• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Stimulovanie na umelé oplodnenie od septembra 2009

4. novembra 2011 
ale nieeeee :frowning2: :grinning: jedno bude urcite a dotiahneme do konca... :slight_smile:
7. feb 2010 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano ano, verme tomu, aby to vsetko dobre dopadlo :wink: , zajtra dam vediet ako som pochodila :wink: a ty ides teda volat iba na gyndu ci tam aj skocis ?
7. feb 2010 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no idem volat sestricke a co mi povie...ci mam tam rovno ist??? :confused:
7. feb 2010 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne akurat denis pisala , ze jej na 23 den po ET uz bolo pocut srdiecko ze to bol krasny pocit :wink:
7. feb 2010 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vazne?tak to som prekvapena...no tak ja zajtra hned volam a sa obj.nechajme sa prekvapit ako to u nas bude...
este ktore je to tvoje ivf?
7. feb 2010 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lusi- neboj, to hcg je maximalne na jedno 16 den po PK, môzes byt fakt kludna, je to urcite dobre embrijko...budusi tyzden budete mat uz srdiecko :wink:

zuzi, romy, pegasko- veru zatial to vyzera na nasu princeznicku, jaj bodaj by to tak zostalo, i ked aj chjapcek by bol zlaty :dizzy_face:
zuzi- kedy presne zacinas so stimulkou? teraz beries HAK, ci uz aj cosi ine? a ty pegasko?

afrika- som rada, ze si sa ozvala, ako sa mas? uz najväcsi smutok presiel? co dalej zamyslate?
7. feb 2010 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak i ja som uz teraz zvedava ako to bude zajtra vsetko, bojim sa este radosvat lebo sa moze este vselico stat aklo sa vravi, clovek nema este vyhrate :wink: tak sa potichucky tesim aj ked nase okolie si to naplno vychutnava a raduju sa aj za nas :wink: co sa mi bojime :wink: Toto bolo moje 1IVF, u teba to bolo ako ?
7. feb 2010 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rosi,no super dalsia dobra dusicka co ma ukludnuje :slight_smile: tak ja uz len sa bojim,aby bolo vsetko ako ma byt...aby fakt tento cyklus sme vyhrali...
brmbolcek,u mna je to 2ivf.tiez aj u nas sa tesia,moja mama ani nehovorim...tak dufam,ze ich nesklameme a bude vsteko ako ma byt,lebo ako pises este nic nieje vyhrate :wink:
ale verime,ze bude dobre :dizzy_face:
7. feb 2010 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lusi- jasne, ze este nemame ziadna vyhrate, az ked bude zdrave babo vedla nas, ale ideme krôcik po krôciku a vôbec uhniezdenie je velky skok, tak aj z toho sa treba tesit a mysliet pozitivne
7. feb 2010 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano rosi...aj uhniezdnenie je krok krasny,aj // ciarky je su krasne...ale ved sama vies po neuspechoch clovek je uz taky trosku opatrni a boji sa ....aspon ja :sweat_smile: :wink:
7. feb 2010 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
i ja sa booojiiiiiim, - .... cely zivot sa budeme bat , ono to uz tak v zivote chodi, :wink:
7. feb 2010 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no presne tak..ale ta co uz musime tak stym zit...a verit ze bude dobre... :slight_smile:
a ty mas kolko rokov brmbolcek?
7. feb 2010 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
si mi vzala otazocku , len som nevedela ci by to nebolo drze sa ta opytat ale som rada, ja mam 28 :wink: a u teba kolko bije ? :wink:
7. feb 2010 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v pohode...ja mam 23 r. :slight_smile:
7. feb 2010 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a jeje tak ty si ina mladica :slight_smile: boli casy ked som mala aj ja 23 :slight_smile: ale to uz teraz neni pravda :slight_smile: a v com bol u vas pb ? a manzel ma kolko ? ak mozem vediet ?
7. feb 2010 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak manzel je trosku starsi...tak u nas spg.a moja stitka bola priserna...ale uz je upravena ale musim brat pravidelne lieky...a u vas???
7. feb 2010 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nas som bola v ok ja ale manzel mal jeden pb a to spermosky mal ich dost aj zivych len ta morfo, cize tvar .... skusat sme skusali ale inak ako IVF to neslo ale som rada ze to takto dopadlo a sa to ujalo :wink: len nech to takto tahame az do tej 40tt :wink: u nas v rodine budu nasi rodicia tento rok sa stanu dvakrat starka a starky :wink: svagrina ma termina na leto a ja o par mesiacov po nej :wink: ona bude mat dievcatko , u mna cakaju chlapca ale hlavne hovoria nech je to to co ma byt ale hlavne aby to bolo zdravucke , ostatne pride samo :wink:
7. feb 2010 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak u nas by to bol vnuk/vnucky u obidvoch stranach po prve taze si to nevies predstavit kolko je tam radosti...tak preto by som chcela aby sa vydarilo... :slight_smile:
7. feb 2010 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak tomu rozumiem :slight_smile: nasi kde byvaju tak sa tam za posledne 2 roky narodili same :slight_smile: dievky, :slight_smile: jedna za druhou a ziaden chlap :slight_smile: a este aj u nas bude dievca tak preto by konecne radi mali vnucika :slight_smile: tak viem o com lusi hovoris :slight_smile:
7. feb 2010 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak vies jasne kazdy chcem aj ja..ale to fakt nezalezi natom co to bude...ale nech to je...a unas este nic nieje taze chcu velmi :slight_smile:
7. feb 2010 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oktober , datum narodenia drobcou to bude pekny mesiac u nas este nik neni v oktobri narodeny , ja s mm sme september a december :slight_smile:
7. feb 2010 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mi sme s mm obidvaja september...oktober je moja kmotra :wink:
7. feb 2010 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to je super ja mam september velmi rada :slight_smile: ja som sa aj v septembri vydavala :slight_smile:
7. feb 2010 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja v juli som sa vydavala :wink: dobre tak ja idem sa ulozit,uz ma boli chrbat...tak zajtra som tu...dobru nocku :pensive:
7. feb 2010 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobru aj tebe :slight_smile:
7. feb 2010 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte

tak ja uz som od doktora spat, poradna vsetko ok, vysledky z krvi boli ok, a vyter .. tak som happy, v stredu idem na genetiku do martina, dnes mi zobrali 1 skumavku krvi na 2.geneticky screening ... to asi na tie triple testy vysledok bude az o 2 tyzdne
8. feb 2010 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
wolfi to je super,ze je vsetko ok :slight_smile:
8. feb 2010 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.
no u mňa žiadna sláva. čakali sme cca 3 týždne,aby bambuliatko odyšlo samo. 15.1. som išla na kyret, lebo som nezačala krvácať. o 3 dni som bola späť v nemocnici pre veľľľmi silné krvácanie a bolesti. dutina maternice bola prázdna, ale mala a aj mám zlé výsledky krvy. dostala som silný zápal maternice a kvôli zlým výsledkom krvy mi museli krvácanie rýchlo zastaviť. to sa im ale nedarilo. dali mi 4 injekcie na stiahnutie maternice. týždeň som ležala v nemocnici kvôli zápalu maternice. :frowning2: krvácať a špiniť som prestala cca pred 4 dňami. Krajko keď videl moje výsledky krvných odb. bol zhrozený. dal mi lieky, hormóny na prestanie krvácania. povedal, že mám málo červ.krvných doštičiek. no katastrofa.
teraz mi v heliose brali krv na protilátky proti sperm. a embriu. o 3 mesiace ma čaká operácia-malinká v heliose. budú mi brať vzorku zo sliznice, pozerať vaječníky...neviem ako sa ten zákrok volá.
a psychika? snažíme sa s mužom držkať ok. najmä ma drží adopcia. musím sa dostať zdravotne do poriadku, lebo mi tá revízia narobila poriadnu šarapatu.
držkajte sa, nech len všetko výnde v najlepšom.
8. feb 2010 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
afrika,tak ty si si prezila...tak sa daj teraz do kopy a neboj vsetko dobre bude :slight_smile: drzim ti prsty :wink:
8. feb 2010 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lusinkaj ty sa držkaj :wink: . moc ti to prajem. opatruj sa nám tu.
8. feb 2010 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok