Stimulovanie na umelé oplodnenie od septembra 2009

wolfskinka
8. júl 2009

Ahojte baby,

vitam tu vsetky, ktore sa chystaju na umele oplodnenie alebo IUI od septembra ... ja by som chcela zacat a ak mi vyjde vsetko podla planu tak cca od 4.9. by som mohla zacat uzivat Proveru, ak nevzniknu nejake necakane posuny kvoli zdravotnemu stavu alebo vycerpanym kapacitam v Heliose.

Tesim sa na Vas a na rady a pomoc pri mojej tretej a poslednej stimulke. 😵

wolfi

romy01
3. dec 2009

afrika, neboj sa o gulicky, teta embriologicka na ne pekne dohliadne. A neboj, ono to brusko prejde, len stale musis pit vela vody aby sa ti teraz pred ET nespravil OHSS.
Inak mne mama vravela, ze ked budem vasto spat - samozrejme ak sa mi bude chciet ze aj dietatko bude dobre spavat, tak dufam ze to nebue opacne.
zuzka asi bude lepsie to posunut o ten jeden mesiac ako byt v strese a v bolestiach v praci.

vaneska sa ozaj prilis neozyva - ALe uz by mala cochvila testovat

pre istotu posielam virusiky
tttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
yyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

alicao
3. dec 2009

ahojte zienky🙂
juj tu sa rozdavju tehu virusi len to tak svisti🙂)) otehotniete aj bez transferu 😀
snad pridam aj ja svoju davku, ale az ked budem pocut srdiecka, alebo aspon jedno
afrika, aj ja som vzdy trpla v ten den ked som nevolala, treba im verit a vydrzat..

wolfskinka
autor
3. dec 2009

rosienka bude uvidism, mne vcera doktorka povedala ze som 6tt plus 1 a bilo ale podla konika som bola vcera 6tt plus 4

alicao
3. dec 2009

wolfi to plus 1 znamena jeden den?

wolfskinka
autor
3. dec 2009

hej len neviem kde mam na klavesnici plus

alicao
3. dec 2009

tak ja na buducu kontrolu v utorok budem tiez 6tt a 1 den, mozno budem uz pocut?🙂

wolfskinka
autor
3. dec 2009

hej to uz budes pocut urcite

alicao
3. dec 2009

no neviem , ved tebe tu vcera svietilo 7tt, tak som mimo trosku

alicao
3. dec 2009

aha uz to asi chapem, mne len zacne ten 6tt, takze najprv musi skoncit 6tt a potom priratat den..cize uz budem zaciatok 7tt...pridem nato postupne.. 😀

wolfskinka
autor
3. dec 2009

hej na koniku som mala 6tt plus 4 vcera mi ukazovalo a konik rata 7tt od zaciatkku akonahle ukoncis tyzden tak hned od zaciatku 6tt plus 1 uz rata ako 7mi tyzden

alicao
3. dec 2009

hej hej, uz som nato prisla, takze ja budem vlasnte len 5tt plus 1 den, takze este nebudem pocut, ale snaaaaaaaad budem aspon vidiet krasne bublinky!🙂

wolfskinka
autor
3. dec 2009

no som aj ja zvedava ci tam bues mat jedno alebo dve ...

alicao
3. dec 2009

aj ja🙂 idem si lahnut, zase..chrrrrrrrrrr 😀
zatim pa

bubina1
3. dec 2009

stými týždnami som mala chaos aj ja......

romy01
3. dec 2009

ahoj bubina - ako sa mas?

zuuuzana7
3. dec 2009

ahojte baby, tak mate pravdu asi to posuniem na ten februar 🙂
afrika aj ty si mala dlhy protokol ze? kolko u teba dokopy trval?
baby inac musi sa vybrat cely balicek antikoncepcie tych 21 piruliek?
... ale vy si tu uz asi vsetky zase pochrapkavate ... 😀

rosienka
3. dec 2009

ahojte 😉
wolfi- tak to sa tesim, ze uz na zaciatku 7.tyzdna je urcite srdiecko, niekde som citala uz aj o 6.tyzdni

tu na konikovi ukazuje kazdy prave zacaty tyzden, cize ako radovu cislovku, takze 6tt je vlastne siesty tyzden, alebo 5+0, 5+1...5+6, 6+0 je tu uz 7tt

zuzi- a nemôzes zacat s tou HAK na Vianoce tak do pol. januara, asi 16.1. menzes, 18-27.1 stimulka, 30.1. OPU, 2.2. ET a 14.2. pozitivny testik na Valentina 😀 😀 😀 cize by si PN-kovala koncon januara a zaciatkom februara...hm? co ty na to? a v oktobri sa bude rodit a na dalsie Vianoce dame stretko s kocikmi 😉

wolfskinka
autor
3. dec 2009

no baby som tu a zacala som zase spinit tak idem zalahnut a vylozit nohy ...

alicao
3. dec 2009

rosinka, urcite na buduce budes pocut srdiecka, a nebudes vediet rozlisit jedno od druheho🙂
zuu az to uz len dva mesiace...teda pre mna by to bolo AZ, ale ty si ako vidim trpezliva a trpezlivost deti prinasa🙂

rosienka
3. dec 2009

alic- uz aby bola zase streda! aj ja uz chcem pocut srdiecka 😵 😵 😵

alicao
3. dec 2009

rosienka ani nehovor, mna to caka az o dva tyzdne v utorok...aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!🙂

wolfskinka
autor
3. dec 2009

rosienka no teraz ti to bude letiet pomalicky

alicao
3. dec 2009

Vaneeeeeeeeeeska, no taaaaaaaak, kde si? Ze su tam a tajis to tak ako ja? ze mam pravdu? 🙂
ozvi sa!

afrika
4. dec 2009

ahojte, tak ja dnes opäť volám do sanatória ohľadom bambuliek. strašne sa bolím. brucho stále bolí, včera bolo lepšie, ale večer sme išli s mužom na pizzu a ledva som vystúpila z auta a rovno do postele 😔 . neviem, či mi to nerobí ta injekcia, čo mi dali na vstrebanie tekutiny a zvyšných folikulov, ktoré nemohli vybrať.

zuzi odpoveď pre teba-3.11. som začala s tabl. provera, týždeň na to prvé injekcie. menzes prišiel 14.11. a odvtedy som na PN, aj keď by ti v pohode stačilo byť na PN týždeň pred OPU ak sa moc nestresuješ. OPU bol 1.12. snáď ti to takto stačí 😉

afrika
4. dec 2009

tak mám dnešné výsledky. máme sedem jednotkových a jednu dvojkovú. päť ich je osembunkových a dve sú sedembunkové. povedala, že najhoršie len príde, lebo sa začnú meniť genetické informácie. volám v nedeľu čo ďalej

alicao
4. dec 2009

afrkika fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu ha, sedem jednotkovych???? to ich bude aj na mrazenie tolko ze sa ich tam nezmesti 😀 vyborne, len tak dalej! teraz prichadzaju kriticke dni ale minimalne 4 ti urcite preziju do piateho dna ak nie viac, isto iste, no vidis ako sa to pekne na dobre obratilo🙂
a co v nedelu? no transfer neeeee? 😀

alicao
4. dec 2009

afrika, ja som mala revolucny transfer, ty budes mat mikulasky🙂

afrika
4. dec 2009

alicao len keď manžel má zlú morfológiu, tak sa trochu obávam, že sa to teraz do...
povedala nech si v nedeľu nedávam utroš, až po telefonáte. ak by niečo bolo, tak v nedeľu alebo v pondelok. moc na ne myslím.
alicao a ty ako? stále premýšľam-ty sa voláš naozaj Alica?

alicao
4. dec 2009

afrika ty nevies aku sme mi mali morfologiu??? 0 percent a kukni..takze sa uz konecne usmej lebo ti dam nazadok, vies co by dali ine baby za tolko krasnych embrijok co mas ty? ani jedna z nas nebola na tom tak dobre ako ty, takze usmev prosim 🙂 ked nasli v tom nasom spg nieco tak urcite najdu aj vam
ja cakam, a cakam, tak ako budes aj ty , nevolam sa allica🙂 to je moje kricie meno a ak budem mat dievcatko tak bude alica

afrika
4. dec 2009

fakt pekné meno, strašne dlho mi to vrtalo hlavou 🙂 .

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre