• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Stimulovanie na umelé oplodnenie od septembra 2009

4. novembra 2011 
autor
no ja uz idem na stretko s heliosackami zilincankami ... zajtra papa
28. júl 2009 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wolfi tak prijemne posedenie :wink:
28. júl 2009 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dobre ranko ...

posedenie bolo super pokecali sme ... parada sme posedeli do 19.30

k
29. júl 2009 o 06:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,wolfi ako to vsetko dopadlo? :slight_smile:
29. júl 2009 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
hej prijemne posedenie, co ako dopadlo ?
29. júl 2009 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myslim to posedenie? :slight_smile:
29. júl 2009 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ako sa máte? teraz tu moc nechodím. Mám na návšteve švagrovú. Budúci týždeň som objednaná k jednej bylinkárke, tak Vám dám vedieť. Jedno nechápem-prečo ma môj doki pred IVF nepošle na laparoskopiu, keď sme mali už dve IUI negatívne... :frowning2: vy ste boli všetky na laparke?
29. júl 2009 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj africa, ja osobne som uz bola 2x. nerobili ti este ani hsg - vysetrenie na priechodnost vajickovodov? to asi ano nie?
29. júl 2009 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby citali ste niektora temu anna kopackova. zaujimave recepty (alebo ako to mam nazvat) su tam.
znie to zaujimavo.
29. júl 2009 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lusinka posedenie super

afrika .. ja som bola na laparke a bola uplne zbytocna ... vysledok laparky bol len to, ze nam povedali ci mam prichodne vajcovody alebo nie ... a ked pojdes na IVF tak je to jedno a usetris jednu operaciu a patalie a vybavovacky okolo toho a potom abstinenciu myslim 3 mesiace sa nebudete moct snazit ...
29. júl 2009 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to hej wolfi je to natahovanie casu, ale na druhej strane sa da najlepsie zistit ochorenie ako endometrioza ale zrasty a nasledne odstranenie alebo aspon zmiernenie ochorenia.
ale co sa divim fakt, ze pred iui nezistovali ani priechodnost vajickovodov :confused:
alebo to zistovali u vas africa?
29. júl 2009 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zuuzana u nas to zistovali az po IUI a bolo to uplne zbytocne lebo ja som rpedtym otehotnela normallne
29. júl 2009 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha no tak to hej. pokial si predtym otehotnela normalne tak nebol dovod. :confused: je to vsetko len o stasti fakt.
29. júl 2009 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes som zase leniva. ach jaj nic sa mi nechce ... vrrrrrrr
29. júl 2009 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi trochu hlúpa otázka, ale-ak by čisto teoreticky neboli priechodné vaječníky, pri IVF to nevadí???som z toho totálny laik. čo sa tíka tej bylinkárky-budúci týždeň ku nej idem. včera som jej volala.
29. júl 2009 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne nerobili ani hsg, ale otehotnela som minulý rok, tak snáď to netreba
29. júl 2009 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to fakt africa. je aj ja by som rada isla k nej. ale kedze zijem v rak. neviem sa este rozhodnut. no podas infosky a potom sa rozhodnem. ok?
a ohladom k nepriechodnym vajickovodom - tie na ivf nepotrebuju :wink: ale ak sa nemylim ty si uz tehulka bola. cize by mali byt priechodne.
29. júl 2009 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ďakujem :slight_smile: . úprimne poviem, to som nevedela, že nemusia byť priechodné. myslela som, že by to mohlo vadiť pri vyberaní vajíčok. budúci týždeň budú asi aj výsledky spermiogramu a mám veľmi nepríjemný pocit, že bude tentokrát najväčší problém v tom. čo sa tíka bylinkárky-zreferujem čo mi povedala. musím už ísť, zachvíľu sa vrátia švagrovci a ešte dováram :wink: . pekný dník a moc ďakujem
29. júl 2009 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
afrika .. laparoskopia je stracanie casu ... naco zbytocne operacia navyse ... len zbytocne natahovanie
29. júl 2009 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dobre ranko

afrika vajicka nevyberaju cez vajcovody ale robia to v narkoze a napichuju cez posvu a prepichnu tkanivo a ihlou odsaju vajicka z folikulov
30. júl 2009 o 07:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no ale toto .... kde ste vsetky ?
31. júl 2009 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,wolfi ja som tu ale len tak na skok :slight_smile:
ako sa mate tu?co mate nove? :slight_smile:
31. júl 2009 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby, aj ja som tu na skok. som este v praci a vecer ideme na konzultaciu k lekarovi. tak som uz ako na ihlach :dizzy_face:
31. júl 2009 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lusinkaj co nove? uz mas vsetky vysetrenia?
31. júl 2009 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no hura aspon niekto uz som myslela ze tu budem viest monolog
31. júl 2009 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi tak ja mam u dr. v centre krv mi vzali,vysledky budu okolo 15.8 lebo maju dovolenku,a ostatne tie si budem robit tiez az 17.8 lebo vtedy budem mat menzes a aj oni maju dovolenku :wink: potom hned vsteko poslem do poistovne a mozem cakat,taze vsetko sa mi posunie asi az na oktober :unamused: ale nevadi,bude to uspesne :dizzy_face:
tebe drzim prsty :slight_smile:
31. júl 2009 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
sa tu dobre bavim v terchovej bude vystupenie skupiny ..."Ticha domacnost" ... to je iny nazov ....

lusinka no sa to s tou dovolenkou pokafralo, nejako to budes musiet vydrzat a potom hop a bude
31. júl 2009 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wolfi asi tak nejak,trosku ta dovolenka to dobabrala,ale to znamena,ze to bude uspesne :dizzy_face: verííííííím :dizzy_face:
31. júl 2009 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby, tak hlasim u doktora bolo super. vsetko nam vysvetlil s patricnou davkou humoru tak sme sa aj nasmiali. boli sme ocareny. :dizzy_face:
ale este nam idu robit kopu vysetreni a na kopu vysetreni nas poslal. takze viete si predstavit manzel z vysetreni otraveny. muzi proste :stuck_out_tongue_closed_eyes:
no lekar aj aj my samozrejme ocakava okamzity uspech :dizzy_face: takze juhuuuu ide sa tehotniet.

ale lekari su asi stale taky plny elanu a optimizmu.
31. júl 2009 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahoj

zuuuzana ... no super, tak drzim palce ...

lusinka ako si postupila ?
3. aug 2009 o 08:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok