Ako na to, keď chceme dievčatko?

jamajka
12. apr 2008

Ahojte baby, ktorá by mi vedela poradiť, čo robiť, aby to predsa len vyšlo na dievča, už mám aj dotazník, teda výpočet od dr. JONÁŠA, ale dosť ma to sklamalo...

sorciera24
8. aug 2012

@monika92 to je ejdno monika...viem, co som potrebovala....(ale odvija....inak by ti sedeli aj ti moji stari rodicia, aj to dievca a tak...)ja som sa v tom len chcela utvrdit...ale ty si kludne rataj po svojom...len pripomen mamickam, ze to nie je na 100pro prosim;) aby neboli niekotre sklamane 😉

monika92
8. aug 2012

@mimi321 prosim ta nenapises m ito este raz? niektore sa stazuju..no ja mam aj ine povinnosti vies... a potom tu vela ludi pise a ja uz nevidim a neviemkto co chce..tak prepac

mimi321
8. aug 2012

@monika92 ja 8/84 a manzel 11/75 😉

pegggy
8. aug 2012

wau aká témička....
baby vyrátate aj mne, kedy skúsiť dievčatko? už máme dvoch chlapcov, ale dala by som sa ešte aj na tretí pokus, len ešte manžela prehovoriť... a aj keby to nevyšlo s babou, tak by sme mali troch chlapcov. čo k tomu výpočtu treba?ďakujem

mimi321
8. aug 2012

@monika92 jééézis prepac ja 8/84 a manžel 11/78 som sa preklepla prepáááááč.

monika92
8. aug 2012

@sorciera24 to pripomen aj ty ....🙂 a neodvija sa to od 1 dietata pane boze vysledkom je moja mama babka dedko surodenci znamy... aj 1 dieta ide vyratat to je blbost ze ne...ja som uz tolkym zenam vyratala 1 dieta

sorciera24
8. aug 2012

@monika92 ok, monika...maj sa;) (uz ta budem len citat;)) (hlavne, ked sa budem chciet rozveselit....;))...idem ja s malym von......cudne, ze niekto sa nemusi venovat nikdy ani detom, ani praci;)....ja ano, idem sa venovat...pekny den

monika92
8. aug 2012

@mimi321 a co chces vediet? co vam vychadza? ci co cakas? ked cakas tak dievcatko, ked planujete tak chlapec.. ale za 2 roky znova dievca

monika92
8. aug 2012

@sorciera24 ja nemam deti.... a pracujem zaujimave ze? hlavne ze si tu kazdy den ..... a stale.... ratas mamickam tak isto... :D a hadas sa ze mas pravdu ked ti poviem ze nemas urazis sa :D smiesne... maj sa

mimi321
8. aug 2012

@monika92 chcem vediet kedy budeme dievcatko mat.

sorciera24
8. aug 2012

@monika92 neratam uz, daavno nie....teraz som to ratala asi 2...stale tu nie som.....(len ked mam dovolenku)....inak, ak si teraz v praci, tak to ti ju celkom zavidim.....(furt na nete;))...inak na to, ze nemas deti...som myslela, ze to mas overene...ked to tak obhajujes....(a hlavne, ze si niekde pisala, ze mas vyratane dievca a a aj to sedi....fakt zaujimave....)nie, sorry koncim....ak mi odpises, uz ti dam len laik...lebo isto to bude nieco "obdivuhodne" pekny den

monika92
8. aug 2012

ok baby, ked mate na mna otazky, piste iba IP alebo na mail.... monika.wolfova92@gmail.com , pretoze na plochu neodpisujem, Dakujem

monika92
8. aug 2012

@sorciera24 vychadza m idievcatko teraz to som pisala.... ale deti nemam to som tiez viac krat pisala ked si pozries dozadu... no si predstav... tak m imozes zavidiet tu pracu 🙂

luci66
8. aug 2012

@monika92 ok dakujem a prepac za otravovanie 🙂

iviatko
8. aug 2012

Dalsia tema o vygumovani zdraveho rozumu. Ako som uz pisala v inej teme,podla vlasov vyratate,ked je neparny pocet,bude na 49.9 perc.chlapec! Trhajte! 🙂))

iviatko
8. aug 2012

jeden z mnohych normalnych nazorov : 4Prezerala som si vase strankya prosila by som Vas o radu,alebo nejaky kontakt na lekara, ktory by mi poradil.Som stastne vydata s manzelom mame 2 synov a chceli by sme este dievcatko pocula som, ze sa to da vypocitat, aby to bolo dievcatko,ze sa tym zaobera nejaky lekar. Za kladnu odpoved Vam vopred dakujem. Vasa citatelka.

Vážena pani, zrejme Vas sklamem, ale tužba po možnosti vybrat si pohlavie svojho dietata je stara asi ako ludsko same a doteraz nebol objaveny vedecky potvrdeny sposob ako riadit svoju plodnost tak, aby sa narodilo dieta takeho pohlavia ako si rodicia zelaju. V Cine sa casto vyuziva trestuhodny sposob, kedy sa pomocou ultrazvuku potvrdi pohlavie vo vysokom stupni tehotenstva a na zaklade toho, ak rodicia nie su s pohlavým ocakavaneho dietata spokojny sa rozhodnu pre potrat. Takyto sposob vyberu pohlavia odsudzuje cely kulturny svet, Boli vypracovane rozne vypocty, ktore su vsak sarlatanstvom, tak ako je za sarlatanstvo povazovane citanie z kariet alebo urcovanie buducnosti z postavenia neberskych telies. Pohlavie buduceho dietata urcuje vzdy jeho otec, lebo je nositelom tak x chromozomu ako aj Y chromozomu. Matka odovzdava dietatu vzdy len x chromozom a ak sa stretne spermia nesuca informaciu x narodi sa dievcatko a ak sa s vajickom stretne spermia nesuca informaciu Y narodi sa chlapcek. Toto spojenie je vecou nahody. V prirode sa vsak rodi vzdy o nieco viacej chlapcov ako dievcat. Na Vasu otazku teda doteraz nedal svet odpoved. Moznosti vyuzitia selekcie pohlavia napriklad metodami asistovanej reprodukcie povazuje kulturny svet tiez za nemoralnu. Rodicia by sa mali tesit na narodenie zdraveho dietata a nie na jeho pohlavie.

S pozdravom Dr. Kliment

monika92
8. aug 2012

@iviatko blbost,.... mam to overene a urcite spomedzi 100 zien co to 10tim nevyslo t obola len nahoda tych 90 ze? 🙂 kazdy nech si hovori co chce... a veri comu chce 🙂 ja nikomu jeho nazor neberiem 🙂

kalifa28
8. aug 2012

@iviatko krásne a tak by to malo byt !!!!!!

iviatko
8. aug 2012

@monika92 V tom pripade musis byt fatk zazracna zena! Posuvam na teba kontakt do krajin,kde to potrebuju. Sklanam klobuk. Fakt ze wow. normalne som zacala verit! Skus to s tym trhanim vlasov a pri sexe zevraj treba mat gumaky som sa dozvedela,len si uz baba nepamatala,ake pohlavie to bude,ked ich maju.

monika92
8. aug 2012

@iviatko dost ubohe a trapne...

iviatko
8. aug 2012

@monika92 mas pravdu,ak myslis tie svoje overene vypocty!

monika92
8. aug 2012

@iviatko nie, myslim tym teba ..............!!!!!!..........

kalifa28
8. aug 2012

@iviatko k tým gumákom: ked su ružové s modrými guličkami, bude baba, ked zelené s bielimi, tak bude chalan 🙂 potvrdzujem 90% uspešnost!!!!!!!

iviatko
8. aug 2012

@monika92 Pohlavie buduceho dietata urcuje vzdy jeho otec, lebo je nositelom tak x chromozomu ako aj Y chromozomu. Matka odovzdava dietatu vzdy len x chromozom a ak sa stretne spermia nesuca informaciu x narodi sa dievcatko a ak sa s vajickom stretne spermia nesuca informaciu Y narodi sa chlapcek. Toto spojenie je vecou nahody! Cize mozem na teba davat kontakty,ano? Lebo ty si objavila nieco,o co sa snazi tolko vedcov.

iviatko
8. aug 2012

@kalifa28 hohohooooo,ale jeden ich musi mat na rukach! S tymi percentami by som bola opatrna 🙂))))))

monika92
8. aug 2012

@iviatko nie neobjavila...vie t oviac ludi 🙂 ked je to nahoda tak teda ja sa skoro pokazde trafim 🙂 som macher na nahody 🙂

kalifa28
8. aug 2012

@iviatko ma nedráždi, lebo porodím 🙂

janie80
8. aug 2012

@iviatko vies, hlavne, ze vedci by to tak strasne chceli vediet a este na to neprisli... Na co su nam nazory lekarov, vedcov a inych svetovo uznavanych odbornikov, ked je to blbost? 😅

iviatko
8. aug 2012

@kalifa28 ty uz mozes 🙂))

monika92
8. aug 2012

@janie80 toto je vypocet podla krvi ktory je velmi znamy :D po prve ma p odruhe vedci keby chcel itaky vypocet, tak by sa usilovali o to, aby bol 100%ntny .... a neviem naco stale ty vypisujes a provokujes... vecne nejakymi ustipacnymi poznamkami... nemam slov....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre