anicka2608
15. feb 2017
@amoenussa87 ahoj,skus sa opytat priamo v tom centre kde ti ich predpisali,ci by ich nezobrali,mne tiez nejake ostali a oni ich odomna odkupili-teda vratili mi za ne doplatky co som dala v lekarni za to.

Začni písať odpoveď...

Odošli