Ako na to, keď chceme dievčatko?

jamajka
12. apr 2008

Ahojte baby, ktorá by mi vedela poradiť, čo robiť, aby to predsa len vyšlo na dievča, už mám aj dotazník, teda výpočet od dr. JONÁŠA, ale dosť ma to sklamalo...

wanes
17. nov 2012

baby nieje to jedno co budete mat ja mam aj aj hlavne nech je to zdrave 🙂

monika92
19. nov 2012

@noskova blbost co si povedala...

fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
cintulka
20. nov 2012

presne to si myslým aj ja!dakujem 🙂 🙂 🙂

ynguska
24. nov 2012

len tak pre zaujimavost 🙂 podla "vypoctov" mame mat dalsieho syna, ale ultrazvuk nam ukazal, ze to je dievcatko, takze z toho vyplyva, ze tie vypocty, tabulky, grafy su uplna blbost 🙂 tesim sa, ze sme zatial zdravi a to je to podstatne. vela stastia 😉

katulka1141
25. nov 2012

ja som niekde citala,ze podla cinskeho kalendara je to podla veku zeny.tak neviem 🙂

pingu1
25. nov 2012

ja som podla cinskeho mala mat chalana....

berenika39
25. nov 2012

@katulka1141 jkao že ženy do 30 mají kluky a ženy po 30 mají holky ? 🙂

katulka1141
25. nov 2012

berenika39 http://tehotenstvo.academy.sk/index.php?click=p... tiez tomu velmi neverim🙂

anika11
26. nov 2012

@berenika39 tak tato teoria by sa mi pacila,doma mam dvoch chalanov,pred dvomi mesiacmi som prekrocila tridsiatku..tak huraa robit dievca..čiii? :D necitala som temu,len mi padol do oka zrovna tento prispevok,ze po 30tke dievca 🙂 no mam co robit kymto tu vsetko prestudujem..

sarin
26. nov 2012

neni nositelom pohlavia spermia? :D alebo mam medzery v biologii? 😀 jedine co ma napada ze spermie (buduce dievca) maju dlhsiu zivotnost ako spermie (buduci chlapec).. To znamena ze podla toho kolko davka caka na vajko je pohlavie 🙂 co nevieme nejako ovplyvnit pretoze nevieme ze uplne presne na hodinu kedy nastane ovu

eaka
26. nov 2012

@berenika39 ja som mala dievčatko pred 30tkou...kamoška tiež... a druhé po...

berenika39
26. nov 2012

@eaka tak já to psala jen jako vtip, netuším, jestli je nějaká souvislost, pravděpodobnost větší podle nějakých statistik🙂))))

eaka
26. nov 2012

@berenika39 no však sa mi to zdalo nejaké divné, sorry, v noci som takmer nespala, tak mi asi nedocvaklo... 🙂

anika11
26. nov 2012

@ynguska nooo..ja len,ze aj mne pri druhom doktor pri dvoch utz tvrdil,ze je tam dievcatko a narodil sa nam Tomasko 🙂 ..tak som ta asi trochu zneistila,prepac 😉 ale popravde vobec netusim,co sme mali mat podla vypoctov

llluckaaa
26. nov 2012

Tak já jsem se snažila ovlivnit podle některých neovlivnitelné pohlaví miminka tím, že jsem se pokoušela uvést do praxe teorii o rychléjších klučičích spermiích a pomalejších holčičích. A povedlo se to, narodila se holčička, takže na tom třeba něco bude 😉

ynguska
26. nov 2012

@anika11 🙂 to bol tak jasny zaber, ze sa to neda pomylit 🙂 aaale, uvidime

anika11
26. nov 2012

@ynguska tiez by som asi viacej verila ultrazvuku ako nejakym vypoctom 🙂 ale ked budem chciet tretie,tak asi predsalen skusim aj tie vypocty 😝 😅

kofolka12
27. nov 2012

Ahojte kočky, ja by som sa chcela poďakovať @dadak, @d.aniela1, @sepi, @ellit, ale aj ostatným za ich rady ako na to vytúžené dievčatko. Nám sa to tiež asi podarilo. Píšem asi, lebo uverím až pri pôrode 🙂. Ďakujem kočky a prajem všetko len to najlepšie vám , vaším dievčatkám, ale aj celým rodinkám!

ivia123
27. nov 2012

mne kamoška povedala ,že každych 7.rokov sa meni krv.Ja som sa jej smiala,že je to blbosť.Tak som jej dala datumi narodenia a ona mi povedala,že teraz je ten spravny čas,pre to pohlavie,ktore chceme.No sranda,ale vyšlo to.Takže mame chlapčeka a dievčatko. 🙂

sepi
28. nov 2012

@kofolka12 júúúj, tak to je super správička...veľmi gratulujem a viem si predstaviť tú obrovskú radosť, ktorú prežívaš 🙂 Ja som tiež nemohla uveriť a myslím, že úplne uverím až 6.12., kedy idem na SC...držte baby palce, už teraz mám strach 😖 Ešte raz veľkááá gratulácia a hlavne prajem všetko dobré Tebe, aj detičkám 😉

dadak
28. nov 2012

@kofolka12 jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej,paraaaaaaaaaaaaaaada...gratula velkaaaaaaaaaaaaa...tak velemi sa tesim...

tommik
28. nov 2012

@kofolka12 Moc gratuluji! Můžu se zeptat, jak na holčičku? Co jsi jedla, dodržovala,..? 😀 Děkuji!

d.aniela1
28. nov 2012

@kofolka12 no téééééééééééééééda to je moc skvelááááá zprava gratulace ,velika,, 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

kofolka12
29. nov 2012

@tommik tak hlavne som si sledovala ovulku, a sexík sme mali najneskôr 3 dni pred ovu, nejedla som babány, neraňajkovala som, trošku som sa riadila podľa acid diety ( že vraj ju dodržiavala aj Victoria Beckham pred tým než sa im podarilo dievčatko) http://rense.com/1.mpicons/acidalka.htm,
A v čase pred ovulaciou som si každý večer dala ešte trošku vína, aby bol ten môj organizmus dostatočne prekyslený 🙂 , lebo chlapčenská spermie nemajú rady acido prostredie.
A ostatné čo tu už písala dadak, ale hlavne bez ponožiek a po sexe si ľahnuť na pravú stranu 😉 .
Určite nič z tohto nie je zaručená a 100% metóda na dievčatko, ale za skúsenie nič nedáš. Tak ti prajem príjemné snažilkovanie!

tommik
29. nov 2012

@kofolka12 😀 Děkuji! A nějaké vitamíny jsi brala?
Můžu se ještě zeptat na sledování ovulace? Sledovali jste to pomocí ovulačních testů? Když je tam čárka, tak už je to ovulace? Nebo slabá čárka ještě ovlulace není? 🙂 Díky

mrkvolka
29. nov 2012

To zálezí na chlapovi lebo my zeny máme len chromozomy XX a muzi maju XY tym padom ak sa spoji zensky chromozom s muzskym vznikne bud XX ak bola spermia s chromozomom X a ak s Y tak bude XY takze my zeny to neovplyvnime 😉

vejula
29. nov 2012

Kočky nič z tychto receptov nieje pravda.. Mne bolo jedno čo bude druhe, takže sme sa milovali presne v den ovulacie, orgazmus som mala pred manželom, tušim aj ponožky som mala na nohach, kedže mi byva zima... Bola som si ista, že čakam chlapčeka, lebo všetko to tak vyzeralo, aj mala bola velika a nedali sme si povedať pohlavie. KEd mi po pôrode lekar oznamil, že je to riadna baba, skoro som odpadla od prekvapenia, NIKTO to nečakal ani ja ani rodina, všetci sme mysleli , že to bude chlapček.
Takže kočky všetko je to o nahode, alebo na Božej vôli, ako kto verí. 🙂

mataharyy
29. nov 2012

Já jsem se ptala včera doktora, zda ví jak se dělají holčičky, pokud bych manžela ukecala ještě na jeden pokus a zaručený způsob neexistuje, počítání ovulace může zabrat, ale je to 50/50 a to je hned po genetickém zkoumání a umělém oplodňování pouze dívčími/chlapeckými spermiemi ta nejlepší metoda, takže asi tak 😎 Takže když ukecám manžela (což je spíše nereálné), tak asi kašlu na "zaručené" recepty jak na to a uvidíme, buď budou čtyři kluci, nebo tři kluci a holčička, ale jak říkám nejreálnější je to že budou "jen" tři kluci 🙂

A k výpočtu ohledně krve... Jednou mi to podle toho vychází a dvakrát ne... takže účinnost tohoto výpočtu je opět jen relativní 😉 🙂

kofolka12
30. nov 2012

@tommik ja som brala len kyselinu listovú. A kedy mám ovuláciu som približne vedela podľa hlienu a pobolievalo ma podbruško ako pred mens., ale ešte som si to vždy prekontrólovala ovu. testami. Slabú čiarku na teste som mala už asi 2 dni dopredu, ale ovulácia bola až keď bola čiarka najsilnejšia, u mňa na 13DC.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre