Aké vitamíny počas snaženia?

maydro
9. okt 2019

Ahojte, aké rôzne prípravky Vám Vaši lekári poradili, aby ste užívali pri snahe otehotnieť? Mne gynekológ zatiaľ poradil len kyselinu listovú, ale zatiaľ sa nezadarilo (snažíme sa pomaly rok). Tak či ste nepočuli o dobrých prípravkoch, ktoré zvykli pomôcť.
Ďakujem 🙂

marinecka95
9. okt 2019

@maydro kyselina listová nie je na podporu otehotnenia. Je potrebná už pri podarení sa aby sa predišlo vývojovým chybám plodu a zdravé tehotenstvo. Samému procesu otehotnenia nijako nepomôže.

snehulienka8
9. okt 2019

@maydro inofolic taka lepsia kys. listova, folandrol a zinkosel manzelovi, zinkosel aj ty mozes, kotvičnk caj, alebo pirule, obom..inofolis a folandrol su pre niekoho drahe, tak nemusis, ale muz urcite zinkosel a tebe tu listovu..nech je male zdrave..a vela vzduchu, pohybu, pohody a neprehrievat manzelove rodinne klenoty😀

beie
9. okt 2019

Vitamín B, Selén, Zinok, C ale nie v čase hlienu, vit D v kvapkách, inofolic Max 3 - 4 mes. Inak zbytočne. Dôležité je podpora imunity a pokoja

beie
9. okt 2019

A ešte omega3

meca
14. jan 2020

@beie co sa neodporuca v case hlienu?

sandyka90
14. jan 2020

Ja som užívala na začiatku kyselinu listovú a muž zinok. Víťazný mesiac sme prešli na inofolic a muž folandrol. Stále mam doma na mesiac nenacaty folandrol lebo už nebolo treba 🙏🍀

beie
14. jan 2020

@meca vitamín c

beie
14. jan 2020

@beie že môže Zhoršovať hlien

meca
14. jan 2020

@beie dakujem za info

henya
5. mar 2020

@maydro ahoj, ja by som vyskusala BalanceOil od Zinzino, ozdravuje bunky tym, te vyrovnava rovnovahu omega6 a omega3 mastnych kyselin. Ked je telo zdrave uz na urovni buniek (tym nema ziadne vnutorne skryte tapaly) myslim, ze vsetko ide lahsie. A hlavne, pri snazeni sa je velmi dolezite byt zdravy a kedze dochadza pri pocati k delbe buniek, je fajn, ked sa delia zdrave bunky 😉 Balanceoil obsahuje omega3 s polyfenolom (jedine Zinzino ho pridava do rybieho oleja, bez neho sa totiz omega3 nevstrebe, pretoze zoxiduje uz v traviacom trakte) a vitamin D3 😉

podvodzinzino
27. feb 2023

Pozor na predajcov a ich viazanosť na 6 mesiacov ktorú Vám samozrejme oznámia až po zaplatení prvej objednávky.
Ak Vám produkty nepomôžu ba dokonca uškodia ste povinný nasiliu ich polroka platiť.
Za storno si účtujú nemalé peniaze. Choré a podobné praktiky ako Helvetia atď...