Stimulovanie na umelé oplodnenie od septembra 2009

wolfskinka
8. júl 2009

Ahojte baby,

vitam tu vsetky, ktore sa chystaju na umele oplodnenie alebo IUI od septembra ... ja by som chcela zacat a ak mi vyjde vsetko podla planu tak cca od 4.9. by som mohla zacat uzivat Proveru, ak nevzniknu nejake necakane posuny kvoli zdravotnemu stavu alebo vycerpanym kapacitam v Heliose.

Tesim sa na Vas a na rady a pomoc pri mojej tretej a poslednej stimulke. 😵

wolfi

zuuuzana7
13. sep 2009

no wolfi, vsak ja som myslela, ze sa uz len z prace ozves. preto som napisala v stredu.
no s tym testovanim verim, je to o nervy, ale este by som flintu do zita nehadzala. vsak sa hovori, ze ms predbolesti su aj na zaciatku tehu, ale samozrejme poznas tvoje telo a asi sama vies najlepsie ...

wolfskinka
autor
13. sep 2009

zuzi mam doma taky stary pc, sem tam sa mozem ozvat ale trva mu to vecnost ... ked pojdem k nasim tak sa isto ozvem

no som sama zvedava .... dnes 30dc ... je 15 den po ovulke .. ale nejdem testovat zatial urcite nie ... este vydrzim

zuuuzana7
13. sep 2009

wolfi teda super, ze vydrzis 🙂. no ale raz budes musiet testnut 🙂 tak kedy?

wolfskinka
autor
13. sep 2009

zuzi ... testnem ak nedostanem za tyzden skor urcite nie

zuuuzana7
13. sep 2009

tak budem moooc drzat palce. idem ranajkovat pa krasnu nedelu prajem 🙂

zuuuzana7
13. sep 2009

baby, tak co vsetky oddychujete dnes?

wolfskinka
autor
13. sep 2009

no kukla som sem .. nikoho tak idem spat ... dobru noc vsetkym papa

rosienka
13. sep 2009

caute baby, tiez som tu dlhsie nebola a nemam vôbec prehlad...nove baby hodte sa aj vy do tabulky nech vidime co a ako 🙂

sue, my sme sa nedavno stretli v inej teme o darcovstve, ze? Ako vidis, predsa sme si to rozmysleli s tym darcom a skusime este raz manzelove spermky, pravdepodobne po biopsii, ale buduci tyzden ide na spg, tak uvidime, ako budeme pokracovat. Preto sa mi aj cela stimulka posuva, chcela som ist uz skôr, ale radsej si pockam 🙂

Alicao – 31r. , teratoozoospermie, 1x IUI - uspesne ale 5tt MA, IVF Oct/Nov?
Afrika – 24r. , teratoozoospermie, okt.2008 tehu, ale dec 2008 MA, 3xIUI neúspešne, IVF Sept/Oct?
Lusinkaj – 1x IFV- uspesne ale v 2 mesiaci MA, 1x KET- neuspesne, 2.IVF Sept/Oct. ?
Vanesska – 34r. endometrioza , 1x IUI – neuspesne, IVF ct/Nov?
Katti77 – 32 r. 1x IUI- prerusene, sept 2.IUI
Wolfinka – 34 r. "bezproblemov", ale 3x IUI, 2x IVF, 1x KET - neuspesne, 2x tehotna prirodzene ale MA, sept planovane tutu mutu, 3 IVF sept/okt?
Snecka - 31r. "bezproblemov", 3 x Clostil, 2x IUI, 1xIVF, rok 2010 to istí
Zuzka7 - 28r. 2x mimomaternicove tehu, ivf okt./nov.
Pegasko – 39r. 3x IVF, 3x KET – neuspesne, 4 KET sept /okt?
rosienka - 35 r.,2/07 zvysene FSH, 2xICSI, 4xIUI neuspesne, velmi zly spg, asi TESE a 3.ICSI Okt/Nov./09
Sue - 24, 1bábo prirodzene 🙂, darkyňa, Sydney protokol od 22.9.

sue
13. sep 2009

😅 ...ja už začínam byť dosť netrpezlivá 🙂 asi viac ako predtým než sme sa pustili do "zamiešania" Macka 😅 toto je taká väčšia zodpovednosť či čo 😅 ešte 9dní...

lusinkaj
14. sep 2009

dobre ranko 🙂 pekny pondelok vam prajem

afrika
14. sep 2009

krásne ránko prajem, ja mám dnes voľno a zajtra šup do práce-sa mi nechce 😠 ☹
ako ste víkendovali
sue trpezlivosť není ani moja silná stránka

lusinkaj
14. sep 2009

afrika ahoj,tak ja som uz pustila pracku 😉 idem zehlit...
vikend ja som mala v sobotu volno,ale vcera pracovne... 😉

pegasko
14. sep 2009

Ahojte,vikend bol perfektny,aspon hlavu som si vyventilovala
sue to ti uz za 9dni odoberu vajicka?a co je to Sydney protokol?
baby uz v piatok idem k dokymu ci je dobra sliznica a ked to bude ok tak asi v pondelok bude vklad,tesim sa jak male jojo

afrika
14. sep 2009

no ja sa dnes chystám variť, upratovať a snááááď aj niečo upečiem-neznášam pečenie.

alicao
14. sep 2009

ahojte🙂
pegasko, ze male jojo 😀 😀 😀 drzkam moooooooooc palce nech je sliznica ako 16mm🙂
a ostatne babenky ked mate volno tak neupratujteeeeeee!!!!!
lusinkaj..ako velmi zly spg mate? sami ste sa rozhodli pre TESE?

afrika
14. sep 2009

pegasko držíme pršteky 😵

pegasko
14. sep 2009

...vcera sme boli u kamosky a kupili maleho skrecka,hrala som sa s nim a odrazu usiel za moj chrbat a ocikal my rifle-normalne si ma oznacil ako svoju samicu-jasne vsetci sa rehotali ako trafeny,vraj to mam pre stastie.Tak dufam ze to stastie prinesie.

afrika
14. sep 2009

pegasko ak má priniesť šťastie, tak si kúpim škrečka aj ja a nechám si ho pri sebe stále 😉

wolfskinka
autor
14. sep 2009

pegasko no super .... budem drzat palceky ... a ty si uz v pondelok donesies domov babetko v brusku ... 😵

pegasko
14. sep 2009

ked sa pekne rozmrazia tak v pondelok hladkam brusko

lusinkaj
14. sep 2009

tak som bola na nakup...idem upratat,pride asi kamoska
alicao,asi si sa pomylila,mi nemame velmi zly spg a nejdeme na tesa 😉

alicao
14. sep 2009

lusi, jaj prapac to malo byt rosienke🙂 trdlo ja...ups🙂

lusinkaj
14. sep 2009

nevadi,mas odpustene 😀
baby co dnes varite? 😕

sue
14. sep 2009

Pegasko, nie, o 9 dní začínam papať Proveru... teda o 8 😅 akurát dnes idem na ďalšie obliehanie lekární, či mi niekde zoženú Dipheriline 🤐

afrika
14. sep 2009

lusi ja robím francúzske zemiačiky, poobede nejaký koláč...neviem aký. vy čo varíte 😝 ? sue ty máš tiež 24 rokov?

lusinkaj
14. sep 2009

afrika tak ja dnes len pre seba urobim kur.pecienku a ryzu,lebo moj muz to nechce...aj tak dnes cely den je v praci,ale na zajtra rozmyslam aj ja francuzaky 🙂

afrika
14. sep 2009

lusi daj nejaký ľahučký a dobrý recept na koláč, alebo aspoň názov a ja si ho už vyhľadám. piecť neviem vôbec

lusinkaj
14. sep 2009

afrika ja vobec nepeciem,neznasam to...nemam k tomu vztah 😒
jedine ak tak listkove cesto,urobim strudlu alebo take rozky s lekvarom alebo s tvarohom... 😝

sue
14. sep 2009

Afri, áno 🙂

Joj ja sa tak teším na PN 😀 aj my si budeme s drobcom doma vyvárať 😵

afrika
14. sep 2009

môj muž zbožňuje koláče, ja nie a ani nemám tiež k tomu vzťah. ale raz za čas ho chcem potešiť 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre