Ako má vyzerať ovulačný test pred ovuláciou?

10. jan 2024

Ahojte ako ma vyzerať pozitivny ovulacny test cca 3-4 dní pred ovulaciou?
Ak by bolo možné aj s fotkou. Ďakujem krásne .

medda_beda
10. jan 2024

Asi takto, ten fialový bol už pozitívny.

lauritka
11. jan 2024

Ahoj. To sa nedá takto úplne paušalizovať. Každý to môže mať inak. Niekto úplne slabý a vyskočí to tam na silnú čiarku zo dňa na deň a niekomu môže tmavnuť postupne. Pre teba je podstatný len deň, keď ti vyjde pozitívny a z toho už budeš vedieť, že ovulacia nastane do cca 12 až 48 hodín.

jaskolka
11. jan 2024

Tak ako píše vyššie, nedá sa to presne povedať. Môže to silniet postupne, alebo aj "nič a zrazu". Každá žena a cyklus je iný, dokonca ani vôbec test nemusí byť pozitívny a ovulácia nastane. Ja som tak mala, nikdy v živote test nebol pozitívny a tehotná som bola 3x.Dokonca aj v ten mesiac, co som otehotnela, testovala som 2 x denne a proste nikdy neukázal pozitivitu, vždy bola len slabucka ta druha čiarka. No očividne ovulácia nastala, keďže došlo k oplodneniu

sofia1979
11. jan 2024

Ten hore je už pozitívny

sofia1979
11. jan 2024

Ale je to individuálne mne to skočí z ničoho nič no sú ženy ktorým to silnie postupne je dobre si to sledovať podľa hlienu ten mňa nikdy nezradil

fairyy
11. jan 2024

ja som skusila asi vsetky dostupne ovulacne testy a u mna bohuzial ani raz nebol pozitivny, pre moju osobu zbytocne vyhodene peniaze... mne ovulaciu sledovala len doktorka

salima66
11. jan 2024

@medda_beda Prosím a kedy je najplodnejšie obdobie?

sense
11. jan 2024

3-4dni pred ovuláciou ťažko povedať, môže tmavnut postupne ale môže byť aj úplne slabý a zrazu čiarka vyskočí. Zažila som aj tak aj tak
Takisto pozitívny nemusí byť ani vôbec ak nevystihnes vrchol. Obzvlášť ak testujes len raz za den, máš zriedenejsi moc alebo ak máš menej citlivejší test

medda_beda
11. jan 2024

@salima66 Tak to ma kazda inak.
Ja ovulujem od 10DC do 20DC kazdy mesiac inak takze to zalezi od dlzky cyklu.
Ale na to som prisla az po 2 rokoch sledovania dlzky cyklu, ze kedy mozem cca ovulovat.

autor
11. jan 2024

@salima66 najvhodnejšie obdobie nastupuje už 3 dní pred ovulaciou až po ovulaciu a deň po ovulacii vraj

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
11. jan 2024

NAJPLODNEJŠIE oprava ..

autor
11. jan 2024

Poznám ženy co otehotneli aj 5 dní pred ovulaciou potvrdenú doktorom 🤣

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre