• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

7. decembra 2016 
@leamax Ved prave, na Troch kralov maju ludia Vianoce a ty chces likvidovat stromcek :confused: :confused: ... len si ho este pekne uzivaj!!! :confused:
6. jan 2012 o 11:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@lenka_21 :grinning: no dobre - ze ste to vy dvaja, tak ukecam aj muzika a dnes ho este nechame :wink: :grinning:
6. jan 2012 o 12:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@leamax, @lenka_21 veru baby už len mesiac a malinká príde k nám, už len dobaliť tašku pre malinkú a pre mňa, musí to byť zvlášť, lebo tam vraj nie je miesta, tak malinkej veci prinesie až pre nás príde tatinko a potom už len čakať, musím sa priznať, že začínam mať obavy z pôrodu, dúfam, že to zvládneme dobre
6. jan 2012 o 15:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte baby,

chcela by som sa vas spytat na vas nazor, ci je vysetrenie imunologie v prahe take napomocne? je mi jasne, ze tym, ze si ho nechame urobit nic okrem niekolko eur nestratime...ale..vazne maju vysledky odtial taku vypovednu hodnotu? zda sa mi, ze lekari v RF sa k tomu stavaju dost vlazne...

co vy na to s osobnymi skusenostami?
6. jan 2012 o 15:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@gabinkaa neboj, zvladnete, isto. ako moja svagrina povedala - mala obavy z porodu, ale tak vyhnut sa tomu neda, tak len odvahu :wink: my tu budeme na teba vsetky mysliet a isto to budes citit ako ti posielame sily :wink:
@gerdusha ja ti poviem za seba - mne doteraz prednison nedali a ako to dopadlo? nebyt vysledkov z prahy, tak by nikto nevedel, ze mam protilatky voci trofoblastu, mozno len ja by som to tusila. takto to vieme a preto beriem prednison uz dva mesiace pred IVF. inak by bol zbytocny az od ET. takze u mna to vysetrenie rozhodne nebolo zbytocne a koudelka ho zobral uplne do uvahy, preto mi dal ten prednison hned a napisal do karty aj fraxik od ET.

babulky, teraz mam dolezitu otazku ja - zacina sa mi pomaly spustat mrcha. zatial to nie je v plnej parade, ale je to uz slabsie krvacanie, jasnecervenej farby (sorry za detaily :grinning: ). a teraz neviem - mam pocitat 1DC uz dnes, alebo az od zajtra, ked sa spusti uz isto naplno?dik za odpovede
6. jan 2012 o 16:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dievčatá môžete mi poradiť ku komu sa mám v Reprofite objednať? Na recepcii mi dali na vyber, tak preto prosím o radu :blush:. Vďaka
6. jan 2012 o 23:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@tea284 a koho ti dali na vyber?
7. jan 2012 o 08:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@leamax malo by sa plno spustit do 16hod,potom sa rata druhy den
7. jan 2012 o 12:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zarabono plne sa spustilo nakoniec az dnes, takze dnesok ratam ako 1DC
7. jan 2012 o 15:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@leamax no to by tak aj malo byt.tak od zajtra ides na to.tfuj tfuj pre stastie
7. jan 2012 o 15:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zarabono dakujem :dizzy_face:
kolky DC ti robili OPU? nepamatas?
7. jan 2012 o 15:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@leamax mne robili skoro.asi 12DC ak dobre ratam.aj na sono som bola tusim siedmy den.a nemali sme pk
7. jan 2012 o 15:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zarabono no ja pojdem tiez na 7DC na sono, tak mi kazal koudy dojst. tak som zvedava, kedy mi bude robit OPU
7. jan 2012 o 15:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby, dal si niektorej partner v RF urobit fragmentaciu spermii?
7. jan 2012 o 16:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@gerdusha ahoj gerduš.bývalá spolubojovníčka :dizzy_face: z Piešťan.náhodou som zablúdila do tejto témy a prečítala tvoju otázku na imuno. ak si pamätáš,mala som dva missed a potom som dlho nevedela otehotnieť.robili nám rôzne vyšetrenia a všetko v poriadku. preto som sa rozhodla,že pôjdeme aj do Prahy.že keď nič iné,tak aspoň výlet. po výsledkoch som mala predpísaný prednison. brala som ho asi 6 týždňov pred iui u Vodičku a potom do 15tt. a výsledok poznáš :wink: . držím palce.ozvi sa niekedy aj do IP
mimochodom,môj obvoďák ma s tými výsledkami div že nevysmial.ani mi ho nechcel predpísať.tak mi predpisoval Vodička
7. jan 2012 o 17:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@dyba !!!!!!! nebudes tomu verit, ale pred cca 10 min som na teba myslela a rozmyslala som, ze ti napisem!!!!!!!!! ty blaaaaho, toto je telepatia!!!!
7. jan 2012 o 17:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@dyba ,

dybus a tych 6 tyzdnov ti naordinoval madar v prahe? lebo co som citala, tak kazda baba musela min 3 mesiace...ci to je blbost?
7. jan 2012 o 17:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@gerdusha mne tiez naordinoval madar 6 tyzdnov pred IVF, koudelka povedal, ze dva mesiace pred je akurat
ty si chodila do PN k Vodickovi? ja ze odkial si mi znama :grinning: mne je tak luto, ze to tam zrusili, on bol uplne uzasny a mali sme to tot pod nosom
7. jan 2012 o 17:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@leamax ,

jo jo, ja som jedna z prvych PNkariek :slight_smile:

aaaha...cize to nemusi byt povinnost 3 mesice pred ivf...musim este zistit u inych bab v RF ako im RFitaci predpisovali prednison
7. jan 2012 o 17:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@gerdusha no ze aby to malo ucinok, tak sa ma brat aspon tych 6tyzdnov pred IVF. a ty mas nejaku indikaciu nan, ci to len preventivne sa pytas
7. jan 2012 o 17:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mne machac povedal, ze MOZNO pri dalsej stimulacii nasadime prednison /hm, videl, ze mavam zvysenu sedimentaciu krvi, povedal mi, ze ma moje telo asi nema rado, tak mozene skusit dat prednison.../
@leamax
7. jan 2012 o 17:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@gerdusha a na to sa dava tiez prednison? ja som myslela, ze len ked su protilatky na nieco, alebo alergie. aj fraxik ti chce dat, ci to ti nespominal?
7. jan 2012 o 17:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ponúkli mi MUDr. Kozumplika.
7. jan 2012 o 17:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@leamax ,

ano, aj ten..aj fraxi...no ked mam vyssiu sedimentaciu, to znamena, ze asi je niekde nejaky zapal, tym padom telo bojuje...a ma problem s imunitou...inak si to neviem laicky vysvetlit...v tomto maximalne doverujem doktorovi M. a som rada, ze si to pri nahodnom listovani mojich vselijakych vysetreni vsimol, pretoze som to tam mala len tak svojou rukou v rohu papiera poznacene /hodnoty sedimentacie/...
7. jan 2012 o 17:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@tea284 ,

ten je sice novy, ale uz som s nim mala 2x docinenia a mozem LEN odporucit...zdal sa mi VELMI VELMI precizny a starostlivy...ja by som do toho isla, vzdy mozes lekara zmenit, alebo ineho poziadat o konzultaciu...ale ja hovorim ANO kozumplikovi michaelovi :slight_smile:

mne robil hysterku a po nej som mu chcela napisat aj dakovny email, taky dobry dojem na mna urobil :slight_smile:
7. jan 2012 o 17:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@tea284 a nikoho ineho?
@gerdusha jasne, on je fakt trieda, pravom mu veris :slight_smile: a chystas sa teda aj na to vysetrenie do prahy? je to len na tebe, ja som ta isla preto, lebo som mala podozrenie, ze asi tam bude zadrhel a ked som si pytala prednison, tak kurecova mi povedala, ze netreba, ale ocividne treba. takto to mam na papieri, ze to neni len moj vymysel a ze mi ho fakt musia dat
to fakt na teba urobil kozumplik taky dobry dojem? lebo zatial si ho tu nikto nechvalil, skor ho tu niekto spominal tusim v tom horsom zneni. ja som sa s nim este tiez nestretla, tak nemozem posudit
7. jan 2012 o 18:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@leamax ,

jaaaa ti neviem s tou prahou, pripada mi to na strasne dlhe lakte a ja by som akosi chcela vsetko hned a teraz.../momentalne/...kym mi daju termin, to su 2 mesiace, kym pridu vysledky zase minim mesiac, potom kym budem brat prednison...proste sa to natiahne na polroka...a mne roky utekajuuuuuu ako dive...

a dalsia vec je aj ta, ze mam pocit /ale fakt len pocit/, ze v RF nie su az tak velmi presvedceni o nutnosti vysetrenia v tej prahe...ja som uz bola v prahe objednana minuly rok, ale po tom co mi mudr. S povedal, ze on nejako nevidi vyznam a dolezitost toho vysetrenia, tak som to stornovala...
7. jan 2012 o 18:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@gerdusha noooo, vies, ono je to relativne. ani kurecova nevidela u mna dolezitost prednisonu a predsa je dolezity. to je fakt, dlho to trva, kym su vysledky. s terminom neviem, nas zobrali relativne rychlo, myslim, ze nas chceli zobrat uz o dva tyzdne, len to sme my nemohli. ale zas na druhej strane, ked tebe ho chce machac naordinovat aj bez vysetrenia, tak v podstate tam ani nemusis ist, aj tak ho dostanes :wink:
joooj, to poznam, ze hned teraz :grinning: to by sme tu chceli asi vsetky :grinning:
7. jan 2012 o 18:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@leamax ,

no ved ano, ale ide o to, ze ako dlho budem prednison brat...neviem zatial ako ho v RF predpisuju..ci sa berie nejaky cas pred stimulaciou alebo zaroven so stimulaciou...pretoze z toho, co som "pocula" sa mi zda, ze pocas stimulacie...
7. jan 2012 o 18:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok