Stimulovanie na umelé oplodnenie od septembra 2009

wolfskinka
8. júl 2009

Ahojte baby,

vitam tu vsetky, ktore sa chystaju na umele oplodnenie alebo IUI od septembra ... ja by som chcela zacat a ak mi vyjde vsetko podla planu tak cca od 4.9. by som mohla zacat uzivat Proveru, ak nevzniknu nejake necakane posuny kvoli zdravotnemu stavu alebo vycerpanym kapacitam v Heliose.

Tesim sa na Vas a na rady a pomoc pri mojej tretej a poslednej stimulke. 😵

wolfi

pegasko
20. sep 2009

Dobre ranko

romy01
20. sep 2009

Dobré ránko, len som sem nakukla, že čo je nové, no vidím, že si všetky užívame babie leto. Tak sa mi majte krásne papa 🙂

zuuuzana7
20. sep 2009

🙂 ahojte
romy ja si uzivam babie leto v posteli 😀 som nejaka nachladnuta 😝
zajtra idem na gyn na posledne vysetrenie, dufam, ze bude vsetko v poriadku a potom uz len spg a ide sa na to baby juhuuuuuu. dufam, ze este v car dostanem rychlejsie termin 😉
romy a ako vcelicky? ako to na teba posobi aj uz nieco citis?

pegasko, lusi ahojte 🙂

lusinkaj
20. sep 2009

peknu slnecnu nedelu 🙂
zuzi super,ze uz sa to tak pohlo...ja este ta krv tento tyzden dufam ze bude dobra 😉

zuuuzana7
20. sep 2009

aaa lusi fakt ten cas leti, to uz ides tento tyzden na krv no superko tak nech su take hodnoty ako maju byt 😉

marrad
20. sep 2009

ja som myslela ze stihnme zacat od septembra, no nejak sa to posunulo, tak 30.9. idem este len napredpis, takze najskor od oktobra. Drzme si palciska.... dievcence

zuuuzana7
20. sep 2009

marrad ahoj, no ono sa to trochu popusuvalo.

lusinkaj
20. sep 2009

pekny vecer 🙂

romy01
20. sep 2009

ahoj zuzik, tak si daj čajík a snaž sa nech to čím skôr prejde. Inak ja som si dnes dala 4 krat puregon ale nič necítim, ani v podbrušku ano vaječníky a ani nemam pocit, že by sa mi menila nálada a pod. Ale asi je ešte skoro. Zajtra rábo idem na krv, tak som zvedavá, co a ako bude

wolfskinka
autor
21. sep 2009

dobre ranko ... zaciatok tyzdna ☹ a 5 dni v robote ☹

pipaei
21. sep 2009

dobré ránko!

minka051
21. sep 2009

Dobré ránko 🙂 🙂
Slniečko nám svieti tak hádam bude pekný den... a nie som v práci tak to je super 🙂

romy01
21. sep 2009

Dobré ránko 🙂

afrika
21. sep 2009

ahojte babuľky, ako sa máte? mňa asi seeeeklo ☹ , príšerná bolesť a to mám dnes poobednú. dnes som bola u obvodnej kvôli predoperačným-na interné ani nemusím ísť, všetko mi spraví ona. dnes mi zobrala moč, krv, urobila EKG na srdiečko-asi sa to tak volá a vo štvrtok keď budú výsledky krvy dorobíme ďalšie. tak som rada, že mi urobí všetko.
od stredy pichám diphereline-normálne mám nočné mory. už asi 3x sa mi o tom snívalo. bojím či to zvládnem pichnúť. svokre som už pichala injekcie, ale je iné pichať niekomu inému ako sebe. v stredu mám výsledky kultivácie od gynekológa, snáď nebude žiadny zápal. vy ste si dali robiť kultiváciu, alebo to netreba?

pegasko
21. sep 2009

Ahojte
tym co su v praci nech to rychlo ubieha
a nam co sme doma krasne nicrobenie

afrika
21. sep 2009

pegasko ja idem tiež zachvíľu na pn, tak sa k ničnerobeniu rada pridám...dala si si robiť kultiváciu u gynekológa?

afrika
21. sep 2009

ide o to, že ja som si ju dala robiť. mám trochu strach z výsledkov, lebo som začala mať trošičku výtok a to nebýva moc u mňa zvykom. pegasko mám strašnú pamäť-ty si teraz v akéj fáze-lieky alebo injekcie alebo čakáš na mz?

pegasko
21. sep 2009

Afrika ja uz mam vsetky testy spravene,automaticky v centre.V stredu uz len volam ci sa vajka dobre rozmrazili.
Pred stimulkou sa ma pytali ci som bola u svojho gyn.a kedze to je neschopak tak asi tyzden pred inj.my tam urobili vsetky bez problemou

afrika
21. sep 2009

pegasko ty asi nechodíš do Heliosu z BA,že? v stredu držžžžžim pršteky. aké vyšetrenia ti robili v centre?

pegasko
21. sep 2009

Afrika ved ti povedia keby daco,aj ja som si myslela ze nejaky vytok ale pri tych davkach hormonou telo pracuje.Zobrali my krv,stery,ale som mala malu cystu ktora sa sama vstrebala,tak mozno aj preto.Pila som alchemilkovy caj a zabral,ale uz ho nepijem a vsetko je ok.

romy01
21. sep 2009

čaute baby.
Afrika ja som si nedala robiť žiadnu kultiváciu.
Onak dnes som bola na kontrole a mam 15 folikulov 🙂 od 9mm do 15 mm veľké - ale na 5DC su asi aj dosť velké , nie?

afrika
21. sep 2009

romy koľko folikulov si mávala bežne po clostile? lebo 15 je podľa mňa krásne číslo...

wolfskinka
autor
21. sep 2009

afrika ja 2 ale poznam babu co mala 6

pegasko
21. sep 2009

Romy podla mna je 15 dost na 5 den.Len sa donut vela pit aby si nechytila ohs.Kedy ides na dalsiu kontrolu?

afrika
21. sep 2009

wolfi ahoj, dala si si robiť kultiváciu u svojho dokiho pred stimulkou? ja po clostile dávka 3x1 bežne len 1 folikul ☹

afrika
21. sep 2009

teraz som si na jednom fóre o IVF čítala o nejakom lepidle, ,ktoré sa pri IVF používa. neviete o čo ide?

romy01
21. sep 2009

pri clostile som mavala 3 folikuly a to zakazdým ( celkovo som ho brala 3 x ) A pijem 2,5 litra denne a aj polievky a tak- myslite ze je to malo?

pegasko
21. sep 2009

tak o tom lepidle som uz nieco citala...
v centre som sa pytala na to dokyho aj embriologa a zhodli sa na tom ze to je len komercne a zbytocne vytahovanie penazi od pacientiek
ked sa ma uchytit a vyvijat tak sa uchyti a ked nie nepomoze ziadne lepidlo

romy01
21. sep 2009

pegasko este neviem kedy idem na kontrolu, budu mi volat poobede podla krvi

alicao
21. sep 2009

Babenky moc Vam drzim palceky uz ste na pol ceste🙂
Pegasko aj tebe🙂
Wolfi mi o chvilku zacneme tiez, sa tesim🙂!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre