• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako na to, keď chceme dievčatko?

9. mája 2017 
@sepi Tobe moc gratuluji k parecku :wink:
24. aug 2012 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved ja nevravim ze tomu verim na 100% .... vyslo mi to pri 2 tak mozno mi to vyde pri 3.... no zase podla chuti by som mala mat 2 dievcata. lebo ja som z tych co piju od smadu mlieko a nie vodu.... vypijdem denne liter mlieka sama a o sladkosti ani nevravim. keby sme mali cokoladovnu tak asi skrachjeme co by som vsetko pojedla..... Mne dr povedala ze v tom case ked budem mat ovulku.... mam jest vela acidovaneho jedla. acid zabija muzske spermie...ale tiez zew to nie je na 100% . vraj zenske spermie maju radi acid ph v tele. inak cisnka medicina je velmi znama a ucina vo svete... keby som to chcela mat dceru na 100% . zaplatim 20000 eu v spain a mam dceru urcite ( vybratie pohlavia v private clinic )
24. aug 2012 o 17:48  •  2 deti - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@januzza80 Ďakujem pekne, snáď bábätku už nič nedorastie a ozaj bude dievčatko :wink: Hovorí sa, že isté je to až pri pôrode :sweat_smile:
25. aug 2012 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sepi no mojmu veru dorastol :cry: v 24 t mi povedali ze budem mat dievcatko ( sikovna maminka nakupila vsetko v ruzovom ) a narodil sa mi 4kg 56cm chlap s pipikom
jak svet :wink:))
25. aug 2012 o 16:03  •  2 deti - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jana181 no tedááá...a ja som si myslela, že v tých vyšších týždňoch tehotenstva by to malo byť aj celkom spoľahlivé :unamused: Ja som ešte nič v ružovom nekúpila a stále to beriem s rezervou, ale už bábätko v brušku oslovujem v ženskom rode, tak dúfam, že to nebudem musieť meniť :grinning:
27. aug 2012 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vraj ze sa to viac stav au dievcatkach ze sa pomylia . niekedy pipik moze byt velmi maly a taky jak prilepeny na gulkach. no mne gynekolog 2 x potvrdil ze to bude dievca najprv 20t a potom este 24 ... povedal ze pipika nevidi ze ani na vajicka to nevyzera ze je to skor dievcatko. Inak ked sa maly narodil mal male vajka a vtacik mal sice velky ale taky splasnuty na nich... Aj jendej kamoske sa to stalo. do 8m babo nechelo ukazat pohlavie a potom v 8m ukazal a ze bude to baba a prd bol to chlap jak svet .... No ja som moju malu v brusku stale volala zuza ( inak meno sme mali na MOLLY ) a ked sa maly narodil tak par x som ho oslovila zuza a stale mu vravela v zenskom rode . ako kazdy dr povie ze na 100% je to ked sa babo az narodi :wink:))
27. aug 2012 o 14:29  •  2 deti - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jana181 no sranda, ale fakt sa to sem tam stáva :sweat_smile: Čo bude to bude, je naše a tešíme sa na neho, či už na chlapčeka, či dievčatko. Mne dievčatko potvrdili zatiaľ dvaja lekári a do tretice 3D ultrazvuk, kde sa lekár vyjadril, že "z toho už chlapček nebude ani náhodou", tak som veľmi zvedavá :wink:
27. aug 2012 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
no ti poviem moj muz ani sestricke neveril ked mu povedala ze ma syna. si myslel ze si z neho srandu robil.... este nikdy som ho nevidela plakat od stastia..... my planujem 3 dievcatko ale ja som pripravena ze to moze byt kludne aj 3 syn. mozem citat akokolvek ale stale je to 50 na 50 %.... stava sa to ale nie az tak casto ....
27. aug 2012 o 16:13  •  2 deti - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
My jsme taky 7 měsíců čekali 100% holčičku a pak už si moc jistí nebyli a do porodu jsem nevěděla co teda bude a nakonec máme krásnýho Tomáška:wink:je to 3 roky zpět...teď se snažíme o druhé a ráda bych holčičku...takže kdo ví, co se jednou vyklube, hlavně at je to zdravé miminko:wink:
27. aug 2012 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Baby!Ako vás čítam,je mi to ja smiešne,mimochodom väčšinou ako som si všimla chlani sa neradi ukazujú,ževraj,a aj náš mlaý len raz ukázal v 32tt,že je chlapec a potom a ani pred tým nie,tak ak sa nechce ukázať,tak je to chalan a ak sa ukazuje tak dievčatko,hoc aj ja túžim mať doma aj princeznú,ale nenahnevám sa ak bude aj druhé chlapec,hlavné je aby boli drobci zdraví a robili nám radosť :wink:
28. aug 2012 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
http://www.leichte.info/fuer_Frauen/kosmobiologische_empfaengnisplanung.htm
skusal to prosim vas niekto podla tohoto kalendara???? teda vypocet podla jonasovej metody len cez net???
a hlavne co znamena to W a M????
1. sep 2012 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
women a men ?
2. sep 2012 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prosim vas neviete kde je téma snažilky po missed abort alebo také niečo?
2. sep 2012 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@monika92 ahoj Monika, manžel je narodený 1978 a ja 1979. ale toto som počítala aj ja a nevyšlo, ale skús, možno máš iný výpočet.
2. sep 2012 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jamajka mne to sedi, ze mate 3 chlapcov (alebo teda vsetky deti rovnakeho pohlavia)....v r. 2013 sa meni krv u tvojho muza....a vtedy sa da splodit opacne pohlavie (cize u vas baba;))....takze r. 2013...ale pozor u vas je nevyhoda to, ze mate na to cca. rok, lebo tebe sa nasledne meni krv hned v r. 2014...a to by bolo opat to iste pohlavie co mate;)
2. sep 2012 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sorciera24 hmmm zaujimave. .. ked som ja narodena 1982 a manzel 1978... vsetky deti boli nardene v parnom roku a mame oboch chlapcov. tento rok sa znazem otehotnie aby sa babo narodilo v neparnom roku no zatial nic :cry:((
3. sep 2012 o 09:16  •  2 deti - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jana181 ono to nezalezi od parneho roku....vam vychadza inak dievcatko teraz.....ale len do r. 2013, kedy sa tvojmu mm opat zmeni krv.....
3. sep 2012 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
hej ani som nevedela. ja som si len tak pozrela ze obe deti sa narodili v parnom veku ked som ja mala neparny vek ked som otehotnela .... ja som si pospajala vsetky teorie sveta a skusame to to teraz .... no uvidme .... ci nam to tento mesiac vyslo ... :wink:)) ak to nevydie. no co uz ale pre 4 by som sa uricte nerozhodla .. taka posadnuta dcerkou nie som :wink:))
3. sep 2012 o 10:15  •  2 deti - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte, su tri take teorie :slight_smile:
prvá hovorí, držať sa čínskeho kalendára počatia :slight_smile: pri prvom nám to vyšlo, mal to byť chlapec a aj bol, teraz som tehu zatiaľ nevieme, čo ukáže UTZ, ale podľa kalendára by to malo byť dievčatko :slight_smile: ... uvidíme

druhá teoria hovorí, že dievčatká sa plodia ráno :grinning:

a tretia teoria zase hovorí, že ak chcete splodiť dievčatko, sladké chvilky by ste mali mať pár dní pred ovuláciou ... spermie zenského pohlavia prežívajú v pošve niekolko dní, mužské vydržia len niekolko hodín :slight_smile: takže je vyššia pravdepodobnosť, že sa k vajičku doplazí tá správna spermia :D
3. sep 2012 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
no mne pri cinskom vysli zatial obe deti, ked som pociatal kamoskam alebo moje mame , tiez vyslo spravne. tak teraz mam mesiac na dievcatko.... no to rano neviem .... to sa nejak neda, ked muzik chodi do roboty pre 6am a 3 poznam dievcat akt otrehotneli pred ovulkou a maju chlapcov a cez ovulku a maju dievcata. a to je asi je 100
kt spermia 1 ta vyhrava:wink:))
3. sep 2012 o 10:32  •  2 deti - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jana181
no spermie muzskeho pohlavia su aktivnejsie, pohybuju sa rychlejsie, ale prezivaju len velmi kratko, takze ak je styk cez ovulaciu, mala by byt vyssia pravdepodobnost, ze sa splodi chlapcek :slight_smile:

ktovie ... ale su vzdy len dve moznosti, bud - alebo :slight_smile:
3. sep 2012 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jamajka Ahojky Jamajko,dlouho si tu nebyla?Chcete se snazit jeste o jedno mimco?
3. sep 2012 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@moon1979 ja som sa na to pytala gynekologa ze co si mysli o tej teorie... tak povedal ze to vobec nie je tak. skor to zalezi ake ph ma zena vo svojom tele. ako zena sa stravuje a atd.... vela acidovaneho jedla v tele zabija muzske spermie a zas vela alkalickeho ph v tele zabija muzske spermie.... povedal su mamky kt idu na umele oplodnenie a vacsinou to robia v case ovulacie a maju dievcatka...
3. sep 2012 o 11:03  •  2 deti - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jana181
to sú teorie tzv. povery, nemusi to byt medicinsky dokázané :slight_smile: ... aj ked podla cinskeho kalendara to vychadza na 95% :slight_smile:
pochybujem o tom, ze to stravou dokazes ovplyvnit, ale nastastie mame len dve moznosti :slight_smile: podla mna je to uplne jedno, len nech su deti zdrave ... :slight_smile:
3. sep 2012 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte!Baby,tak u nás sa malý na plodné dni podaril,ale zrejme závisí aj od kvality spermií:slight_smile:Lebo ak chlap prejde nejakým zápalom,tak sú zdatnejšie x spermie,a y nie sú schopné oplodniť,a veľa teórií už je na svete,malo by sa tu zrejme písať,komu kedy a ako sa podarilo dievčetko splodiť,aby sme vedeli čo máme skúšať:grinning: a nie len teórie:slight_smile:
3. sep 2012 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@depi - W - dievčatko a M - chlapček
4. sep 2012 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby, dostala som sa do tohto fora, lebo tiez by sme chceli dievcatko, mm uz pri prvom tuzil po dievcatku a stale dufal, ze to bude jasminka , no akosi ziadne mozne tabulky, grafy, teorie u nas nesedia...podla krvi, cinskeho kalendara, jonasa, 7-rocnych cyklov, tutu mutu pred ovulkou, tutu mutu rano, kysleho pH, muz prekonal zapal, pracoval z pc, ja som extremne chuda, toto vsetko nasvecovalo pre dievcatko a aj tak mame maleho benjaminka, ja neverim uz nicomu, ale hlavne ze sme zdravucki :slight_smile:
6. sep 2012 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jamajka vam vychadzaju iba chlapci
8. sep 2012 o 00:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@viviem ja mám tak už dvoch chalošov :slight_smile:. Ale presne, hlavne, že sme zdraví :slight_smile:. Ešte aj tehotenstvá som mala rozdielne, a aj tak, rovnaké pohlavie.
8. sep 2012 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mna napadlo čo mi raz jedna kolegyna hovorila že ked chceš dievča tak potme, pi.. vidíš, pi.. spravíš...
8. sep 2012 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok