Umelé oplodnenie - Helios v Martine

batola1
22. nov 2016

Smiem sa opytat,ako prebieha umele oplodnenie?Úplne od začiatku,ak ma niektorá babenka ktorá si tým prešla čas popisat....a koľko to vyšlo ,a akú sumu prepláca poistovňa...Ďakujem za infošky 😒

wewka1211
29. júl 2019

@kacenka2803 ahoj a podarilo sa na 1.x?

kacenka2803
1. aug 2019

@wewka1211 nie nám prvé nevislo potom som nabudena liečbou otehotnela prirodzene a po skoro dvoch rokoch sme si dali vložiť zamrazene embryko s ktorého máme dcérku

wewka1211
1. aug 2019

@kacenka2803 jej tak to je super, gratulujem 🙂

kacenka2803
3. aug 2019

@wewka1211 Ďakujem 😉

111aja
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
111aja
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
vanesapeskova
25. okt 2021

Ahojte 🙂, chcem sa opýtať odkiaľ vložia tie spermie do maternice to ako môžte mi prosím vás napísať od . do . Aby som vedela co to znamená a ako sa to robí, dnes Dr.mi tiež dal trocha takúto možnosť.. Nemám problém ani manžel. Chceli by sme mať čo najskôr jedno vytúžené babetko lebo veľmi potom túžime sme rozhodnutý chceme to obaja,,mame skvelý dobrý fungujúci šťastný život,, 💙😇, používala som aj duphaston, už ani nevjem gvoli čomu, používala som aj clostilbegyt tabletky, teraz znova mam používať tamten mesiac.. No nevjem či sa mi to podarí otehotnieť 😑, som trosku zúfalá stoho, snažím sa robím všetko gvoli tomu aby sme mali čo najskôr to babetko no ako vidím zatiaľ sa trošičku nedarí som aj smutná stoho... No ale co narobím, dávaj hore hlavu a idem ďalej, ale trošku ma to zabíja práve teraz, keď si na to spomeniem alebo si poviem ze co ak neostanem tak skoro tehotná,, a že nakoniec nebude šanca 😑, no fakt nevjem, predpísal mi tabletky znova tie clostilbegyt mam používať opet teda tento nový mésiac november ako budem mat teda ms myslíte si že sa mi bude môcť podariť otehotnieť po 2 krabičke clostil . Diky.

ja by som bola rada keby ste mi poradili pekne a písali mi žienky z dobrým 💙🙂🙃 ďakujem už vo pred 😇😑😇.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre