Ako na to, keď chceme dievčatko?

jamajka
12. apr 2008

Ahojte baby, ktorá by mi vedela poradiť, čo robiť, aby to predsa len vyšlo na dievča, už mám aj dotazník, teda výpočet od dr. JONÁŠA, ale dosť ma to sklamalo...

sorciera24
8. aug 2012

@horalocka presne aj moji...su rocnik 1961 obaja a mju mna a brata.......normalne ma ide presviedcat hadam, ze ma hadam mama mala so susedom 😀 😎

monika92
8. aug 2012

@molka a co ze davam vykricniky?? A silne slova??napriklad?? Zaujimalo y ma ake su podla teba silne slova.. Vidim tiez ako sa ku mne niektore spravaju, samozrejme ze oponovat mi moze kazdy ale tiez musi vediet kde ma hranice a neutocit na mna...a nepresviecaj ma
O opaku viem ako sa niektore spravaju ...ked nekto spochybni moju
Teoriu je mi to
V
Podstte jedno, pretoze par bab co sa
Tu "spikli" hovoia opak a niekore nemaju dokazy len si
Myslia svoje a to mna nezaujima ja si jednoducho stojim za svojim slovom

monika92
8. aug 2012

@sorciera24 ok beriem ta za slovo tak mi prosim napis aj mesiac. Ktorom su naodeni a ja prehodnotǐ svoju teoriu a porovnam so vsetkymi mamickami ci
Je to mozne..

sorciera24
8. aug 2012

mama august 1961 a oco jun 1961
@monika92

monika92
8. aug 2012

@sorciera24 co som ti tvrdila v IP?

monika92
8. aug 2012

@sorciera24 hej blbost to sa neda ani podla krvi urcit ked tak vychadzaju baby...ale ked mas brata .... Vela stadtia 🙂

sorciera24
8. aug 2012

@monika92 monika92 2012-08-05 13:40:49 píše: rovnaky rocnik moc nie...niekedy to nevide to je tazke ale tak na 60% ...to som sa pytala, ci sa da vypocitat aj rovnaky rocnik....a to bola tvoja odpoved

sorciera24
8. aug 2012

@monika92 tak vidis.....co? brat je od suseda?;)...asi nie.....proste to tu nefunguje

janie80
8. aug 2012

@monika92 ako si predstavujes dokaz, ze niekoho rodicia su narodeni v ten isty rok a maju deti odlisneho pohlavia? 😕

horalocka
8. aug 2012

nasi su obaja rocnik 1955, mama narodena v januari, otec v marci...a maju dievca, chlapca, dievca, chlapca.... 🙂

monika92
8. aug 2012

@sorciera24 ano 2 sedia skoro vzdy sedia ked je tretie je na 60% pohlavie ake uz maju doma ale moze sa stat ze aj opacne..ale ja ta nepresviecam 🙂 ok?? Ja si tu moju metodu necham pre seba
A nebudem to s nikym riesit 🙂 taksa ti ospravedlnuje
Za nieco
Co sa ta dotklo... Je mi to luto a dalej to riesit nebudem...

horalocka
8. aug 2012

@monika92 tak nakoniec asi ani nebudeme surodenci, ci? 😀 ja som si nevsimla, ze by na Teba niekto utocil, povedali len svoj nazor, pripadne sa opytali...aka bola reakcia z nasej strany zavisi aj od Teba ako sa spravas Ty...akcia-reakcia

monika92
8. aug 2012

@horalocka zaujimave vazne.... Ale ok 🙂

horalocka
8. aug 2012

@janie80 neviem aky dokaz by este potrebovala... 😕

monika92
8. aug 2012

@horalocka to ked ja som nahodou utocila co sa
Mi nezda tak len. Tom pripade, ze niekto utocil prvy..kludne si mozu povedat svoj nazor..ale presviecat ma nikto nebude 🙂 a nenyvrati mi ze to nie je
Pravda ked tak vela zenam som poradila dobre a tak malo zenam to nevyslo... Ano niekde je chyba ... Ja sa tym budem zaoberat..

sorciera24
8. aug 2012

@monika92 ja viem tu metodu, ved sme o nej pisali...tiez to viem ratat podla tej zmeny krvi po 7ich rokoch.....dala som tu anvod par stranok dozadu.....a ano, u vacsiny to sedi...ale proste su zeny , kde to nesedi...tak ako aj toto...tak hadam tu nebudem prave tie, u koho to nesedi presviedcat o oapaku, ked evidentne oni vedia, co doma maju;).....vzdy ked som touto metodou zenam pocutala, vzdy som im povedala, ze ta metoda nie je 100% a nech sa vyhradne na nu nespoliehaju....je pekne, ked im to vyjde...ale fakt niektorym to nevychadza.....takze spolahlivost asi ako ine metody....

monika92
8. aug 2012

@horalocka aky dokaz by som ESTE potrebovala?:D a aky dokaz UZ mam?:D

monika92
8. aug 2012

@sorciera24 tak ja si
Myslim ze tato metoda je spolahlivejsia ako ine ine su len nahoda toto je aspon na 80% tak... Proste ja som sa v nej uvnas doma ci inde nestretla, ze y mi nevysla ale ja to ratam teosku inak ako ty podla krvi 🙂 je pravda ze sa meni krv ale ratam to inak...

horalocka
8. aug 2012

@monika92 no pisala si, ze nemame dokazy, ale nasa rodina je dokaz, ze ta teoria tak uplne nefunguje...to je asi najvacsi dokaz, ktory Ti mozeme poskytnut, nie?

monika92
8. aug 2012

@horalocka po 1. Verim ti a po 2. O neni dokaz 🙂 pretoze to kazdy jeden moze povedat, ja to neviem a nevidim ... Povedat mi moze hocikto hocico...🙂

eliska3
8. aug 2012

@monika92 ja nie som v rovnaky den narodena s mojim bratom... ale moji rodicia, zle si si to precitala. Takze to vyvracia tvoju teoriu...

sorciera24
8. aug 2012

@monika92 tak vidis, uz si sa s tym stretla, ze to nevychadza.....80% suhlasim.....ale popravde je to malo (pre zeny, kt. si chcu byt iste...)....80 nie je 100, ani aspon 99...proste je to vlastne nic...aj ked je to vacsina (co suhlasim)

sorciera24
8. aug 2012

@horalocka rodne listy zasli;)

monika92
8. aug 2012

@eliska3 dobre som si to precitala viem ze nie v rovnaky den.... Ja som sa s tym stretla prvy krat

monika92
8. aug 2012

@sorciera24 80%je dost a zeny co si chcu byt iste aj tak si nebudu pocas celeho tehotnsta lebo ich zaujima co budu mat ale podla mna neeia na ziadnu teoriu...mne to po pravde vychadzalo polazde fakt malo kedy som sa zmylila

janie80
8. aug 2012

@sorciera24 asi radsej testy DNA... 😅

sorciera24
8. aug 2012

@monika92 ako pre koho...pre teba, pre mna je to mozno dost a pre niekoho je to sakra malo...tak to tak ber a hotovo....ty si to rataj, ale ber navedomie, ze to proste aj nevychadza....len tu nas je dost.....tvoje deti ti ako vysli by ma zaujimalo?

monika92
8. aug 2012

@sorciera24 zaujima ma tvoj nazor ked vies tiez povedata. Urcit pohlavie..ked ma zena 20 a muz 22 r co budu mat? Ked ma muz 20 zena 19 tak? Ked ma zena 39 muz 41 co by si povedala?

horalocka
8. aug 2012

@monika92 ano, moze, ale nemyslim si, ze by tu mali mamicky dovod klamat... 😉 pohladam tie rodne listy? 😀 suhlasim, s sorciera24, je tam mozno vyssia pravdepodobnost, ale nie az taka velka, aby sa na to dalo spolahnut... 😉

sorciera24
8. aug 2012

@monika92 ja som ti uz asi 10krat povedala, ze pohlavie prveho dietata sa urcit neda......az ked ma zena jedno dieta...od toho pohalvia sa to uz vypocitat da....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre