Ako na to, keď chceme dievčatko?

jamajka
12. apr 2008

Ahojte baby, ktorá by mi vedela poradiť, čo robiť, aby to predsa len vyšlo na dievča, už mám aj dotazník, teda výpočet od dr. JONÁŠA, ale dosť ma to sklamalo...

maartinkaa
3. nov 2008

ahoj jamajka ty si na tom ako ja tiez by som chcela dievku lebo mam dvoch pipikov 😀 😀 😀 😀

jamajka
autor
3. nov 2008

Maartinkaa a už si tehu, alebo zatiaľ len plánuješ???

arizona
3. nov 2008

ahojte plánovačky 😎

chcem pridať moju skúsenosť. u nás v rodine zázračný čínsky kalendárik zlyháva, je to asi 50 na 50, takže rovnaká šanca na chlapčeka a aj na dievčatko ako bez toho zázraku 😀 skôr sa overilo, že z plánovaných detí sú chlapci a z neplánovaných (napr. že sa počítali plodné a neplodné dni) sú dievčatká 😅

my sme si podľa všetkého zamiesili 😀 na naše prvé bábo 2 dni pred ovu. takže uvidíme, čo z toho bude. dátum ovulácie som mala nameraný z BT, ale to je tiež také všelijaké, lebo skutočná ovulácia môže nastať (že vraj) až +/- 2 dni po ovulačnej teplote. spočiatku sme chceli dievčatko, ale teraz, keď sme zažili stresujúce čakania na všelijaké výsledky genetiky, je nám to čím ďalej, tým viac jedno, len nech je a nech je zdravučké 😉

ale taká malinká copaňa by iste potešila 😵

jamajka
autor
4. nov 2008

Aj mne sa strašne páčia malé dievčatká s vrkôčikmi a v šatočkách, ani my sme to teraz v podstate neplánovali, takže, "že by to bola baba" ??? Arizona???

januzza80
4. nov 2008

AHOJKY JAMAJKO,a nenechala jsi si to rict z ultrazvuku,nebo se miminko nechtelo ukazat?

jamajka
autor
4. nov 2008

nechcelo sa ukázať, ale raz mi povedal, že tam vidí skôr chlapčeka...... ale pokúšam sa tomu neveriť.....

januzza80
4. nov 2008

Jamajko,jestli to rekl takhle,tak to neni na 100% a kolikrat se doktor spletl.Preji ti zdravou holcicku 😉

jamajka
autor
5. nov 2008

Ďakujem aj ja si to prajem....
Ale už začínam tomu veriť, že je to chlapček, a každé dúfanie je márne, začínam sa s tým zmierovať, aby som potom nebola veľmi sklamaná...

januzza80
5. nov 2008

JAMAJKO,ja kdybych mela dva chlapecky,tak bych to asi taky zkusila,aby vysla ta holcicka.A nebud smutna.Jeste to neni jiste a pokud to tak bude,tak nejdulezitejsi bude to,ze to bude ten zdravej chlapecek. 😉

jamajka
autor
5. nov 2008

díky januzza80 😎

snemcurka
5. nov 2008

ahojte.
Mna skoro vsetci hovoria, ze to bude dievka. No akosi si tuto vetu az tak nepripustam k srdcu, bojim sa, ze ked to bude chalan budem sklamana.

jamajka
autor
5. nov 2008

Snemcurka a kedy máš najbližší UZV,daj potom vedieť, horím zvedavosťou, a ako ti vyzerá bruško???? Guľaté, alebo špicaté???

cmuk05
5. nov 2008

Ahojte mi budeme mat dve dievcatka ale sme chceli aspon jedneho chlapceka... 😉

petronelie
5. nov 2008

Ahojky, tak mě všude v kalendářích vycházela holčička, v různých propočtech dle krve apod. A nám to bylo jedno, jen manža si přál kloučka a tak budeme mít kloučka 😀

jamajka
autor
5. nov 2008

To by bolo pekné mať hneď párik..

tanyja
5. nov 2008

jamajka, to Ti predsa môže byť jedno čo chalan alebo baba, hlavne že to bude zdravé, to je najdôležitejšie !!!!!!!
čo by som ja dala za zdravé bábo, no nemôžem mať všetko ☹ ☹

jamajka
autor
10. nov 2008

Tanyja, ja ťa chápem, tvoja túžba po dieťatku, je asi taká istá ako moja túžba po dievčatku.

Ale keď to príde viem že by som ho nevymenila za nič na svete, aj keď to bude chlapec.....

arizona
11. nov 2008

jamajka, takže v našom prípade: guľaté bruško, sex 2 dni pred ovu (ak sa dá veriť BT 😎 ) = chlapec 😵

jamajka
autor
12. nov 2008

Arizona, nechápem ako si to myslela???

Malo by to byť opačne? že??

To si napísala len z recesie???

My sme mali sex pre ovu, asi viac dní ako dva.......

jamajka
autor
13. nov 2008

A mne zatiaľ potvrdili chlapčeka??? ☹ ☹

Podľa mňa mám v brušku malú bambuľku............, aspoň tak by som si to želala..........

liana
13. nov 2008

keď sa môžem zapojiť do diskusie, tak mne včera vyveštila veštica že budem mať do roka dve dietky, o jedno prídem a druhé bude chlapec. som z toho trošku v šoku, lebo lebo deti momentálne neplánujem 😀 a ak by sa pritrafilo, tak chcem dievčatko. k chlapcom nejako nemám vzťah a dievčatko je moj celoživotný sen. nakolko mi teta povedala celú moju minulosť, tak jej toto verím a som v podstate sklamaná, lebo túžim po tom dievčatku, nie chlapcovi.

jamajka
autor
14. nov 2008

Liana a kde si bola u tej veštice, aj ja som to kedysi plánovala, že tam zájdem, ale ešte predtým než som bola tehu, chcela som vedieť, či sa dať na to tretie riziko, ale akosi som nestihla a bábo sa nám prihlásilo samé, ani nevieme ako.....

maartinkaa
18. nov 2008

ja chcem straaaaaaaaaaaaaaaasne dievcatko, asi som zrela na cvokara 😢

maartinkaa
18. nov 2008

baby kde ste, uz ste sa zmierili s osudom?

jamajka
autor
19. nov 2008

neviem, ale ja som sa stálne nezmierila, mám také vnútorné tušenie, že by to mohla byť baba....... 😉

janula18
19. nov 2008

Viete, ja som vždy tiež chcela dievčatko, ked som čakala prvé dieťa a mi povedali že je to chlapec, revala som. Potom som si ani tu materskú nevedela vychutnať, stále som pokukovala po iných a závidela (vdobrom) že oni majú dievčatko.Teraz by sme chceli druhé ale sa nám nedarí, a čuduj sa svete radšej by som chcela zas chlapca.

Neskúšali ste to s obrúčkou na retiazke, čo vám vyšlo. Mne vyšlo že prvé chlapec, to aj máme a druhé by sme mali mať dievča. Tak uvidíme, ale komu som to robila, tak to vyšlo

jamajka
autor
19. nov 2008

Mne s obrúčkou vyšlo 2 x chlapec a to aj máme a 3x baba, tak neviem či sa tomu dá veriť, to ešte uvidíme....

majatob
19. nov 2008

Ahojte, muzu se pridat? Zaciname uvazovat nad druhym miminkem a strasne bysme si prali holcicku 🙂

jamajka
autor
19. nov 2008

Ahoj Majatob, pravdaže sa môžeš pridať, a ak chceš recept na holčičku, musíš ísť niekoľko strán dozadu, alebo listuj tému od začiatku nájdeš tu rôzne recepty............. Ale či sú pravdívé, nevieme presne ani my....

majatob
19. nov 2008

myslim, ze budu spis doufat a radsi si do zasoby vybereme aj klucici jmeno...stejne nechci predem vedet, co budeme mit, tak jako ted s Tobikem

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre