Záhradny domček na hranie. Ktoré sú najlepšie?

evina313
8. feb 2010

Dobry den, chcela by som kupit malemu na zahradu plastovy domček na hranie. v ponuke ich je dost vela / aj za slusne vysoke ceny/ tak sa chcem s vami poradit, ak ich mate, kde ste ich kupovali, ci sa u vas využiju...pozerala som aj cez nejake anglicke stranky, ale ceny su skoro rovnake a s postovnym by sa mi to asi neoplatilo dat to odtial zaslat

trixi
8. feb 2010

evina, v sezone mali plastove domceky aj v Tesco, Lidl, Hornbach, Baumax. Ceny sa pohybovali podla velkosti a doplnkov k domceku. Po sezone mali dobre ceny vo vypredaji. Mam par veci z netu z steptwo a babylife (su to cesky predajcovia) ale zasa som spokojna, ziadna cina. Samozrejme zalezi kolko chces do toho investovat. Pozri na MMB ci niekto nepredava uz pouzivany, za dobru cenu.

zuzana.dry
28. apr 2012

Obnovujem tuto temu..tiez mam dilemu..poradite?

evina313
autor
28. apr 2012

my uz mame rok dreveny, tatinko urobil🙂 kuk v mojich fotkach

koniarova
28. apr 2012

Aj mne sa domčeky veľmi páčia. Ale nie je to zbytočnosť? Stojí to veľa peňazí. 😉 😉 Hrajú sa v nich vaše deti? Nezničia sa na slnku? Ja mám napr. hrôzu s pavúkov. Nedržia sa v tých domčekoch rôzne chrobáky či hmyz?Má niekto skúsenosť? A ako to v zime skladujete?

emanka
28. apr 2012

@koniarova my máme tento https://www.modrykonik.sk/fotoblog/emanka/?from... Malá ho dostala k prvým narodeninám. Zo začiatku sa v ňom hrávala stále. Potom už len vtedy, ak k nám prišla nejaká jej kámoška/kámoš. Túto zimu som ho rozložila (ide to jednoducho a rýchlo) a dala do pivnice. Až toto leto ho dám asi von, takže skúsenosti s pavúkmi nemám. Ale myslím, že vonku bude mať veľký úspech, je už staršia, menej sa bojí a určite sa v ňom zahrá. Máme psov, takže to bude pre ňu dobrá skrýša. Je k nemu aj stolček a aj sprchová hlavica, ktorá sa pripevní na domček, primontuje sa tam hadica a funguje to ako "sprcha". Možno v tých horúcich dňoch to využijeme na ovlaženie.
Ak by mala súrodenca, parťáka, tak určite by sa v ňom hrali stále a nemusela by som ho dať do pivnice.

cicus13
29. apr 2012

@emanka ahoj, tiež rozmýšľam nad domčekom a fakt neviem aký. Mám limit a 160 eur sa mi zdá dosť ☹
Pozerala som aj na tento, len sa bojím...nieje taký labilný ? Myslím tie steny a tak sa mi zdajú dosť tenté. Našla som ho totiž teraz v akcii za 110 eur tak poraď. Dík

evina313
autor
29. apr 2012

no musim priznat, ze Misko sa v nom skoro vobec nehrava ☹
ale vyuziva sa ked pridu nejake deti na navstevu, vtedy sa hra. sameho ho to nebavi. ale tak je to aj so smyklavkou a hojdackou a pieskoviskom. mam bohuzial medzi detmi velky vekovy rozdiel a 16 rocny chalan sa tam uz asi hrat nebude 😀 Misov domcek ma aj taku malu terasu a ta sluzi masmu psovi na vyhrievanie na slnku 😀
takze u nas nie je velmi vyuzity
...a pavukov tam sem tam mame, ale to je dreveny, neviem ci sa drzia aj v umelom. nastastie sa ich nebojime, takze to je ok

evina313
autor
29. apr 2012

a tento mesiac bude mat maly narodeniny, 4 roky...rozmyslala som co mu kupit, kedze uz vsetko asi ma 😖 a hlavne sam sa nejak nevie zahrat.
nasla som toto : http://pieskoviska.heureka.sk/vodny-stol-pirats...
tak dufam, ze bude mat uspech

emanka
29. apr 2012

@cicus13 nie je labilný. Je ľahučký, kľudne by som ho aj odniesla, ak by nebol taký veľký. Steny sú tam dobre pripevnené a nestalo sa, že by som ich musela uťahovať alebo čo. Ak by sa malá na neho s celou silou zvalila, tak by sa posunul, ale nikdy sa to nestalo. Iba tam chodila, nosila si tam hračky a hrala sa tam. A v jednom období, tam chodila kakávať 😅 Vypýtala si plienku, zaliezla do domčeka a kadila.
Ten náš stál pred dvomi rokmi 101,- eur, tiež bol vtedy v akcii. Ja si myslím, že čím bude staršia, tým viac ho bude využívať. Bude sa hrávať s bábikami, tam im urobí posteľ, obliekať ich bude a tak. Ale to si len myslím, preto ho ešte nepredávam. Tak uvidím.

koniarova
29. apr 2012

@evina313 To je perfektné. 😉 😉 Len ťa teraz nechcem miasť, ale tuším som niekde tu čítala, maminy tu o tom písali, že tam cirkuluje nejako studená voda a že sa sam potom nedá dobre hrať. Či tá voda je tam len naliata? Potom by sa na slnku v pohode ohriala. 😉 😉 No, som z toho jeleň, potom napíš technický popis. 😉 😉

emanka
29. apr 2012

@evina313 ten vodný stôl vyzerá dobre, len asi bude potrebovať aj parťákov 😉 Treba mu nejakého zaobstarať.

evina313
autor
29. apr 2012

hm, to neviem ako tam je ta voda. kamoska ma bazenik aj so smykalkou a takou sprchou, ta je napojena na hadicu a veru z tej isla riadne studena voda 😀 ale deti sa riadne vyblaznili.
ja som uz fakt nevedela co malemu kupit, domcek, smyklavku, pieskovisko hojdacku mame. bicykel, kolobezka ma...rad cita a rad sa hra so zvieratkami, ale z kazdeho uz mame po XY ks.
emanka - no, asi si budeme musiet nejakeho kupit, ale ma tam aj delo, tak uz ho vidim, ako nas havinko bude najcastejsi terc. on je totiz jeho najoblubenejsi partak na hry 😉

brisilda
7. máj 2012

dievcata oplati sa kupovat detom plastovy domcek? 😕 zvazujeme kupu len vaham ci to moje deti nebude lakat len 1 den .......................

felicita2
11. jan 2013

Prosim neporadite aspon vyrobcu, ktory ma ozaj kvalitne domcekua pevnu konstrukciu? Mam obavy, ze ak sa deti o domcek opru , ci nespadnu aj s domcekom emoticon Vsade pisu, ze ide o kvalitny plast....

rozmyslam nad tymito :
http://hracie-domceky.heureka.sk/marian-plast-d...
http://hracie-domceky.heureka.sk/domcek-grand-s...
http://hracie-domceky.heureka.sk/domcek-jura-lo...
http://www.mall.sk/domceky/grandsoleil-domecek-...

jkc3000
6. apr 2013

Ahojte, mate niekto skusenost s tymito domcekmi?
http://www.detsky-domcek-stavebnica.com/product...
Chcem ho malemu kupit, ale neviem, ako to s nim je vonku.

mima300
24. máj 2013

Ahojte. My mame domcek happy house. Dcerka sa v nom vyhra od jari do jesene. Ma tam kuchynku, stolicku a stolcek. Vari si tam stale a ked jej dam vodu tak ani neviem ze ju mam 😀 Kedze domcek patri medzi tie mensie, uvazujem nad predajom a kupou vyssieho. Tak ak budete kupovat domcek, pozerajte vysku, aby detickam nebol o chvilu maly.

lenca30
12. aug 2013

@emanka prosim ta aka je to znacka?

emanka
12. aug 2013

@lenca30 netuším, máme ho už 3 roky, takže som zabudla. A na domčeku to myslím nie je, ale popozerám.

tigriatko
11. okt 2014

@felicita2 ahoj, kupili ste nakoniec domcek? ak ano, ktory a ako ste spokojni?

kuriatko2205
11. feb 2015

Ja som pre svoje deti kúpila tento http://detske-domceky.mackoviahracky.sk/smoby-3...
🙂 🙂 deti z neho majú veľkú radosť a značka je francúzska takže sa to snáď nerozpadne pár rokov. Je to super lebo deti sa môžu hrať spolu a fakt sa to ľahko skladá, zvládla som to i ja :D Pozerala som hlavne značky a Smoby sa zdá byť najkvalitnejšia lebo majú dvojité steny a uv filter, ktory chrani domček pred slnkom takze farby ostanu pekne. Deti si tam v lete nosili aj obed a celkovo tam travia vela casu, vrelo odporucam. Domcek je super vec, a na tejto stranke maju super vyber aj lacnejsie aj drahsie, co kto hlada.

marksman
22. feb 2015
Používateľ marksman je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od marksman.

Malý bratranec má doma tiež parádny detský domček a vie sa v ňom vyšantiť. Je to super veci a deti ju majú radi, škoda že väčšina je príliš drahá a hociakú haraburdu sa neoplatí kupovať.

vepoet
13. mar 2015

Ahojte, aj ja by som sa rada zapojila do diskusie - aj my mame domcek z mackovia hracky,ale tento :http://detske-domceky.mackoviahracky.sk/smoby-310209-detsky-domcek-friends/
je vacsi. A ked sa u nas zide 8 deti dokopy, tak je aj maly... 🙂 ma dvojite steny, takze je stabilny, pozeralas som si aj ofic. stranky vyrobcu a ma to aj nejake bezpecnostne certifikaty. Ma anti UV filter, tak vraj by ho slnko nemalo vytahat, zatial ho mame rok a vyzera ako novy, uvidime dalej. detskam sa ohrom paci stolcek co tam maju, tak v lete tam obeduju.. 😀 no a na jesen som ho umyla a dali sme ho dovnutra - mame taku kvazi hernu, kym su detska mensie - su spolu v izbe a druha izba je zatial na hranie, akurat zvoncek muz odpojil, ked sme to davali dovnutra.. nechcem byt zla, ale strasne mi to liezlo na nervy...tie deti by len po navstevach chodili a vyzvanali... 😀 😀 😀 teraz im chcem este smyklavku dokupit, maslim, ze su na to dost velky a na tych mackoch som nasla aj take ku ktorym sa da v lete pripojit hadica a je z toho tobogan!! parada nie? 😵

chokma
13. júl 2015

@kuriatko2205 ako ste spokojne so smoby domcekom? rozmyslam nad jeho kupou...

vepoet
24. júl 2015

jaj, no dlho som tu nebola...smoby je super znacka- vela ocneni, certifikatov a pod... takze je to fakt zaruka kvality.

kotatko1232
24. júl 2015
tamina969
22. sep 2015
Používateľ tamina969 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od tamina969.

my kedze mame velku zahradu sme chceli pvorade domcek na strome. lenze manzel nema na take cas tak sme zainvestovali do domceka ktory ma uz aj smykalku a podobne. detu su tam nonstop 🙂 rajhraciek.sk/sunny-detsky-zahradny-domcek-lodge-xl-p103545 je tom mozno vascie ako si chcela ty, ale tento uz je fakt na urovni

katka0181
7. aug 2016

Čo tak, dať si ho vyrobiť? Alebo si ho zhotoviť vlastnoručne ako tento pán? http://www.kreativita.info/dreveny-domcek-na-hr...

veeron
17. sep 2016

@kuriatko2205 Ahojky, chcem sa spytat si spokojna s domcekom Smoby? s tym jura lodge? diky

chokma
17. sep 2016

@veeron my sme napokon kupili smoby a podla mna super. Lahko sa montuje aj demontuje a ocenujem, ze nema fakt ziadne ostre hrany a predna a zadna strana su dvojite. Je teda stabilny a taktiez je dobre, ze je vyssi, v pohode sa tam schova aj dospely. Farby su zatial po druhom lete nevyblednute.

chokma
17. sep 2016

@katka0181 ak by zil moj stary otec, tak mu spravi cele ihrisko. On aj altanok vyrezaval.