Stimulovanie na umelé oplodnenie od septembra 2009

wolfskinka
8. júl 2009

Ahojte baby,

vitam tu vsetky, ktore sa chystaju na umele oplodnenie alebo IUI od septembra ... ja by som chcela zacat a ak mi vyjde vsetko podla planu tak cca od 4.9. by som mohla zacat uzivat Proveru, ak nevzniknu nejake necakane posuny kvoli zdravotnemu stavu alebo vycerpanym kapacitam v Heliose.

Tesim sa na Vas a na rady a pomoc pri mojej tretej a poslednej stimulke. 😵

wolfi

pegasko
13. okt 2009

dobre ranko

wolfskinka
autor
13. okt 2009

no baby vy teda vyspavate

pegasko
13. okt 2009

cakanky maju narok
ale uz mam po ranajkach,umyta hlava,idem za chvilu von

wolfskinka
autor
13. okt 2009

pagsko aj ja by som isla ale musim tu tvrdnut ........... nudaaaaaaaaaaaaaa

romy01
13. okt 2009

ja som si poumyvala dlážky a idem si aspon na pol hodinku zalistovat v angline - dnes tam idem po troch tyzdňoch 🙂

wolfskinka
autor
13. okt 2009

romy no mne by sa zislo skrine vyhadzat a vytriedit a poumyvat ale akosi neni kedy, ale dnes ked pridem z roboty tak budem musiet sa do toho pustit

vanesska
13. okt 2009

caute baby...
tak po dlhom case sa hlasim aj ja... 😉
trosku som si vas tu poprecitala ... hm ... africa je mi to luto... niekedy je to uplne neuveritelne kolko prekazok nam zivot kladie pri vytvarani niecoho takeho prirodzeneho ako je babeno... 😒

ja tiez nemam dobre spravy... o 2 tyzdne idem na operaciu... idu mi odstranovat tu endosku lebo ze mi vysli zle vysledky krvi tie onkomarkery... no ale blbe je ze to uz bude tretia operacia za 4 roky, blbe je ze to nebude len laparka ale normalny rez som sa smiala ze si aspon dopredu vyskusam cisarsky... tiez je blbe ze moja PN sa pretiahne na cca 2 mes. skoro mi padla sanka... no a najblbsie na tom vsetkom je ze sa mi posunie stimulka a teraz sa podrzte az na buducu jar alebo leto kym sa to vsetko zahoji... ☹ 😒 😖
akoze aj ja som z mojej situacie dost zdrvena... toto som necakala... aj som si vycitala ze som mala ist na stimulku uz davno ked este vsetko bolo v poriadku ale zasa clovek stale dufa ze to proste vyjde prirodzene no ale ee...
mozno ale viac ako z posunutia stimulky som zdrvena z mojich vyhliadok do buducnosti... akoze to budem kazdy rok chodit na operaciu alebo co?? alebo ked sa zadari a budem mat deti tak po porode mi hned vsetko zoberu a budem v prechode uz od nejakej 35-tky?? alebo sa budem cely zivot ladovat antikoncepciou aby sa mi to nevratilo znova a znova??
ale nakoniec som si povedala... ze proste su na svete ovela horsie a tragickejsie veci ako moja dalsia operacia...
a pripadny odklad stimulky aj ked je to neprijemne... ale tak co uz narobime...
no a tym co bude v buducnosti sa budem trapit az v buducnosti... 🙂 teraz si tym zbytocne zatazovat hlavu nebudem... 😉
tak vam prajem zatial krasny dnik...

romy01
13. okt 2009

vaneska tvoj pribeh je smutny a obdivujem tvoj prístup a optimizmus. Vo všetkom s tebou súhlasím, život je niekedy komlikovany no ide ďalej. Držím ti palce aby sa ti splnili všetky tvoje sny a túžby

vanesska
13. okt 2009

dakujem romy... 😉 vies ale ked si citam pribehy niektorych bab na MK tak si stale poviem ze na tom nie som az tak zle a ze by to mohlo byt ovela ovela horsie... a vtedy aj ja tie baby obdivujem ako to vobec zvladaju ze ja by som to na ich mieste asi uz davno zabalila... hm vsetko je uhol pohladu...
ale podstatne je ze zatial stale verim ze to mimisko raz mat budeme a basta fidly... 😉
a ze konecne aj ja zazijem ten pocit ze ocikam test a vyjdu tie tolko rokov ocakavane // potom tych testov ocikam aj 20 to bude zadostucinenie za tie vsetky mesiace nadeji a sklamani... 😅

a citala som ze ty by si mala ist na krvicku buduci pondelok... tak mooooc ti drzim palce...! budes tu prva tehulienka v temicke... verim ze tvoj pozitivny testik nas tu vsetky velmi povzbudi... 😉

romy01
13. okt 2009

ano vaneska idem v pondelok. Je to moje prve IVFko po 3 rokoch snazenia, vysetreni a neuspechov. rada by som vsetky povzbudila ale ak to nevyjde budem trvat na reparate 🙂

vanesska
13. okt 2009

hm... 3 roky to je tiez dost... ale vidim ze aj ty mas optimisticky pristup 😉 tak sa drzkaj a ber len pozitivny vysledok testov ... 😵

wolfskinka
autor
13. okt 2009

tak baby uz mam vysledky krvi, zvysena hodnota GMT z pecenovych testov a leukocyty zvysene co signalizuje nejaky zapal, no uz mi nic ine ku stastiu nechybalo len nejaky zapal

romy01
13. okt 2009

wolfka vy ste brali nejake lieky, ze ? Bola si chorá ?

lusinkaj
13. okt 2009

ahojte baby 🙂 co robkate?ja idem nieco navarit...ale najprv vypit kafe 🙂

wolfskinka
autor
13. okt 2009

romy praveze som nebola chora tak nechapem

bubina1
13. okt 2009

wolfi...zvysené hodnoty možes mat aj z tých antibiotík čo si brala a leukocyty som mala zvyšené aj ja....

romy01
13. okt 2009

wolfka a nepojdes na kontrolu ?

zuuuzana7
13. okt 2009

ahojte baby.

vaneska, wolfi co to utu citam.
vaneska, obdivuhodne ako to hrdinsky zvladas. to musi byt jednoducho buduci rok odmenene babetkom 😵
wolfi, vies ako sa hovori, zaciatok strnisty odmena v podobe stasticka v uzlicku 😵
bubina, ako sa citis?
romy, este ani nemysli na reparat. ziadny nebude ako tehula nemozes robit reparaty 😵
pegasko tak, kedy bude krvicka? nech vieme ako krasne rastie tvoje hcg 😵

lusinkaj
13. okt 2009

zuzi ahoj...co robis? 🙂

wolfskinka
autor
13. okt 2009

romy a kam na kontrolu ?

zuuzi bodaj by si mala pravda, konzultovala som to s doktorkou a povedala, ze je to ok, ze su tie hodnoty sice zvysene, ale tak ze leukocyty ma byt do 10 a ja mam 11 a to gmt mam zvysene uz vela rokov, tak s tym si hlavu netrapim

zuuuzana7
13. okt 2009

lusi, v praci mam zabarikadovany cely stol co mam dnes vsetko vybavit...
tak len som nakukla ako sa vam vodi ...
tot vsio... musim makat ...

lusinkaj
13. okt 2009

aha,jasne zuzi...pracuj ale s mierou 🙂 😀
ja varim,fajnu zelen.polievocku...

wolfskinka
autor
13. okt 2009

baby mne sa nic nechceeeeeeeeeeeeee a neviem ako tu obsedim do 17.00 ☹

lusinkaj
13. okt 2009

wolfi s nami v pohode... 🙂 ti to zbehne... 🙂

romy01
13. okt 2009

wolf, mala som na mysli tie tvoje zle vysledky , ale to ti zistili v centre ?

wolfskinka
autor
13. okt 2009

ale nie ... neboli zase az take zle, len zvysene, zistila mi to vseobecna ked som bola na krv na predoperacne vysetrenie

no len musite tu aj byt a nie furt sa tulat kade tade

lusinkaj
13. okt 2009

baby co si myslite,mozem ist si robit predoperacne,ked este neviem co ako... 😕

wolfskinka
autor
13. okt 2009

nie az ked budes vediet kedy pojdes, lebo predoperacne platia len 3 tyzdne

lusinkaj
13. okt 2009

mne vraveli v centre ze to nevadi,ze kolko su stare... 😕

wolfskinka
autor
13. okt 2009

lusi no mne povedali ze akceptuju max 3 tyzdne stare

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre