Stimulovanie na umelé oplodnenie od septembra 2009

wolfskinka
8. júl 2009

Ahojte baby,

vitam tu vsetky, ktore sa chystaju na umele oplodnenie alebo IUI od septembra ... ja by som chcela zacat a ak mi vyjde vsetko podla planu tak cca od 4.9. by som mohla zacat uzivat Proveru, ak nevzniknu nejake necakane posuny kvoli zdravotnemu stavu alebo vycerpanym kapacitam v Heliose.

Tesim sa na Vas a na rady a pomoc pri mojej tretej a poslednej stimulke. 😵

wolfi

wolfskinka
autor
20. jún 2010

@romy01 uz rodís ? je nedela ..... 😀 tak sup sup

rosienka
20. jún 2010

@romy01 tak to je super, ze sa dobre citis, to môze uz len dobre dopadnut 😉

wolfskinka
autor
20. jún 2010

romy kde si ????

romy01
21. jún 2010

ahojte

wolfka, bohuzial ti tip nevysiel - stale som cela pokope a nevypada to ani na dnesok. Vcera sme boli cely den na chate a grilovali sme a dnes som si fajne dlho pospala. Nejak zacinam mat tusaka ze budem asi aj prenasat ☹

wolfskinka
autor
21. jún 2010

@romy01 no vitaj kinderko ... si sa neozyvala a ja som sa uz tesila, ze si porodila a ty si tu este vysedavas, aby som ja nakoniec neporidla este skor ako ty 😀

romy01
21. jún 2010

wolfka esteze co - sorry ale na rade som ja, to by tak bolo aby ste ma tu zacali vsetky predbiehat 🙂

wolfskinka
autor
21. jún 2010

@romy01 ja len tak ze ked sa ti moc do porodnice nechce, ze ta mozem aj predbehnut ... ak budes 2 tyzdne prenasat tak to ta predbehnem 😀 dnes sme objednali postielku , bude o 2 tzydne a madrac uz mame doma

alicao
21. jún 2010

sa tu chcete predbiehat co? aj tak som bola prva bleeeeeeeeeee 😀 😀 😀 ....aj ked az tak do smiechu mi moc nebolo vtedy, ze ano
Romy, chlapci su vacsinou lenivy, neponahlaju sa na svet, takze mozno fakt budes prenasat, ale nevadi, uvidis ako ti budu kopanceky potom chybat, mne aj teraz je za tym smutno, asi som sisi...
afrika dakujem a tebe zelam presne to iste🙂 teda nezelam ti taku dramu ale aby si aj ty uz mala drobceka alebo drobcekov konecne pri sebe!
A aj ostatnym tehulkam, hlavne si to uzite aspon do 36tt, nie skor jasne?!!!🙂

wolfskinka
autor
21. jún 2010

@alicao no ozvala sa ta prava ... nedockava 😀 ja zajtra zacinam 37tt ... ale idealne by bolo keby az buduci tzyden, postielku budeme mat az za 2 tzydne , tak by musel spinkat v kociku ..

alic na kedy to mame dohodnutu tu spolocnu izbu ????

rosienka
21. jún 2010

romy- tak uz tam utekaj, ja ta teda predbehnut urcite nechcem! 😉

alis- som rada, ze mas uz lepsiu naladu, asi chodis denne klokankovat 😉

mne budu urcite kopanceky chybat, strasne ich mam rada, je to nieco uzasne! 😵

alicao
22. jún 2010

Rosi, ano chodim dva krat denne, rano na 8.00 potom na 14.00 a to kazdy den...mohla by som aj tri krat o 11stej ale to by som nestiha prist domov odstriekat mliecko a nazad no nemocky, musela by som byt v nemocke a to tu v tejto spinavej starej rozpadavajucej sa veru nechcem, aby som zas nieco nechytila a nenakazila mliecko a tym aj moje lasky, tak chodim len dva krat klokankovat a o piatej len dat dobru noc...niekedy chodi tatino sam vecer z roboty ked som priliz rozbita a mas pravdu, robi ma to stastnou a dobija ma to energiou, a aj ked viem ze nas este caka operacia a prvy rok cvicenie a rehabilitacia uz to beriem tak, ze mohlo to dopadnut aj horsie, som vdacna zato, ze ich mam aj ked boli zvedave zenske jedny krpate a poponahlali sa🙂
wolfi, no ak budes mat cisarsky 8.7 tak to asi nestihame tak rychlo pribrat, nedalo by sa pockat tyzden? 😀
zatial papa, idem odniest stravu mojim hladoskam a pomojenkat ich🙂

afrika
22. jún 2010

ahojte, včera som bola na KET. sliznica mi narástla pre mňa na krásnych 9,5mm . rozmrazili sa obe blastocyty. majte sa pekne, idem odpočívať

wolfskinka
autor
22. jún 2010

@alicao tu chces vyjednavat o termine .. ty dora jedna, ty sa predbiehas a ja mam na teba cakat, ale obavam sa ze ak vydrzime do konca tyzdna budem rada, ako si sa zacina cosi so mnou diat

@afrika drzim palce nech to vyjde

kamka17
22. jún 2010

babule pozdravuje vás wolfi z porodnice...zatiaľ sú ešte pokope, ale má nepravidelné kontrakcie, trochu krváca, takže asi už ostanú v nemocke do konca...uvidí sa 🙂

alicao
22. jún 2010

kamka ty uz ze 19tt odpadnem🙂
veru wolfi je v nemocke, chcela som ist za nou, lebo som bola akurat pri babulkach ale tiekla jej infuzka, snazia sa jej to oddialit, ale pripomina mi to moj scenar tak neviem neviem, kazdopande aj keby porodila dnes, malo by byt vsetko v poriadku si myslim, ze vraj jej maly vazi okolo 2900 g, co je super vaha
este mam novinku....DNES SOM PRVY KRAT KOJILA 😀 tak sa zas usmievam jak pripecena
sestricka mi len povedala ked som klokankovala, ze skuste si ich prilozit, ci zachytia prsnik, ale oni nielen ze sa prisali ale tahali jak o zivot a najedli sa same🙂 moje malinke hladosky, keby ste ich videli🙂 bola to pre ne makacka, robili si prestavky a fucali akoby bezali maraton🙂 boze nech uz zazivam len takeho pocity!!!!

romy01
22. jún 2010

afrika tak to su krasne spravicky, len pekne lezkaj a oddychuj a nechaj pracovat gravitaciu - nohy sup na stenu 😀
Ja som dnes isla neplanovane do nemocky. RAno mi odisla zatka a bolo trosku krvi a ked neprestalo tiect hodinu tak sme vyazili. Ale poslali ma domov, ze este asi tak dva dni a som zrejme naspat. Zajtra mam poradnu tak som zvedava co mi povie moja dokina. 😀

romy01
22. jún 2010

a mimochodom wolfka ani nepomyslaj ze sa predbehnes, jasne ?

alicao
22. jún 2010

afrika aj my baby drzime palce velice strasne moc!
romy, budete mozno s wolfi naraz🙂
ja som rodila v ten den co moja znama tiez porodila dvojcata a tiez dievcata len ona na termin

zuuuzana7
22. jún 2010

my sme po stresujucej noci dnes isli na ultrazvuk, a je tam uz krasna bublinka 😵
tak sa tesimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
jeee co to tu citam ... afrika krasa, nadhera myslim na teba ... krasna sliznica 😵
alicka, to su sikulky tie tvoje malinke ... super a bude to urcite zo dna na den lepsie ... krasne sa to cita 😵
romy, wolfi tak sa ide rodit juhuuuu babetka coskoro u vas

alicao
22. jún 2010

zuzka supeeeeeeeeeeeeeeer!🙂 Nech pekne rastie bublinecka mala🙂

vanesska
22. jún 2010

jeeej jak sa to tu rozbehlo s tymi dobrymi spravickami...

afrika... velmi drzim palce!!! veru krasna sliznica! tak uz len nech sa bambulky pekne zahniezdia... 😵

zuzi... krasne ze uz je bublinka v brusku... mas aj fotecku?? sa tesiiiim...

alicka... jaj z teba uplne citit pozitivnu energiu... takze prve kojenie... to musi byt pocit si to ani neviem predstavit...
teraz babulky budu priberat jedna radost!!!

a coze to wolfi sa rozhodla si to trochu urychlit?? 😅 no tak to by bola sranda keby ste romy a wolfi porodili nakoniec v ten isty den... nejako sa to poradie tu premiesava... ale ja si pekne pockam na svoju radu aj ked ma wolfi teraz trochu vystresovala ze by som si predsa len mala pozhanat uz aj nejake tie veci do porodky... a pomaly si tak predbezne nachystat tasku.... jaj ale pevne verim ze nam este minimalne tie 4-5 tyzdnov ostava...

rosienka
23. jún 2010

alica- no to je super, urcite vsetko dobre dopadne aj s operaciou, snad je to najhorsie za vami 😉

afrika- krasa, drzim palce tymto blastocystam, nech ste tu zas dve tehulky so zuzkou 😵

romy, takze zajtra na termin bude chlapcek konecne vonku? 🙂 🙂 🙂

zuzi- bublinka parada, uz je pekne zahryznuta a nepusti ta, neboj, bude z toho februarciatko 😉

vanes- ani ja este nemam do pôrodky nic nachystane, ale tu sa toho moc nemusi nosit

som zvedava na wolfi, ci naozaj islo do tuheho, alebo si pocka aspon do jula 🙂
ja mam zajtra poradnu, tak som tiez zvedava, ako moja milovana rastie. vcera som bola u chiroprakticky s kruzami, nieco napravila, ale dala mi taky matersky opasok pod brusko na odhahcenie. trochu to pomaha, ale aj tak mam bolesti a rychlo sa unavim. dnes sme boli s maminou na nakupoch v Nemecku a padla som do postele cela grogy, to ani kompresne pancuchy, ani pas uz nezaberali 😝

afrika
24. jún 2010

tak dievčatá ............romy gratulujem ma Timoteja 54cm 3840g - odkopírované.
romy moc gratulujem a úžasné miery 😵 😵 😵

alicao
24. jún 2010

jeeeeeeeeeeeej velika gratulacia romyyyyyyyyyy, konecneeeeeeeeee, sa tesim🙂
wolfi vas pozdravuje, ma stale kontrakcie ale nesilneju, davaju jej magnezko infuzkami a ze ked nebude ziadna zmena tak ju zajtra pustia domov
ROMY este raz GRATULUJEEEEEEM!🙂

vanesska
24. jún 2010

jeeej romy... gratulacia velikaaa... 😵
tak sa tesime na fotecky a podrobnejsie spravicky...
prajeme vela mliecka a nech drobecek rastie do krasy a robi vam len samu radost...!!!!!!!

zuuuzana7
24. jún 2010

jeeeej romy strasne velka gratulacia k timotejkovi 😵 aj ja sa strasne tesim na foto timuska 😵
alicka tak pekne wolfi pozdravuj nech sa este s matejom drzia 🙂 afrika ako oddychujes?
baby inac hcg na trinasty den som mala 1501 krasa tesimmm 😵

alicao
24. jún 2010

zuzka kraaaaasne hcg, zeby dvojky?🙂 konecne si sa dockala, som stastna aj za teba si pamatam aka som bola stastna ja ked som konecne vycurala // tak si ten pocit uzivaj kym nezacnes grckat...ak vobec zacnes🙂
ja sa idem podojit a potom za drndulkami

afrika
24. jún 2010

ahojte, dnes som 3 deň od vkladu. bruško v podstate nebolí, len sem-tam. prsia bolia moc, ale to pred ms takmer vždy. začali včera. veľkú nádej tomu nedávam aj keď sa všemožne snažím. držkajte sa.
alicao už sa teším na fofôčku až budeš mať princezny doma

alicao
24. jún 2010

@afrika, ja mam uz milionpat fotiek uz od tretieho dna, ale na net ich nedavam, ak chces posli sukromny mail, poslem ti, a neboj spamy ja neposielam ani ine forfardowske maily🙂
moc ti drzim palceky, uz nech sa tentokrat uz nepustia bublinocky malinke!

afrika
25. jún 2010

ahojte, cítim sa maximálne netehotne ☹ . žiadne bolesti brucha, len sem-tam pichnutie. prsia ako pred menzesom ☹ . som nešťastná.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre