• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Aké meno dáte svojmu dieťaťu?

21. októbra 2016 
mne sa ešte páči Ariana :wink: nie Adriana...
11. nov 2008 o 20:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Tá Ariana je pekné meno.

Mne sa v poslednej dobe začalo páčiť Vivien ale Chiara ma stále drží:slight_smile:
11. nov 2008 o 21:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja som vzdy vymyslala kadejake mena ale teraz mi beha po rozume meno maria ale naozaj iba maria-ria nie mariska alebo marienka......
18. nov 2008 o 09:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Môj prvý syn sa vola Matej a pre dievca som mala prichystané Johanka. Teraz pre druhé babo mam vybraté bud Tadeáš ale pre dievca este presne neviem. Bude to niektoré z tychto mien: Barbora, Lujza alebo Agáta. Ktoré sa vám najviac paci, poradte lebo ja sa neviem rozhodnút.
18. nov 2008 o 11:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte, rada sa zapojim do debaty o menach...mne by sa pacila ta lujza, ale vyskusaj si to ako to znie ja dokopy s prizviskom aby to malo smrnc :slight_smile: my mame podobny problem, ale s chlapcenskymi menami, mame palka po tatovi no a tatovi sa uz nic ine nepaci....asi dame palko2 :grinning: ...alebo si vyberem sama...pre istotu :wink: /tomasko alebo danielko/ a dievcatka su jasne nelka alebo sofia...tak uz sa tesim ked budem tehotna... :slight_smile:
18. nov 2008 o 11:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Lujza je pekné meno, mali sme vybraté pri prvom drobcovi a muž chcela aj teraz :wink: , ale vyzerá to na chlapa...
18. nov 2008 o 13:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte. My tiež riešime mená, ale viacmenej už dosť dlhú dobu sme sa zhodli, že synovia budú Fedor a Edo (Eduard) a dcéry budú Hanka a Dorotka. :grinning:
19. nov 2008 o 11:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lucia375: z tých troch čo si uviedla,sa mi najviac pozdáva Lujza...ale ani Barbora nie je zlá :wink:
19. nov 2008 o 11:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj,mounty, prosím ta, nemáš poruke viac takých mien? :slight_smile: tiež by si som chcela nejaké sväté meno
pre dcérku, ale aby bolo aj zaujímavé. :dizzy_face:
19. nov 2008 o 12:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
čo tak Rút,alebo Ráchel (Rákel -neviem ako sa to píše)...aj Sára je sväté meno :wink:
19. nov 2008 o 13:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jednu sáru už v rodine máme, takže to odpadá, Ráchel sa mi vždy páčilo, ale to je židovské meno, ja by som radšej
niečo kresťanské.
19. nov 2008 o 13:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Salome :wink:
20. nov 2008 o 11:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Lucia - Lujza :wink:
ja siom sa zamilovala do mena Timea takže narok sa snažíme o Timeu
20. nov 2008 o 12:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Salome je inak veľmi pekné

A ešťe chlapčenské máme Lukáška chceme ešťe Tobiasa teda ja chcem musím ukecať manžela
a tu Timeu a bud Nikol,alebo Laura :slight_smile: :slight_smile:
20. nov 2008 o 12:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mne sa paci meno pre dievcatko Lola a pre chlapceka Jachym :slight_smile: ale frajer mi to v ziadnom pripade neodsuhlasuje :slight_smile:
20. nov 2008 o 14:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lucinka1104 - Timea je krásne meno,aj Laura sa mi páči... držím prsty pri snažení :wink:
21. nov 2008 o 09:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mirri ďakujem o lUkynka sme sa snažili veľmi dlho tak dúfam, že Timeika sa nam podarí skôr
21. nov 2008 o 11:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja tiež dúfam,že sa nám čoskoro podarí druhé mimi :slight_smile: dievčenských mien sa mi páči kopec,ale chlapčenské,ktoré by ma nejako zaujalo - s tým bude trochu väčší problém :grinning:
21. nov 2008 o 13:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ja som veľmi chcela aj LIanku ,a le muž ani počuť tak som to vzdala a ešťeš aj Sarah, a Emily je krásne na tie som vyžšie zabudla
Chlapčenské dám tip Christhoper, Nikolas, Daniel, Alex, Jonas nomuž mi všetky zatrhol :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. nov 2008 o 19:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
http://www.whatalovelyname.com/

možete označiť aj viac (mudre, krasne....), a ono vam to vyberie meno, su tam aj slovenske a česke
23. nov 2008 o 12:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte baby! Súrne potrebujem vedieť v akom kalendári a pod akým datumom je meno Amy no nemôžem to nikde nájsť...Nevedeli by ste mi náhodou poradiť prosím??? Veľmi by ste mi tým pomohli...Vopred ďakujem! Ahojte! :slight_smile:
23. nov 2008 o 20:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
BABU:

AMY- meniny v usa - 8.1., vyznam- milovana, milačik, odvodené od mena Amelie
23. nov 2008 o 21:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Simeon je pekné :wink:
24. nov 2008 o 09:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
:dizzy_face: ahojte maminky,pri mijom prvom syncekovi sme hned vedeli ze Dominik o 13 mesiacov sa nam narodil druhy syncek Davidko,pre nas su to najkrajsie mena,ak raz budem mat dievcatko tak urcite Sofia,velmi sa mi paci aj Tobias-krstny syn narodi sa v januari tak drzte prsteky. :slight_smile:
27. nov 2008 o 00:44  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Mne sa paci meno Tamer
a ak dievcatko tak Leyla alebo Elif
27. nov 2008 o 13:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
my to mame jednoduche, prve meno po tatinovi a druhe po mojom otcovi, dedkovi, pradedkovi :}. Aby to bolo fer, bude mat teda dve mena.
ak druhe babo niekedy bude, bude to sophia, co je ista obdoba aj mojho mena
s.
27. nov 2008 o 18:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
my budeme mat vo februari malu Natalku
5. dec 2008 o 23:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte.
Dakujem vsetkych za typ. Aj u mna zatial vyhrava Lujza.
6. dec 2008 o 12:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Mne sa páči Christopher.. a hodilo by sa aj k prizvisku, nakolko je kratke a su tam rovnake pismena.. Toth :wink: ale len aby sa mu deti neposmievali.. Skratene by to malo byt Chris, a kazdemu v mojmu okoli sa to paci, len mam mi vravi nech nevymslam, ze sa mu bude deti posmievat..ale preco?? podla mna to je kraaasne meno :wink: co vy nato???
7. dec 2008 o 16:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
niko...--- je to velmi krásne prečo by sa mu mali, podla mna každé meno je pekné ked ho pekne volajú...
Mne sa páči: Chiara, Tara, Grace.... alebo David(to máme:slight_smile:) Damien,
7. dec 2008 o 17:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok