Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

ŠTARTUJEME!

sisa_dm
Moderátor
9. apr 2018

A štartujeme nie len Dni s dm, ale aj náklaďáky, aby stihli doručiť všetky vaše objednávky z nášho čerstvo spusteného online shopu! Počuli ste už o www.mojadm.sk? Stihli ste si už niečo objednať? Preferujete nákupy online, kde môžete nakupovať, kedykoľvek len chcete alebo si radšej veci "ohmatáte" v predajni, a tak nakupujete? 🙂

cilkau
9. apr 2018

najradšej nakúpujem v predajniach v meste lebo na dedine nemáme DM predajňu.... 🌞👍😀😎😘😍😉🙂🌳🍀🌹🌷

0100
9. apr 2018

Mam rada dm ale nevedia mi poradit na cistenie skiel sprchovacom kute mam od vody flaky

pupinka7
9. apr 2018

EShop som ešte neskusala lebo nemôžem zbierať body.. takze radšej osobne a super veci majú na pranie- bielenie, plienky, pre drobca a taktiež aj sprchové sú super😍 rada chodím po obchode a ovoniavam nové vecicky 😊

puskaruka
9. apr 2018

Dajú sa uplatniť kupóny z dm baby bonusu aj cez e-shop?

kvadrinkaaa
9. apr 2018

Ahoj.ano,viem o tom,že sa dá už nakupovať aj on-line,ale ja veľmi rada chodím do kamennej DM,mám to blízko z domu,prejdem pár metrom cez hlavnú cestu a môžem nakupovať 😃 chodím tam často,kupujem synčekovi mlieko, kaše, výživy, drogériu a pre seba kozmetiku a drogériu 😍

karolin2
9. apr 2018

Ohmatávam, ovoniavam, predajňu mám blízko, ale keby som nemala po ruke dm, určite objednávam cez e-shop

dadka_bb
9. apr 2018

najradsej osobne!dmka je moj fetis

bibyke
9. apr 2018

@sisa_dm ja by som velmi rada objednavala kedze od dvoch deti sa velmi do mesta do drogerie nedostanem no kedze mame babatko vyuzivam body na vymenu kuponu a teda veeeeeelkaaaa skoda,ze cez eshop sa kupon neda uplatnit☹

421215813
9. apr 2018

Jednoznacne osobne 🙂 aj pre moju malu nakupuhem veci odtial je to lepsie. Som zavisla na sprchovych geloch a samponoch. A mojim super pomocnikom je vzdy antibakterialny gel. Moja zavislost. 🙂 keby bola DM v Levoči bolo by to super.

cadulka2908
9. apr 2018

Taktiez nakupujem rada priamo v DM a pozeram co noveho a teraz uz mam aj mini partacku,ktora si vzdy vezme kosicek a uz len vkladat don...

sisa_dm
autorModerátor
9. apr 2018

@ludka140281 jasné, každému vyhovuje niečo iné 🙂 Aj to je možnosť pozrieť si to u nás v eshope a následne kúpiť v predajni alebo to môžete spraviť naopak, pozrieť v predajni a kúpiť online a nemusíte to ťahať domov 🙂

sisa_dm
autorModerátor
9. apr 2018

@angela85 už čoskoro! 🙂 Nechajte sa prekvapiť .

sisa_dm
autorModerátor
9. apr 2018

@lili235111 to znamená, že vedia udržať tajomstvo 🙂 Potom by to nebolo prekvapenie. Nebojte sa, už čoskoro sa dozviete viac. 🙂

sisa_dm
autorModerátor
9. apr 2018

@mivalik nákup nad 39 € má už dopravu zdarma. 🙂

magiveres
9. apr 2018

DM je srdcovka, osobne je osobne,ale dnes som si objednala cez eshop. Výborná vec, veľmi ma to potešilo.Ked už len kvôli tomu, že nemusím vláčiť plienky hore dole 😁 Obrovským mínusom je však to,že sa nezaratavaju body, resp. prepojenie klubových kariet s kontom na e-shope.

dadka_bb
9. apr 2018

@421215813 jej to mas z kade?to je bezne v dmke?

421215813
9. apr 2018

@dadka_bb kupene uz skor no mne to drzi uz dlho 🙂 sa mi zda ze v pp kupovane v dm

evamajercak
9. apr 2018

Dobrý deň 🙂 práve som sa vďaka Vám dozvedela, že ste spustili aj možnosť online nakupovania. Podľa mňa super a ja isto využijem. Kupujeme vždy viac vecí, takže mne sa to oplatí. Ja sa teším. 🙂

tatianasevcikova
9. apr 2018

Ja idem najradšej do obchodu👍je to taká pokojná chvíľka pre mňa 😀

jajuska2021
9. apr 2018

najradsej chodime do obchodu. moje dve bambulky so mnou,zoberu si kosiky detske a musim im delit nakup... ;) tak za nas jednoznacne osobne. ale keby sme nemali dmku blizko urcite by som pozerala eshop 🙂

lili235111
9. apr 2018

@sisa_dm keby som nerobila v DM tak som nadšená z toho že vedia udržať tajomstvo,ale viem ako to chodí 😂

etnatn
9. apr 2018

Kedze mam DM po ruke eshop neplanujem vyuzit.

tatianka0000
9. apr 2018

Veľmi rada nakupujem DM prípravky sú Suoer veľmi rada by som sa zapojila do testovania 🙂

kittyjuliette
9. apr 2018

Akurat dnes alebo zajtra sa chystam nakupit cez eshop prvy krat☺Ja som sa eshopu strasne moc potesila,milujem online nakupovanie.A nevadi mi vobec,ze sa nedaju zbierat body.Ked si vezmem usetreny benzin,cas,nervy,statie pri pokladni a na druhej strane mi to dopracu az pod nos+10% zlava a doprava zadarmo,kedze nase mesacne nakupy pod 60e niesu,tak vobec nieje o com✌🤗

sisa_dm
autorModerátor
9. apr 2018

@0100 moje kolegyne kričia, že Denkmit čistiaci prostriedok s octom je super na to 🙂 Ale ja napríklad používam Denkmit Multi-Power univerzálny čistiaci prostriedok, ten mi zatiaľ zmyl všetko! 🙂 Nájdeš ho aj na eshope - https://www.mojadm.sk/denkmit-multi-power-unive...

jankap55
9. apr 2018

@0100 ak Vám môžem poradiť, ja na to používam cilit Bang, taký oranžový a keď vycistim skla na sprchovom kúte, tak vyzerá ako nový. Ale v DM som ho žiaľ nevidela

sisa_dm
autorModerátor
9. apr 2018

@puskaruka žiaľ kupóny sa dajú uplatniť len na predajni.😕

sisa_dm
autorModerátor
9. apr 2018

@bibyke to nás mrzí, žiaľ kupóny sa dajú uplatniť len v predajni. Verím však, že v prípade iných výrobkov vám pomôže aj online shop a ušetrí čas pri detičkách 🙂

petra0017
9. apr 2018

E shop je super ale nakupovať v predajni ešte lepšie trochu oddyc relax od malého a ak idemr spolu nakupuje somnou💞

jeanettka
9. apr 2018

@sisa_dm Ahojte, vsimla som si ze moja oblubena drogeria spusta takyto obchod. Ja uz napr oblecenie nakupujem tak, ze si objednam cez eschop a potom vyberiem v obchode. Takze urcite vyuzijem aj takuto formu nakupovania. Ved nechcem stracat casu, ktoreho mam sama velmi malo na výchovu dvoch chlapcov, domacnost, praca. Ten radsej stravim s nimi stravim doma ci na vylete, na kave s kamoskou alebo pri mojich cviceniach. DM vyrobky nam vsetkych velmi vyhovuju, ci to boli plienky, mliecko, rozne flasky, prasky alebo cistiace prostriedky a potraviny.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli