Stimulovanie na umelé oplodnenie od septembra 2009

wolfskinka
8. júl 2009

Ahojte baby,

vitam tu vsetky, ktore sa chystaju na umele oplodnenie alebo IUI od septembra ... ja by som chcela zacat a ak mi vyjde vsetko podla planu tak cca od 4.9. by som mohla zacat uzivat Proveru, ak nevzniknu nejake necakane posuny kvoli zdravotnemu stavu alebo vycerpanym kapacitam v Heliose.

Tesim sa na Vas a na rady a pomoc pri mojej tretej a poslednej stimulke. 😵

wolfi

bubina1
17. nov 2009

wolfi...až mi slzy vyhrkli....ale este nechceme nič zakríknut...počkame na oficiálne výsledky.... 🙂

wolfskinka
autor
17. nov 2009

vanesska na dobres ceste to zatial je, len aby to spinenie prestalo a aby sa gulko bombulko poriadne zahryzol

luly no ved to mas uplnu pravdu

bubina no presne tak ale mam strasny strach

alicao
17. nov 2009

wolfinka KTORA Z NAS SA NEBOJI? nie si sama🙂 uz to bude dobre, vytrpela si si uz dost🙂
ja uz mam svoje deticky v brusku, moje, moje, moje a nikomu ich nedaaaaaaaaaaaaaaaa,🙂

ROMY ja som bola z tej wolfi rano taka sokovana ze som zabudla ze som ti slubila tie proteiny. Mali sme v klad o deviatej tak sme sa po telenate obliekli a utekali do MT , dufam, ze sa nehnevas. Ked pojdem na potvdenie tehotnosti hehe tak ti ho mozem dat..ok?🙂

Vaneska vela stastia zajtra na kontrole!!!!!!!!!

Rosienka, o chvilu sa budeme tesit z tvojich //🙂

Nemozem tu byt, muz ma vyhana do postele..tak zajtra papa!!!🙂

wolfskinka
autor
17. nov 2009

alic drzim ti palce a myslim na teba .. ale to uz sa zase opakujem

aj druhy etst pozitivny, sice slabsia ciarka ale je to iny test, tak je to OK ... spinenie prestalo, zeby duphaston pomohol ?

romy01
17. nov 2009

wolfka , to je super, to je super, to je super - bože slovenčina je taka chudobná na výrazy. 😀 😀 😀
alicka ty pekne pposlujchni mm a ako som radila wolfke aj tebe opakujem, najblizsie dva-tri dni sa nehyb - len na wc a do sprchy. Stale pi vela tekutin , nezabudni na vitaminky, a masko a neupratuj.
baby ja mam pocit, ze budeme spolu kocikovat v lete o stosest

wolfskinka
autor
17. nov 2009

takze baby volala som sefovi, zajtra mam dovolenku a ak to vo stvrtok dobre dopadne tak od stvrtku som na PN

wolfskinka
autor
17. nov 2009

kuknite druhy testik v albumiku, podarilo sa mi ho odfotit, aj ked nie bohvieako lebo to sklo na nom sa dost lesklo

zuuuzana7
17. nov 2009

wolfi krasne testiky 🙂. uzastne a uz len zajtra a ide k lekarovi 😵 krasne jaj 😵

rosienka, priznaky... teda ako tak na mk citam povacsine baby ani nemavaju nejake priznaky, nejak sa tu tehuli bezpriznakovo 😉 . proste si dalsia tehulka a basta, ja to verim rosienka, a posielam mooore pozitivnej energie😵

baby lusi ide zajtra na tu krv, tak myslime na nu vsetky, nech je to v poriadku a nech tu mame coskoro dalsiu tehulku 😉

alicka drzim palceky, nech tvoje dve embijka posluchaju, ale tie budu urcite posluchat 😉 ale isto 😉

baby idem skladat ponozky tak sa ozvem zajtra

wolfskinka
autor
17. nov 2009

zuuzi no ved uz aby bol stvrtok a vedela som presne na com som

rosienka
17. nov 2009

ahojte baby! ani sa sem uz pocas dna nedostanem, to je hrozne!!!
wolfi- no vidis, ze som mala pravdu a ako si na mna vyhrkla... dufam, ze krv ti to potvrdi a pridas sa k romy, ktora je tu zatial sama ako kôl v plote 🙂 my na ten vlak nasadneme tiez!

alicka- no kraasa, nadherne blastocysticky, ti sa urcite ujmu, tomu verim, mozno fakt obidve a budes konecne dvojkova mamina---lebo neviem, ci sa u mna obe zahniezdia, nejako prestavam tomu verit a chytaju ma depky.

zuzik- ahoj 😉 duuufam strasne, ze mas pravdu a ze som len bezpriznakova tehulka, boze, ja by som asi len od stastia plakala...zatial placem z beznadeje...i ked nadej mam, ale strasne sa bojim. dnes vecer po robote som mala taky tazky den, neviem co to na mna prislo, ale ledva ma doma muzik ukludnil 😔

vaneska- pekne pokracujes, mam radost 😉 Bodaj by so mala pravdu! Ale ta neistota je priserna 😢

rosienka
17. nov 2009

este som zabudla...lusi drzim na zajtra silno palce, aby bola stitka zajra tip-top a ides za nami 😉

wolfskinka
autor
17. nov 2009

rosienka no velmi arda bude romy robit spolocnost, romy bude mi cest

zuuuzana7
17. nov 2009

ach rosienka, ved to ta neistota ... ale ono sa to proste musi podarit, a aj sa podari, a podari a este raz podari ... a ak treba tak to tu napisem aj sto krat 😵
velmi na teba myslim a velmi, velmi zo srdca ti to prajem a ono to tak aj bude a basta. proste si uz tehulka a basta.
ale je to uzastne, ze mame tych nasich manzelov ktory nas po namahavom dni vedia zobrat do narucia...

sakris aj ked okolo seba prave kukam a manza zase trcit v robote a baby prave sa otvorili dvere 😀

zavri ci a predstavuj si uz ako bude rast brusko aky bude porod, vase babetko na koho sa bude podobat a tak... ono to fakt super dat do takej urcitej vyrovnanosti ...

rosienka
17. nov 2009

zuzi dakujem 😵 😵 😵 ja ti verim, ty mas urcite pravdu a dobreho citasa...co za to ked to vyjde? mozes si priat cokolvek 😉 ano moj mm je strasne dobry, ale niekedy ma ten jeho realny pohlad vytaca, ked to vôbec nepotrebujem...ale chlapi su proste taki, malokedy len tak rozjimaju a oddavaju sa hoc aj nerealnemu sneniu. Inak to s tym babom a tehotenstvom som si uz x-krat predstavovala, vzdy mi potom ostane tak clivo, ze mozno to nikdy nezazijem... ☹ Ja uz neviem, co je lepsie mysliet...asi najlepsie vôbec nic, ako radi mm a nechat to na vysledok... 😨

alicao
18. nov 2009

Bre ranko.
Zuzka cakame na spravicky, nech je folikov a nech su akuraaaaat!🙂
Wolfi, krajko spadne od radosti na rit🙂 A nenapis LEN ABY , lebo to mi uz lezie na nervy a ja sa teraz nemozem rozculovat!
Rosienka, spomen si co si radila wolfinke🙂 Teoria je lahka , prax horsia, ja viem. Aj ja sa bojim, vela bab malo aj krasne blastocysty a houby z toho, takze sance su 50 na 50, ale ja veriiiiiiiiiiim, ze sa uchytia, dokonca im vcera mm cital rozpravky , bracekovia mravcekovia🙂)), takze ich budeme napinat, a vydrzia, lebo budu zvedave ako bude pribeh pokracovat dalej a poviem im ze poslednu kapitolu im precitame az ked za narodia🙂
Dobre sme na hlavu ze?🙂)) Rosi hlavne neplac, namahas si tym aj brusko.
Lusinkaj , drzkaj sa a dufam, ze stitka tvoje slova pochopila a vschopila sa!
Romy dakujem za povzbudenie, hybem sa len minimalne, a vies co? aj tu sprchu vynecham na dva tyznde ...fuuuuuuuuuuuu🙂))

alicao
18. nov 2009

OPRAVA, to prve patrilo VANESKE samopochopitelne🙂
Zuzka sa tu zatial vsetko nauci a v marci bude opakovat🙂

alicao
18. nov 2009

mrazacikov nemame☹
boze nech sa moje babulky urdziaaaaaaa, prosiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim!!!!

afrika
18. nov 2009

ahoj alicao. dala si si vložiť dve bombuľky? neodhovárali ťa? 😉 ostatní sa prestali vyvýjať? ja mám dnes prvý gonal v sebe, pichala som ráno na jednu stranu diph. a na druhú gonal 😕

romy01
18. nov 2009

ahojte baby
alicka- tak zas uplne ju nevynechavaj - to zas pri tom utrosi nie je az taky dobry napad 😀 😀 😀
rosienka - verím ti, že si z toho na nervy, no neboj, neprepadavaj panike a nehladaj prosim ta priznaky. Navyse chodis do prace a tam pri tych stresoch aj keby si nejake priznaky mala tak to ani nepobadas.
wolfka, veru som tu sma akko ten kôl v plote, ale konecne si ma dobehla. 😀

Baby bola som dnes na krvi u mojej gyndy - no viete ako sa bojim - teda u mojej gyndy ked mi brali krv tak som vzdy mala modriny a dost to bolelo. Skoro som odpadla ked som tam rano prisla a oni tam mali dve študentky strednej skoly na praxi. Naplnila sa mi nocna mura - sestricka kazala tej mladej žabe aby mi vzala krv a to celu ampulku. To chúďa najskor nemohlo najsť žilu a potom nabrala len asi štvrtinu - proste mne sa od strachu ani krve nedorežete. Tak potom ta moja sestricka mi vzala krv z druhej ruky - no desny zazitok. Ale zas musim pochvalit obe ze zatial nemam modriny. Ta mlada bola fakt opatrna a ta moja asi videla ze som bledsia ako stena, tak to vytiahla za dve sekundy.

romy01
18. nov 2009

😀 baby a este

tttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt 😀
tttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt 😀
tttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt 😀

vanesska
18. nov 2009

caute baby,

takze hlasim vysledky dnesnej kontroly 😉
folikov mame ze som ich ani neratala no takych 15 ks ich bude ale samozrejme to su vsetky aj tie co maju len 8mm a z ktorych nic nebude...
ale takych dobrych mame asi 8 z toho 2 maju teraz 24mm potom 4 maju po 20mm a dalsie maju okolo 19, 18, 17 atd som to ani nestihala ratat ako to diktovala... 😅
takze nakoniec aj ten chudak vajecnik co ma tu velku cystu na sebe dal zopar folikov dokonca aj 1 krasny 24mm... uzasne!
endometrium ma 12,5mm takze dufam ze ak budu nejake bambulky na vlozenie tak sa do tej perinky riadne zaboria... 😀
no a dokina povedala ze stimulaciu sme dneskom skoncili a asi v piatok ideme na OPU! 😵 este dnes si mam poobede volat mi presne povedia...
juhuuuuu... takze uz len stiplavy pregnyl a finito s pichanim.. dnes sme to zavrsili jednou krasnou modrinkovou injekciou sme trafili cievku tak krvi bolo az az som nestihala utierat... ale tak to bol taky bonus na zaver... 😀 😝 😀
inak dufam ze tie 2 velke foliky do OPU neprasknu ... 😕 to by bola skoda tie vyzeraju najnadejnejsie...

no takze babulky cakatelky aj nadejne tehulky drzte sa a opatrujte bambulky v bruskach... 😵

a lusi drzim palce na krv nech sa stitka ukaze len v tom najlepsom svetle... a ty mozes zacat stimulkuuu 😉

afrika
18. nov 2009

vanes to je perfektné!!!moja zlatá len sa nám držkaj do piatku. ty si tiež PN, však? a le oddychuješ či nič extra?

alicao
18. nov 2009

vanes supeeeeeeeeeeeer, takze piatok je den D!!!!

wolfskinka
autor
18. nov 2009

alic zajtra pojdem ku gatovej ... ona mi robila OPU, ET a aj vcera som s nou volala, tak pojdem zajtra ku nej

romy bude mi ctou tehulkovat po tvojom boku

alic to ma mrzi ze nemate mrazacikov, ale naco by vam boli ked sa tito dvaja uchytia a budete mat dvojicky

vanesska drzim palce

alicao
18. nov 2009

wolfi tak ju pozdrav,ale myslim to vazne, ona uz bude vediet kto🙂 lebo ked mi vkladala moje babulky, rozpravali sme sa o tebe aj ked sme nepovedali ziadne meno vedeli sme o kom je rec🙂

vanesska
18. nov 2009

baby... dakujem! 😵

afrika... aj ja som prekvapena z tych vysledkov... aj ked az po OPU sa ukaze co z toho naozaj bude... ale tak ja verim ze aspon nieco sa zadari ked uz moje telo takto pekne zabojovalo... 😅
takze uz pichas gonal... juj velmi ti drzim palce aby foliky rastli pekne pomaly ako maju...
ja som na PN 3.den ale ani sa moc na PN necitim... som uplne v pohode na to co mam v brusku mi to fakt take hrozne nepripada... klop klop klop... vcera som mala trochu krce v brusku ale len chvilu a sem tam pichnutie...
no a doma som este ani nestihla oddychovat v pondelok mal mm narodky tak som mu chystala veceru a torticku... romantikus vecer... 😵 no a vcera sme mali navstevu a dnes sa chystam zehlit a nieco navarit a tak... moc zatial neoddychujem... 😝
a ty si tiez PN??

alic... hej vyzera to ze piatok je den D 🙂 uz sa tesim ze sa posunieme zasa o krok dopredu... 😵
a ty si mala kolko vajicok nakoniec po OPU dobrych a kolko sa oplodnilo?
takze to len po OPU mi zacnu stresy.... 😝 😕

wolfskinka
autor
18. nov 2009

a co povedala vsetko o mne ?

romy01
18. nov 2009

vaneska, super, to budu urcite bojovnici, takze v piatok OPU a o par dni potom uz tehulkujes. Všsk to celé ubehlo ako voda?

vanesska
18. nov 2009

romy... fakt neuveritelne rychlo to zbehlo! az sama nechapem... ked som si pichala prvy dipher... a videla so mtie plne krabice liekov a ihiel tak som si povedala ze aku dlhuuuuuuuuuu cestu mame pred sebou a dnes sme uz so stimulkou skoncili... 😅 tak aj ja dufam ze z gulieciek sa vykluju riadni bojovnici.... 😉

rosienka
18. nov 2009

cauko baby!

romy- dakujem, viem ze je panika zbytocna...ale take nervy som tusim predtym nemala, ale kedze je to uz 3.krat, tak to chcem mat konecne za sebou... ja vsak este verim, ze sa k tebe pridam 😉

alic- jeee, zlate, citate im rozpravky 😉 , ved su to uz rozpravkovo pekne velke blastocysticky ☹ Skoda, ze vam nezostalo na zamrazenie, vôbec tomu nerozumiem, ale tieto dve sa 100 pro uchytia, mam tusaka od zaciatku 😉

vanes- no spicovka! to su uzasne vysledky, to ides v alickinych slapajach, nosnica cislo 2 😉 Drzim palce na piatok, nech mate cim viac zrelych vajok a potom embrijok. Boze, ako vam to vsetkym dobre ide! A na stresy este nemysli, teraz je dôlitity tento vysledok.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre