Stimulovanie na umelé oplodnenie od septembra 2009

wolfskinka
8. júl 2009

Ahojte baby,

vitam tu vsetky, ktore sa chystaju na umele oplodnenie alebo IUI od septembra ... ja by som chcela zacat a ak mi vyjde vsetko podla planu tak cca od 4.9. by som mohla zacat uzivat Proveru, ak nevzniknu nejake necakane posuny kvoli zdravotnemu stavu alebo vycerpanym kapacitam v Heliose.

Tesim sa na Vas a na rady a pomoc pri mojej tretej a poslednej stimulke. 😵

wolfi

wolfskinka
autor
5. feb 2010

guľko to zvladne guľko je bojovnik

lusinkaj
5. feb 2010

samozrejme,vsetko dobre dopadne 🙂

wolfskinka
autor
5. feb 2010

lusi si zober, alic je 2 tyzdne po mne a jej uz tripletesty robili a ja stale nic az v pondelok,

lusinkaj
5. feb 2010

ta vidis wolfi,podakuj sa svojmu dr.to co je za pristup ako na to moze zabudnut... 😠

wolfskinka
autor
5. feb 2010

lusi ja to uz nekomentujem, nase zdravotnictvo ... takze cakat nema vyznam ak by som aj cakala 2 - 3 tyzdne na vysledky tripletestov tak by mi mozno potom robili amnio v 20tt a to uz je babetko zase vacsie , teraz este je male a plava ale v 20tt bude menej miesta v plodovom vaku, potom je to o to vacsie riziko

lusinkaj
5. feb 2010

jasne wolfi tak drzim prsty 🙂 veru to nase zdravotnictvo aby clovek ich upozornoval co maju robit.... 😒

wolfskinka
autor
5. feb 2010

no presne tak

afrika
6. feb 2010

ahojte. lusinkaj moc gratulujem 😵 , držkaj sa nám.
wolfi tak chlapček? no super. na začiatku ťa krásne potrápil, tak teraz nech už robí len radosť
alicao neboj-čím horšie je maminke, tím lepšie je bábätkám 😀
zuzi tak už začínaš? prajem len to naj 😵
pegasko aj tebe držkám pršteky
rosienka je mi ľúto jedného bába, ale naozaj dalo silu tomu druhému
romy aj ty čakáš chlapčeka? som rada, že ste OK. máš krásne fotky v albume 🙂 🙂 🙂 .
babuľky opatrujte sa všetky a prajem len to naj. pa. afrika

pegasko
6. feb 2010

jeeeeeeeeeej ahoj afrika 🙂 tak ako zlatko uz ti je aspon trosku lepsie?dufam,ze sa nevzdavas a ides do dalsieho kola spolu s nami 😉

lusinkaj
7. feb 2010

Krasnu nedelu prajem 🙂
afrika,dakujem krasne 🙂 a ty sa mas ako?ako pokracujes??? 🙂

zuuuzana7
7. feb 2010

ahoj afrika 🙂 🙂 🙂

lusinkaj
7. feb 2010

zuzi ahoooooooooooj 😉

zuuuzana7
7. feb 2010

lusi servuskooooooo 🙂 ako sa mas vikendujete?
idem ranajkovat lebo uz mi muzikanti hraju v zaludku 😉

lusinkaj
7. feb 2010

vikendujeme,trosku som popratala,muzik povysaval ale to bolo hrôza sa nato pozerat 😀 🙂
dnes nevarim,ideme k svokre na obed 🙂

romy01
7. feb 2010

Ahojte kočky a prajem peknú nedelu.

Afrika super že si sa ozvala, Škoda len že si nenapísala nič o sebe. No dúfam, že ti je lepšie a veselo zbieraš sily na nové tehu.

lusi ja som mala na 16ty den HCG 1406 a čakame len jedno.

lora držím ti palce, mala by si si pripraviť okolo 1000EUR - môže to byť aj menej aj viac, záleží od viacerých faktorov.

brmbolček, lusi, tie tt v pase sú OK. Tehotenstvo sa počíta od poslednej ms nie od oplodnenia. Samozrejme že vek babatka je iný, ale vsade sa sledute tyžden tehotenstva ( tt )

lusinkaj
7. feb 2010

romy tak to si ma ukludnila teraz kedze ja som bola na krv na 15 den tak to je celkom take hcg na jedno,len neviem kolko presne nad 1000 som mala dr.nepovedal... 😉
ale ty aj jedno mala len vlozene,nie???

romy01
7. feb 2010

ano lusi, ja som mala vlozene jedno, no chvilku som si aj myslela ze ci nebudu dve jednovajecne, lebo boli baby aj s HCG okolo 400 ale ten rozsah na jedno je strasne velky, tak len klus. Budes mat jedno a straaaasne silneeee. 😀

lusinkaj
7. feb 2010

romy dakujem ano chceme jedno,krasne a zdrave 🙂
len etraz s abojim,vies aby aj utz dobre dopadol a aby bylo srdiecko 😉

brmbolcek
7. feb 2010

Romy- ty si jednicka , som vedela ze nas tu niekto pochvali s tymi tt, pravda lusi 😉 😉 😉 😉 , romy dakujeme 🙂

lusinkaj
7. feb 2010

brmbolcek,presne tak romy nas pochvalila... 🙂 ty sa ako citis?ako ti je?

brmbolcek
7. feb 2010

lusi ahoj- dakujem za opytanie, mamina sa smeje ze manzel nestiha chodit do obchodu 😀 taka som hladna 😀 , inak sa citim tak ze ani neviem o tom ze som tehu, ale velmi, velmi, velmi .... mam citlive prsia , zajtra idem na ultrazvuk 😉 a zajtra zacinam 5tt, tak neviem ci to neni este skoro
a ty sa mas ako ?

lusinkaj
7. feb 2010

no tak sme na tom rovnako,manzel tiez vravi,ze asi bude musiet ostavat v praci a bude robit len na jedlo... 😅 stale jem... 😀 prsia to iste,citlive velmi...zlazy mam take navrete 😉
tak ja zajtra idem volat gyn.a sa spytam co ako....
taze ja som tiez 5tt ako ty?mi sme rovnako natom?ty mas jedno vlozene?

brmbolcek
7. feb 2010

aj v tom sme rovnake lusi- ano mam 1 vlozene 😉

lusinkaj
7. feb 2010

to vazne???a ty si chcela len jedno,alebo dr.odporucil?ty kam chodis do centra?kolko si mala hcg?

brmbolcek
7. feb 2010

ja chodim do heliosu - martin 😉 koli postave mi doporucili 1 vlozit tak sme aj vlozili... a HCG som mala na 16 den po ET 1760

romy01
7. feb 2010

baby prajem pekny zbytok nedele, idem sa venovat nejakej robote. tak zajtra papa

lusinkaj
7. feb 2010

no ved ty si moj pripad,mne odporucili kvoli veku,ale jasne ja mam tiez tenucku postavu...
no tak kedy ja som mala na 15.vyse 100 tak to je akurat...ved ty si mala o den viac a tiez tak okolo.... 🙂
zajtra utz ti budu robit kolko ich tam je?srdiecko az na 6-7 tt..?

brmbolcek
7. feb 2010

no po prvej kontrole a to bolo na 16 den po ET mi robili ultrazvuk ci tam uz je nieco vidno a bolo, kukni mi albumik a brali mi aj krv 1760, a dalsiu kontrolu mam po 8 dnoch a to zajtra a to idem iba na ultrazvuk

lusinkaj
7. feb 2010

ale bol tam len jeden,vsak?taze hcg sa vobec neda povedat kolko cakas....tu kazdy mi robi nervy,ze dve... 😀

brmbolcek
7. feb 2010

lusi - ano videl iba jedno 😀 , a dufam, ze to aj tam ostane az do 40tt 😀
ale ty si betar ty sa inac bojis tych dvojiciek 🙂 sa bojis ze by ta dali do laty 😀 😀 😀 😀 len sa boj boj a nakoniec budu z toho trojicky 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 , to som ti ale dala co xi xi 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre