Stimulovanie na umelé oplodnenie od septembra 2009

wolfskinka
8. júl 2009

Ahojte baby,

vitam tu vsetky, ktore sa chystaju na umele oplodnenie alebo IUI od septembra ... ja by som chcela zacat a ak mi vyjde vsetko podla planu tak cca od 4.9. by som mohla zacat uzivat Proveru, ak nevzniknu nejake necakane posuny kvoli zdravotnemu stavu alebo vycerpanym kapacitam v Heliose.

Tesim sa na Vas a na rady a pomoc pri mojej tretej a poslednej stimulke. 😵

wolfi

lusinkaj
7. feb 2010

ale nieeeee ☹ 😀 jedno bude urcite a dotiahneme do konca... 🙂

brmbolcek
7. feb 2010

ano ano, verme tomu, aby to vsetko dobre dopadlo 😉 , zajtra dam vediet ako som pochodila 😉 a ty ides teda volat iba na gyndu ci tam aj skocis ?

lusinkaj
7. feb 2010

no idem volat sestricke a co mi povie...ci mam tam rovno ist??? 😕

brmbolcek
7. feb 2010

mne akurat denis pisala , ze jej na 23 den po ET uz bolo pocut srdiecko ze to bol krasny pocit 😉

lusinkaj
7. feb 2010

vazne?tak to som prekvapena...no tak ja zajtra hned volam a sa obj.nechajme sa prekvapit ako to u nas bude...
este ktore je to tvoje ivf?

rosienka
7. feb 2010

lusi- neboj, to hcg je maximalne na jedno 16 den po PK, môzes byt fakt kludna, je to urcite dobre embrijko...budusi tyzden budete mat uz srdiecko 😉

zuzi, romy, pegasko- veru zatial to vyzera na nasu princeznicku, jaj bodaj by to tak zostalo, i ked aj chjapcek by bol zlaty 😵
zuzi- kedy presne zacinas so stimulkou? teraz beries HAK, ci uz aj cosi ine? a ty pegasko?

afrika- som rada, ze si sa ozvala, ako sa mas? uz najväcsi smutok presiel? co dalej zamyslate?

brmbolcek
7. feb 2010

tak i ja som uz teraz zvedava ako to bude zajtra vsetko, bojim sa este radosvat lebo sa moze este vselico stat aklo sa vravi, clovek nema este vyhrate 😉 tak sa potichucky tesim aj ked nase okolie si to naplno vychutnava a raduju sa aj za nas 😉 co sa mi bojime 😉 Toto bolo moje 1IVF, u teba to bolo ako ?

lusinkaj
7. feb 2010

rosi,no super dalsia dobra dusicka co ma ukludnuje 🙂 tak ja uz len sa bojim,aby bolo vsetko ako ma byt...aby fakt tento cyklus sme vyhrali...
brmbolcek,u mna je to 2ivf.tiez aj u nas sa tesia,moja mama ani nehovorim...tak dufam,ze ich nesklameme a bude vsteko ako ma byt,lebo ako pises este nic nieje vyhrate 😉
ale verime,ze bude dobre 😵

rosienka
7. feb 2010

lusi- jasne, ze este nemame ziadna vyhrate, az ked bude zdrave babo vedla nas, ale ideme krôcik po krôciku a vôbec uhniezdenie je velky skok, tak aj z toho sa treba tesit a mysliet pozitivne

lusinkaj
7. feb 2010

ano rosi...aj uhniezdnenie je krok krasny,aj // ciarky je su krasne...ale ved sama vies po neuspechoch clovek je uz taky trosku opatrni a boji sa ....aspon ja 😅 😉

brmbolcek
7. feb 2010

i ja sa booojiiiiiim, - .... cely zivot sa budeme bat , ono to uz tak v zivote chodi, 😉

lusinkaj
7. feb 2010

no presne tak..ale ta co uz musime tak stym zit...a verit ze bude dobre... 🙂
a ty mas kolko rokov brmbolcek?

brmbolcek
7. feb 2010

si mi vzala otazocku , len som nevedela ci by to nebolo drze sa ta opytat ale som rada, ja mam 28 😉 a u teba kolko bije ? 😉

lusinkaj
7. feb 2010

v pohode...ja mam 23 r. 🙂

brmbolcek
7. feb 2010

a jeje tak ty si ina mladica 🙂 boli casy ked som mala aj ja 23 🙂 ale to uz teraz neni pravda 🙂 a v com bol u vas pb ? a manzel ma kolko ? ak mozem vediet ?

lusinkaj
7. feb 2010

tak manzel je trosku starsi...tak u nas spg.a moja stitka bola priserna...ale uz je upravena ale musim brat pravidelne lieky...a u vas???

brmbolcek
7. feb 2010

u nas som bola v ok ja ale manzel mal jeden pb a to spermosky mal ich dost aj zivych len ta morfo, cize tvar .... skusat sme skusali ale inak ako IVF to neslo ale som rada ze to takto dopadlo a sa to ujalo 😉 len nech to takto tahame az do tej 40tt 😉 u nas v rodine budu nasi rodicia tento rok sa stanu dvakrat starka a starky 😉 svagrina ma termina na leto a ja o par mesiacov po nej 😉 ona bude mat dievcatko , u mna cakaju chlapca ale hlavne hovoria nech je to to co ma byt ale hlavne aby to bolo zdravucke , ostatne pride samo 😉

lusinkaj
7. feb 2010

tak u nas by to bol vnuk/vnucky u obidvoch stranach po prve taze si to nevies predstavit kolko je tam radosti...tak preto by som chcela aby sa vydarilo... 🙂

brmbolcek
7. feb 2010

tak tomu rozumiem 🙂 nasi kde byvaju tak sa tam za posledne 2 roky narodili same 🙂 dievky, 🙂 jedna za druhou a ziaden chlap 🙂 a este aj u nas bude dievca tak preto by konecne radi mali vnucika 🙂 tak viem o com lusi hovoris 🙂

lusinkaj
7. feb 2010

tak vies jasne kazdy chcem aj ja..ale to fakt nezalezi natom co to bude...ale nech to je...a unas este nic nieje taze chcu velmi 🙂

brmbolcek
7. feb 2010

oktober , datum narodenia drobcou to bude pekny mesiac u nas este nik neni v oktobri narodeny , ja s mm sme september a december 🙂

lusinkaj
7. feb 2010

mi sme s mm obidvaja september...oktober je moja kmotra 😉

brmbolcek
7. feb 2010

tak to je super ja mam september velmi rada 🙂 ja som sa aj v septembri vydavala 🙂

lusinkaj
7. feb 2010

ja v juli som sa vydavala 😉 dobre tak ja idem sa ulozit,uz ma boli chrbat...tak zajtra som tu...dobru nocku 😔

brmbolcek
7. feb 2010

dobru aj tebe 🙂

wolfskinka
autor
8. feb 2010

ahojte

tak ja uz som od doktora spat, poradna vsetko ok, vysledky z krvi boli ok, a vyter .. tak som happy, v stredu idem na genetiku do martina, dnes mi zobrali 1 skumavku krvi na 2.geneticky screening ... to asi na tie triple testy vysledok bude az o 2 tyzdne

lusinkaj
8. feb 2010

ahojte 🙂
wolfi to je super,ze je vsetko ok 🙂

afrika
8. feb 2010

ahojte.
no u mňa žiadna sláva. čakali sme cca 3 týždne,aby bambuliatko odyšlo samo. 15.1. som išla na kyret, lebo som nezačala krvácať. o 3 dni som bola späť v nemocnici pre veľľľmi silné krvácanie a bolesti. dutina maternice bola prázdna, ale mala a aj mám zlé výsledky krvy. dostala som silný zápal maternice a kvôli zlým výsledkom krvy mi museli krvácanie rýchlo zastaviť. to sa im ale nedarilo. dali mi 4 injekcie na stiahnutie maternice. týždeň som ležala v nemocnici kvôli zápalu maternice. ☹ krvácať a špiniť som prestala cca pred 4 dňami. Krajko keď videl moje výsledky krvných odb. bol zhrozený. dal mi lieky, hormóny na prestanie krvácania. povedal, že mám málo červ.krvných doštičiek. no katastrofa.
teraz mi v heliose brali krv na protilátky proti sperm. a embriu. o 3 mesiace ma čaká operácia-malinká v heliose. budú mi brať vzorku zo sliznice, pozerať vaječníky...neviem ako sa ten zákrok volá.
a psychika? snažíme sa s mužom držkať ok. najmä ma drží adopcia. musím sa dostať zdravotne do poriadku, lebo mi tá revízia narobila poriadnu šarapatu.
držkajte sa, nech len všetko výnde v najlepšom.

lusinkaj
8. feb 2010

afrika,tak ty si si prezila...tak sa daj teraz do kopy a neboj vsetko dobre bude 🙂 drzim ti prsty 😉

afrika
8. feb 2010

lusinkaj ty sa držkaj 😉 . moc ti to prajem. opatruj sa nám tu.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre