• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Aké meno dáte svojmu dieťaťu?

21. októbra 2016 
@vladikmatka mne sa tiez pacia tie mena, ktore si napisala, Jakuba uz mame a tiez do mna vsetci hucali, ze je to otrepane, ze Jakub je uz kazdy druhy, ale nenechali sme sa odradit a nelutujeme :slight_smile: a mne osobne sa paci este Filip...
5. aug o 20:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@vladikmatka kludne by som dala aj nejakeho -slava, ti su dnes velmi vzacni: Stanko, Mirko, Jarko, Lacko...ale aj jednoduche mena ako Jan, Ivan, Ondrej, Marek...My mame Richarda :wink:
5. aug o 20:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
5. aug o 20:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte dievcata, potrebujem pomoc pri vybere mena pre chlapceka. Uz som v 39 tt a STALE nie sme s manzelom rozhodnuti pre meno :grinning:. Najviac sa nam paci Samuel, ale kedze ma meniny 26.8... a ja mam termin 5.9. , ale vraj to uz vyzera na tento tyzden, tak neviem neviem... paci sa nam este Dominik, Šimon, celkom aj Matej a Filip.. ale mame dost tazke priezvisko Sprušansky... ake meno by ste zvolili? :relaxed:
22. aug o 16:13  •  čaká bábätko, termín má v auguste 2016  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dobre si rozmyslite ake date meno svojmu dietatu lebo snim bude musiet aj zit. Skoda ze mojim rodicom nikto toto nepovedal...... :unamused:
22. aug o 16:17  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@fadama a ako sa volas? ;)
22. aug o 16:20  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@moncik4 veľmi je pekné aj Janko - Janíčko :slight_smile:
22. aug o 16:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@moncik4 Dominik Sprusansky,krasne mi to tam sedi :*)
22. aug o 16:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@moncik4 Maťko Sprušanský :wink:
22. aug o 16:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@moncik4 Ked sa vam najviac paci Samuel tak mate vybrate :slight_smile: . Tiez si myslim, ze je to velmi pekne meno. Urcite sa neriad podla datumu menin.
22. aug o 16:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zooeynka Mam na to najhorsie meno na Svk.

Nadezda. :cry:
22. aug o 16:28  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@fadama ach jaj....musim s tebou suhlasit...prepac...ale nie, su aj horsie ;)
22. aug o 16:37  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@fadama ale nie... čakala som nejakú Eugéniu, Matildu alebo Gertrúdu. Je netypické, ale rozhodne nie najhoršie. A ak ti niekto povie Naďka, tak to je pekné, nie? Teda, aspoň mne to nepríde hrozné a ani by som sa nad tým nepozastavila :slight_smile:
22. aug o 16:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@zooeynka dakujem ze somnou suhlasis. pre mna je to meno ako nocna mora.
22. aug o 16:44  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@huahua Ani Nadka sa my nepaci ani nic podobne, to meno Matilda co si napisala sa my paci, ale vybavujem si zmenu mena na meno Laura dufam ze sa my to raz podari. :slight_smile:
22. aug o 16:46  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@moncik4 ja som este na porodnom stole nemala mena pre chalanov :unamused: :fearful: :confused: ...Šimon sa mi v spojeni s vasim priezviskom dost tazko vyslovuje :wink: :wink: ostatne 3 su pekne...ja som chcela Jurka :grinning: ale nepresiel...skus pozriet aj podla menin...
22. aug o 16:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Caute..my cakame dvojicky a manzel uz ma presne vybrate. Peter a Jakub
Peter a Viktoria
Viktoria a Elena :slight_smile:
22. aug o 16:50  •  čaká bábätko, termín má v marci 2017 (24. tt)  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@fadama No mne sa Naďka páči 100x viac než Matilda. Jediné Matildy, ktoré som poznala boli kravy na dedine. (naozajstné kravy myslím)
22. aug o 16:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@huahua mozno neni az take zle to meno ale deti boli zle skole na mna kvoli tomu menu . Zostalo my to do dnes a neviem si nan zvyknut ani po 10tich rokoch. :frowning2:
22. aug o 16:53  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@fadama mas krasne meno!!ja som tak pomenovala starsiu dcerku,hned ako som zistila,ze som tehotna som vedela,ze bude Nadezda. A uplne sa jej to meno hodi a nema s nim ziadny problem. Ten kto ma s niekym problem ma problem sam so sebou a ventiluje si svoje komplexy..
22. aug o 17:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@emarekova A kolko ma tvoja dcerka rokov ? A preco si si vybrala prave take meno ? Ja inac nemam problem sama so sebou, mam to od ZS, dlhe roky sa my vysmievali za to meno tak preto ho neznasam a dufam ze sa my ho podari zmenit.
22. aug o 17:23  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Aspon nestresujem zatial kvoli porodu,ked si lamem hlavu stale nad menom,lebo som neskutocne nerozhodna :grinning:Vecer prednesiem vase navrhy muzickovi, som zvedava na odpoved... a dakujem za rady :wink:
22. aug o 17:28  •  čaká bábätko, termín má v auguste 2016  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@fadama ona ma 8 a nikto ani v okoli ani v skolke,ci v skole sa jej za to neposmieval. Ja som nemyslela,ze ty mas so sebou problem,ale ti,co si robili srandu z teba. Kamaratka je Nadezda..meno Nada/Nadka sa mi velmi pacilo,ale ked som pochopila,ze ona je Nadezda,to ma zabilo. A keby sa to dalo,tak mam doma Nadezdu 1 a Nadezdu 2 :wink:
Inak ja som Eliska a tiez si zo mna robili srandu a skaredo mi hovorili,ale uz je to za mnou a snazim sa zit s tym,ze je to krasne meno,ktore by som ale svojej dcere nikdy nedala :grinning:
22. aug o 17:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@moncik4 vsetky mena,co si napisala sa podla mna k tomu priezvisku hodia. Alebo este Oliver a Marek :wink:
22. aug o 17:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@emarekova tak som rada ze aspon tebe sa to podarilo prekonat, ale mne sa to nedari, a velmi by som chcela mat ine meno,snazim sa o to aby my ho zmenili velmi dufam ze sa to podari. v 8 rokoch sa este ani mne nik nesmial to prislo pozdejsie, dufam ze tvojej dcerke sa to nikdy nestane. :slight_smile:
22. aug o 17:35  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@fadama dakujem,to by len raz niekto skusil :slight_smile: deti vedia byt castokrat zakerne,mozno viac ako dospelaci. Uz v takom veku si potrebuju dokazovat,ze maju na vrch nad inym..je to smutne a mrzi ma,ze sa ta to tykalo. Naozaj mas pre mna krasne meno a nezvycajne,preto sa nam paci,nepocujes ho na kazdom kroku ako napr. Sofia,Viktoria,Nina atd.aj ked tie su tiez pekne
22. aug o 17:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@emarekova ved to ze su len deti a uz vedia byt zakerne, vela my uz povedalo ze ved je to pekne meno ale mne uz ziadne reci nepomozu,mne pomoze iba zmena mena. :wink:
22. aug o 17:50  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@fadama Prečo? Nadežda znamená Nádej, to je predsa meno s úžasným nábojom. Či ti vadí ruština? Laura sa zase v taliančine pohráva s Vavrínom a Vánkom (podľa Petrarcu :slight_smile:).
22. aug o 17:53  •  5 detí  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@fadama skoda :frowning2: mrzi ma,ze to v tebe zanechalo take stopy a nedokazes sa nad tym povzniest a hodit za hlavu. Prajem ti teda,aby sa ti to podarilo vyriesit v tvoju spokojnost (len aby ta to po rokoch nemrzelo) :grinning:
22. aug o 17:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@emarekova myslim ze ma toto urcite mrziet nebude :grinning: :grinning: :grinning:
22. aug o 18:03  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok