Stimulovanie na umelé oplodnenie od septembra 2009

wolfskinka
8. júl 2009

Ahojte baby,

vitam tu vsetky, ktore sa chystaju na umele oplodnenie alebo IUI od septembra ... ja by som chcela zacat a ak mi vyjde vsetko podla planu tak cca od 4.9. by som mohla zacat uzivat Proveru, ak nevzniknu nejake necakane posuny kvoli zdravotnemu stavu alebo vycerpanym kapacitam v Heliose.

Tesim sa na Vas a na rady a pomoc pri mojej tretej a poslednej stimulke. 😵

wolfi

alicao
4. dec 2009

to vymyslel moj drahy, a mne sa hned zapacilo, ale u mna zakon schvalnoti funguje na 100 percnet , takze urcite budem mat chlapceka alebo aj dvoch🙂))

vanesska
4. dec 2009

bre ranko babyyy... 😉

dlhsie som nebola tak musim dohnat zameskane... 😉
u mna bolo vsetko ok len sme malovali tak som mala dost roboty a vecer uz sa mi nechcelo kukat do compu...

afrika... tak to su fakt uzasne vysledky dokelu tu to fakt plati ze ako zle to u kazdej zacina tak skvele to vzdy skonci... a neboj babuliek mas dost tak par ich urcite bude krasnych aj do transferu... juj uz aby to bolo a mala si gulicky v brusku...! 😵

wolfi... gratulujem k srdiecku krasna spravicka... jeeej 😵

lusi... super ze si zavitala... a ze tetka stitka je ok... takze hor sa do stimulky.... drzim moc palce...!

zuzi... u mna stimulka do dnesneho dna trvala dokopy asi 6 tyzdnov z toho 3 t. som na PN...
inak na tu PN asi je lepsie ist aj ked ja som isla len par dni pred OPU ale urcite to je dobre byt v klude a nestresovat sa v praci a dolezite je to hlavne po ET. takze ak si nemozes naplanovat dovcu tak potom trochu stimulku posun... a zatial ten cas mozes venovat akupunkture! ja to vrele odporucam kazdej babe pred IVF... u mna to malo uzasne ucinky... teda aspon si myslim ze to bolo akupunkturou ale zacala som ju asi 2 mes. poctivo pred IVF a fakt som nemala ziadne alebo minimalne bolesti pocas stimulky, krasna uroda folikov, krasna sliznica, bezproblemovy ET a ............ 😵 😵 😵 zda sa ze pozitivny testiiiiiiiiiiiiiiiiik!!! 😵 😵 😵
babyyyy.... ja mam //.... !!!!
testla som uz v stredu to bol 7.den po Et (ako ma spravne odhalila alicka 😉 ) a bola tam ale uuuuplne slabulinky duch... tak som radsej ani nepisala ze pockam za dva dni ci trosku zosilnie... no a dnes rano tam je znova sice zatial taka slabsia ale uz je jasne viditelna a silnejsia ako pred 2 dnami....
v stredu som tomu ani uverit nechcela teda myslela som si ze by to mohlo vyjst ale zrazu ked som videla tu druhu ciarku tak sa mi chcelo plakat od stastia... 😅
ale prosim zatial ziadne velke gratulacie... este v nedeli urobim posledny testik ci ciarocka stale silnie a v pondelok idem na krvicku tak potom to uz bude na 100%....

tak krasny dnik babky zatial... ja sa idem napapkat a kuknut nachvilku do prace...

afrika
4. dec 2009

bože vaneska to je úžasné. taká som rada. musíš sa stále šetriť a nenamáhať sa....myslíme tu všetky na teba

alicao
4. dec 2009

ja som to vedelaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
vedelaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, vedelaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!! supeeeeeeeeeeeeeer!
citila som to a vedela som ze sa preto neozivas, si cela ja a som taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaakaaaaaaaaaaaaaa rada..juuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
jasne , este nebudeme skakat aby sme to nezariekli, ale je to tam a uz nech len krasne silnejuuuu
jaaaaaaaaaaaj ani neviem co povedat 😀

afrika
4. dec 2009

alic už si povedala dosť 😀

alicao
4. dec 2009

afrika 😀 😀 😀

vanesska
4. dec 2009

baby... 😀 😀 vy ste opice.... 😀
ale dakujem moc vedela som ze na mna myslite to je uplne uzasne... pozitivna eneria robi svoje...
takze afrika moja teraz si na rade ty.... teraz vsetky baby budu vysielat pozitivnu energy a tehu virusiky len a len tvojim smerom... a potom smer lusinka a potom nasa zuzinka... sa to aj rymuje... 🙂

alicao
4. dec 2009

no ved vravim, ze tolko virusom co teraz bude pre afriku ...preto ma tolko jednotkovych 😀 ani na et nebude musiet ist a vycika // 😀 😀 😀

afrika
4. dec 2009

alic len by som rada vedela, že z čoho ich vycikám 🙂 . vaneska len sa naozaj ešte nenamáhaj a odychuj. vy si to môžete už dovoliť leňošiť, ja, lusi a zuzi ešte nie. ale aj na nás príde.
alic to ma ani nenapadlo, že ty máš revolučné bublinky v bruchu, to bude ťažká výchova 😀

vanesska
4. dec 2009

😀 no veru... teraz vsetko len pre afriku... 😉

afrika
4. dec 2009

ďakujem moc 😵 😵 😵

alicao
4. dec 2009

afrika, no to hej, asi mi riadne zmenia zivot, ale tvoje budu chciet stale cokoladku papat a dostavat darceky, budu sakra rozmaznane 😝 😀

wolfskinka
autor
4. dec 2009

dobre ranko

vanesska dakujem a chcel pogratulovat z c eleho srdca

katti dufam, ze vies co mas robit .... nasledovat nas vsetky

no ja som cela poserinkana od strachu zase ... vcera vecer o 23,00 sa mi spustilo take krvacanie, som sa nalakala a v noci to ustalo a teraz sa bojim aj chodit, spinenie je, teraz som si na chvilu sadla uvidime co bude, uz ma to spinenie nastriedacku s krvacaniom dobre znervoznuje .. mam strach o gulka bombulka

alicao
4. dec 2009

wolfi , nechces sa ist dat skontrolovat? chod! tolko krvacania, aj ja by som panikarila, radsej chod prosim ta!

wolfskinka
autor
4. dec 2009

alic kazdy druhy den robit sono neprospieva babetku a povie mi presne to co minule ... po umelych sa to stava, povedala mi to gatova a aj hartel, teraz je to slabe spinenie ak sa spusti tak pojdem urcite, doktora mam na telefone a mozem mu kedykolvek zavolat, ak by sa to spustilo silnejsie tak hned idem

alicao
4. dec 2009

lenze ty pises ze ti spustilo TAKE krvacanie, tak co ma plasis?

wolfskinka
autor
4. dec 2009

hej spustilo sa krvacanie silne, ako druhy den mrchy a potom sa zase zastavilo a preslo do spinenia tak ako vzdy doteraz, neviem mozno tam mam nejaku cystu alebo co, ktora praskne odkrvaca a potom sa zase naplni .. ja uz fakt neviem co to moze byt, idem radsej zalahnut pre istotu

drzte palce

alicao
4. dec 2009

ty jo,ja by som bola posrana z toho, veru chodi si lazkat ani sem dnes uz nechod, hyb sa co najmenej!

wolfskinka
autor
4. dec 2009

no ved idem zalahnut snaziim sa do seba napchat suchy rozok ale moc sa mi to nedari

rosienka
4. dec 2009

no to sa tu zas hromzi dobrymi spravami, to snad ani nie je mozneeee 😀 😀 😀 😀 😀
afrika- spica, to budu nadherne blastocysty, ktore sa pekne uhniezdia ako alici a vaneske pred tebou 😉
vanes- tak tede akoze oficialne negratulujem, ale ajtak gratulujem, lebo nie je o com... 😉 vyborne nas nasledijes, krasa! 😵 😵 😵 😵 😵
wolfi- ja viem, to cykanie na dalsi UTZ, ci je vsetko ako ma byt je zas hrozne, ale uz ovela lepsie, ked este v brusku nic nebolo... 😉 dufam, ze sa ti tie krvacania uz ukludnia, ja by som bola tiez na nervy, mohli by sa na to fakt lepsie kuknut ak sa da, ci to nie je nejaka cysta.

rosienka
4. dec 2009

...myslela som cakanie a nie cykanie...i ked aj cikanie je mozne...aaach tie preklepy!

wolfskinka
autor
4. dec 2009

odchadzam do heliosu ku krajkovi zase sa to spustilo .. baby drzte palce aby to bol len plany poplach

afrika
4. dec 2009

bože wolfi držkajte sa nám 😔

romy01
4. dec 2009

ahojte babenky

vaneska - ja tak potichuuuuučky posielam CMUK - AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
to je od radosti 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

afrika - mojko si na rade takze posielam pozitivnu energiu a TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

a pre dalsie v poradi
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

wolfka - ta tvoja bambulka sa tam nejak rozcertila - ona si tam uz urcite robi v brusku disco alebo co. Wolfka , viem si predstavit v akom si strese ale prosiiiiim ta skus byt klusna. Ja viem ze sa to lahko hovori, ale ak budes co len podvedome nervozna, v tele ti bude kolovat prilis vela adrenalinu a to nie je dobre. Sona sa neboj, citala som ze sono nerobi babatkam dobre az ked su vacsie a uz maju rozvinuty sluch - sono vydava zvuk ktory moze sluch poskodit ked sa to prehana, ale tvoja princezna ma zatial iba srdiecko a nic nepocuje. Tak toho sa nebo´j.

vanesska
4. dec 2009

caute kocky,

vsetkym vam moc a velmi dakujem za tichucke gratulacie... 😉
dufam ze ciarocka si to nerozmysli a bude silniet kazdym dnom...

wolfi... dokelu... drz sa...! myslime vsetky na teba a na toho tvojho maleho nezbednika... ale neboj urcite to dobre dopadne... 😵

wolfskinka
autor
4. dec 2009

bola som u krajka, babetko od stredy podrastlo z 3,8mm na 5,5mm, srdiecko bije a to krvacanie mi povedal ze lezat a musime cakat ci to prejde alebo nie, na buduci tyzden na kontrolu.

tak idem zalahnut a nevstavat vobec

romy01
4. dec 2009

wolfka 😀 😀 😀 😀 😀 pisala som ti do druhej temy.

vaneska mne teda lepilo ked si sa tu tak dlho neukazovala, ale ty si bojovnicka a vlacik ide vdaka tebe dalej 😀

alicao
4. dec 2009

Romy, tak wolfinka nas dobre drzi nasponovane, ze? 😀 jaaaaj ha

romy01
4. dec 2009

veru alicka - teda dnes som sa o nu fakt bala, ale je to bojovnicek ten jej gulko bolmbulko.

Baby ja sa s vami pre dnesok lucim, idem do obchodu - mam chut na bompari 😀 a tvarohove rezance 😀 Tak musim zdvihnut zadok. Prajem krasny vikendik. papa

vanesska
4. dec 2009

wolfi... fuj to je nervak... ale padol nam kamen zo srdca asi vsetkym... tak pekne lez oddychuj... hlavne ze mimisko krasne rastie a ze mu bije srdiecko 😵

romy... si mila ze si na mna myslela... 😉 ja som v stredu rano zistila ze tam mam ducha no a aj som vam chcela napisat ale potom som si povedala ze radsej to este nebudem vypisovat a pockam si na dalsi testik... no ale dnes som vam to uz musela napisat... 🙂
takze sme pridali k vlaciku dalsi vozen... uz je pekne dlhyyyy.... 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre