Súťaž pre najmenších 🙂

marton_popradske
Moderátor
19. okt 2018

Krásne ránko milé dievčatá. Pripravili sme si súťaž pre Vašich najmilovanejších: Pošlite nám do komentára kresbu Vašej ratolesti a my vyberieme troch, ktorým pošleme tohto krásneho macíka aj s balením ovocných čajíkov Jahoda Malina, ktoré obsahuje aj CD Dorotky z Fidorkova. Držíme palce a tešíme sa na kresby. Krásny deň 🙂

macik45
19. okt 2018

Kresba mojej dcerky

xlolax80
19. okt 2018

Vytvor mojej dcerky pocas sedenia u logopedicky. Na obrazku som vraj ja😁

pativla
19. okt 2018

Obrázok na tému jeseň.

katarinka1990
19. okt 2018

Nas Števko dostal vcera omaľovánku a takto si ju vyfarboval. Uz ju aj polial ale strasne za tešil lebo traktory zbožňuje. Ma skoro dva a pol roka. Čo poviete, podoba sa nie?☺️. Inak najradsej maluje po stole a po stenách.

vonava007
19. okt 2018

@marton_popradske dúfam, že máš vzťah aj k abstraktnému umeniu 🙂 toto je obraz nášho šikovného prváka.

drdrdr
19. okt 2018

Nasa trojrocna Linda toho este vela nenakresli, toto je vraj rybka 🙂 cajik by ju velmi potesil, u nas doma mu hovorime macíkový 🙂

domculik
19. okt 2018

@marton_popradske ahojte, my sa tiez zapajame s nasim najnovsim prirastkom, vlastnorucne nakreslenym, vystrihnutym a aj nestastne zastrihnutym a s laskou malymi prstikmi zalepenym hrosikom 🙂. Urcite by ho potesilo taketo krasne bolestne ! 🙂

ivec16
19. okt 2018

toto je dielo nasho Lukaska, ochvilku 6 novembra ma 4 rocky, tu strihal najskor z farebneho papiera pruzky, lepil, maloval a medzito trenoval pisanie ciar ;)

ivec16
19. okt 2018

vilku 6 novembra ma 4 rocky, tu strihal najskor z farebneho papiera pruzky, lepil, maloval a medzito trenoval pisanie ciar 😉

marecek1
19. okt 2018

@marton_popradske my radi malujeme vonku, kriedami na chodnik 😉 kedze dcerka je velka princezna, namalovali sme spolu samozrejme princeznu,princa a zleeeeho draka 😀

henuskah
19. okt 2018

Môj starší syn veľmi rád kreslí,maľuje, či tvorí 🙂asi to zdedil po mne, keďže ja som dlhé roky chodila aj do umeleckej školy. Síce bude mať len 5rokov, už celkom pekne vie nakresliť autá, postavy, či iné ❤️😍 malá ukážka jeho talentu 😁 a čajíkom, mackovi i CDčku by sa veľmi potešil🙂tento čaj má rád,chutí mu a nielen jemu, i nám a aj nášmu mladšiemu synovi ♥️😊 snáď sa pošťastí a bude medzi výhercami. Myslím, že by bol strašne pyšný na seba (samozrejme aj my na neho) a všade by sa s tým chválil, že vyhral niečo vďaka kresleniu 😊🙏

lenulikus
19. okt 2018

...umelec-tankista 🙂

142230919213
19. okt 2018

Výtvory našich opičiek ( čochvíľa 3 a 5 rokov) + foto, vraj aby ste vedeli, kto to kreslil 😂

macko35
19. okt 2018

takto teda ako princezná vyzerá podľa mojej 4,5ročnej dcérky jej maminka.Výhre by sme sa velmi potešili,maminka čajíkom a Karinka CD,nakolko v lete sme uvažovali,že pôjdeme s nimi do Chorvátska,ale kedže sme 6členná rodinka,nemôžeme si to dovoliť

maryon1
19. okt 2018

@marton_popradske taky medvedik by nas velmi potesil 🐻❤ aj cajik, vas jahodovo-malinovy nase deti miluju 🍓❤

trudy1717
19. okt 2018

Toto nakreslila moja dcérka Rebeka, ktorá má iba 3.9 roka. Kreslenie odmietala a zrazu zo dňa deň sa rozkreslila. Úplne nám všetkým padla sánka, keď sme videli ako kreslí. Aj meno písala sama ❤️😍

butterfly22
19. okt 2018

Rebecca 5 rokov.... cajik by potesil, tento macikovy je jej oblubeny 🙂

valeriadk
19. okt 2018

@marton_popradske vytvor zo skolky. Najkrajsi lebo je tam tata a mama s babatkom . Ma 3 roky ❤

zschneider
19. okt 2018

A takto kresli moj rocny syn🙂

luchab
19. okt 2018

Takto kresli nas trojrocny auto 😉.

tiumen
19. okt 2018

Moje dieťa momentálne "fičí" na pesničke od Smejka a Tanculienky - Obor Tatroš ( nakoľko ešťe k tomu tú pesničku nahrali na youtube deň po našom výlete v Tatrách ☺ ) a takto si mladý pán nakreslil v škôlke obra Tatroša 😁

ollynka
19. okt 2018

najnovší jesenný výtvor 6 r. dcérky, ježko z jesenného lístia

onmaria
19. okt 2018

Hľa,naša chladnička.moja 7rocna je strašne hotová zo svojej najmenšej 4mesacnej sestry..tak sa nakreslila s ňou,ako ju pestuje 😍 plus zopár jej ďalších vytvorov.strasne rada kresli

sperka
19. okt 2018
matricia
19. okt 2018

Toto kreslil nas syn Adamko. V poslednej dobe najradsej kresli nasu rodinku.🙂

foolie
19. okt 2018

v práci mám na nástenke od drobca 🙂

jachin
19. okt 2018

Prvé maľovanie vodovkami u synátora:

pooppy142
19. okt 2018

Môj syn mi nakreslil toto v škôlke s pomocou pani učiteľky ♥️😍pre mňa je to najkrajšie 😊♥️

luciana2213
19. okt 2018

Najradsej kreslime srdiečka ale zacali sme uz aj prirodu a samozrejme nas panelák

kikuska555
19. okt 2018

Takže u nás je kreslenie na dennom poriadku, moja mala Karin ma 5 rokov a bez farbičiek, či kried nikde ani na krok 🙂 a od kedy začala jeseň tak bez jahôdkového čajíku nemôžeme začať deň a pravidelne aj do škôlky ho brávame. Dokonca v obchode už presne vie v ktorom regáli a na ktorej poličke je! 💓 A také cédečko s pesničkami jej len pomôže baletiť. Tak ako sa v budúcnosti vidí.