Aké meno dáte svojmu dieťaťu?

eldzina
7. júl 2005

Ahojte babenky.
Keď tak čítam posledné príspevky, tak mi napadla takáto téma. Ozaj aké mená dáte drobcom?

Začnem asi ja, tak mi máme vysnívané Tadeáš a Laura. A čo vy? 😎

frenkiss
15. aug 2015

Nam sa paci Sofia, Sandra, Sára 🙂 A čo sa týka chlapcov, tak o tom sme sa nebavili ani raz 🙂 Neviem prečo...🙂

baaambulkaa
15. aug 2015

Hanka 🙂 cítim že čakáme babu, ak to predsa len bude chlapček musíme vymyslieť 🙂

zgamd
15. aug 2015

My máme pre dievča Vivien a pre chlapca Nikolas

fantaghiro21
15. aug 2015

Viktoria a Daniel😇

lulecko2311
15. aug 2015

Karin a Lukas/Karol 😉

sugadec
19. aug 2015

a čo hovoríte na meno Šarlota?

lejlla
19. aug 2015

@sugadec mne sa paci...a este sa mi paci Šarka.

sugadec
19. aug 2015

aj za Šaku palec hore 🙂

bea255
19. aug 2015

Ja mám Sebastiána a Lauru

letka906
19. aug 2015

baby skúste sa na mená opýtať aj svojich detičiek v brušku 🙂 napríklad pred spaním, nech vám dieťatko naznačí nejako ako sa chce volať a tak 🙂

paris3
19. aug 2015

my máme Sáru.... ak bude druhé dievča, bude Tamara alebo Ema. Chlapec bude Gabriel, Jakub alebo Teo 🙂

ema5512
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lejlla
20. aug 2015

@ema5512 za mna jednoznacne Tomáš 👍👍👍

ema5512
21. aug 2015

@lejlla Ďakujem za názor, aj manželovi sa viac páči 🙂

moni73
21. aug 2015

@ema5512 tomas je lepsi 🙂 , oliver mraz sa vcelku blbo vyslovuje 😔

dragulka
21. aug 2015

@ema5512 mne sa velmi paci Oliver ale prestalo sa mi paci v momente ako som si povedala v duchu podobnosti tohto mena a posmenula som si na to ze vela ludi vyslovuje meno Oliver ako Olino ☹ 😖 to je hrozna modifikacia, normalne mi to sprotivilo meno 😖 😖 ale Tomas je krasne, slovenske 🙂 Tomi, Tomino, Tomasko, Tomo, ani skaredo sa mu neda povedat 😎

perzefona
21. aug 2015

@shyrley no este ze sa ti narodil chlapec, pretoze tu issabellu by som uz teraz lutovala.... A nebolo by lepsie rovno issabbella???? Nech uz to ma dvakrat vsetko.... Hruza..... Decko od prvej triedy bude musiet kazdemu hovorit, ktore pismena ma v mene 2x.

alexandra206
21. aug 2015

ahoj mi mame Alexandru a Mathiasa =)

ema5512
23. aug 2015

@moni73
@dragulka Ďakujem za názory 🙂

shyrley
23. aug 2015

@perzefona ahoj vdaka za koment no nemyslis, ze je na rodicovi ake da meno. Aj keby malo kazde pismeno 3x tak tebe to moze byt fuk. Dufam, ze tvoje dietatko bude mat ultra lahke meno. Pekny den

anetka1978
24. aug 2015

Nas maly SA vola Philip 🙂

katkaond
24. aug 2015

Sara 🙂

suzie_17
24. aug 2015

Mne sa strašne páči pre chlapca Rafael, to by zaručene nestretol ďalšieho s rovnakým menom :D a z dievčenských netuším, ja by som radšej synov 😝

prinzesz
24. aug 2015

daj Martin alebo Michal, vraj ked su rovnake inicialy, ludom sa dari viac 🙂 podla mna Martin Mraz je krasne, tiez aj Michal Mraz.. ja mam syna Michaela a segra Martina 🙂 oni ziju v DE takze je Martin Jacob velmi sa mi to paci, moj tato ho vola Matko-Kubko 😀

sono2
24. aug 2015

Mia 🙂

ema5512
25. aug 2015

@prinzesz Ďakujem za názor, ale Michalov a Martinov máme na okolí dosť, tak sme o týchto menách ani neuvažovali.

sestricka52
25. aug 2015

Mam dilemu, juraj alebo Daniel.

mishelita
25. aug 2015

my budeme mat Leo Jakub a pre dievca sme mali prichystane Lilith Mia. mame iba 4 pismenka v priezvisku a zijeme v zahranici, tak preto dvojmena

macik166
25. aug 2015

Mne sa páči Natan....no neviem, či sa bude písať Nathan, Nátan, alebo Natan....a tiež, či k tomu dať ešte slovenské meno napr. Natan Peter, Natan Samuel, Natan jozef....Ach jaaaaj...my ženy...

lusi24
25. aug 2015

Ja mám prvu dcerku Miu a druhé babo sa ešte uvidí

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre