• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako na to, keď chceme dievčatko?

9. mája 2017 
@ivaana2 no skusala som skor pred ovu a aj tak chalan je :D teraz skusim este viac :D ten mesiac asi nevyjde bo maly ochorel stale sa budil mal vysoke horučky takze asi nevydalo :D
3. dec 2013 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
27. dec 2013 o 14:33  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj ja by som ku Kubkovi chcela ešte aby mal sestričku. ale ako tak pozerám a čítam všetky možné rady na " :grinning: výrobu " dievčatka :grinning: , tak nech budem robiť čokoľvek a budem sa riadiť takým aj onakým kalendárom, tak to asi bude to čo to má byť a nijak raz sa to nedá dopredu ovplyvniť.
31. dec 2013 o 13:49  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@guerido mne nesedí, mal byť chlapec a máme dievčatko, ale je ako chlapec :slight_smile:
31. dec 2013 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nam to vyslo mame dievku i chlapca,hoci ani jedno sme podla kalendara neplanovali,ale zadarilo sa
31. dec 2013 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano, na niekoho to sediet nemusi a ani sa dopredu neda naplanovat dievca alebo chlapec a kazda jedna mamicka chce len zdrave dietatko, no ked zena - v mojom pripade ,,ja,, po niecom tuzi...chcem tomuto zazraku ,,zvany cinsky horoskop plodnosti.. uverit,,,clovek za to nic neda, nervy su ale iste... tak led dufat teda.... dakujem za odpovede.... :slight_smile:
1. jan 2014 o 14:32  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ahoj ked som čítala tvoju otázku tak som sa tak schuti zasmiala,ale v dobrom.
Spomenula som si na jednu príhodu čo mi rozprávala bývalá suseda čo jej rozprávala jeje stará mama a jej nejaká baba takže je to také staré rokmi overené a poviem ti zatial vraj na každého pasuje.

Takže velmi jednoducho-KTO MÁ VäČŠIU CHUŤ NA MILOVANIE PRÁVE VTEDY KEĎ SA DIEŤA POČNE--to nikdy nevieš iba ak by si manžela uťahala prácou a potom budeš mať ty vždy chuť :grinning: :grinning: :grinning: ---TAKÉ POHLAVIE SA NARODÍ.

Mne to pri dcére aj synovi sedí a každeho koho som sa pýtala a popremýšlal kto mal vtedy väčšiu chuť milovať sa. :grinning: :grinning: :grinning:
Nerobím si srandu fakt to funguje
1. jan 2014 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
No ja sa z toho tiez smejem, ze na nieco taketo chcem verit, kazda zena ma nieco ine overene, pocula od tej a od tej...a je to... tak dakujem za radu, uvidime, ako zapauje...ked ta chut je u obidvoch vzdy rovnaka, ked tuzime velmi po babätku... :slight_smile:
3. jan 2014 o 14:56  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, som tu nová tak by som sa chcela spýtať či máte niekto skúsenosť s dr. Jonášom a jeho metódou počatia? Ďakujem vopred za názory :wink:
14. jan 2014 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak kocky, moja teoria a zatial sa potvrdila, v teple sa robia baby a v chlade chalani. Nemyslim tym prave rocne obdobia , ved aj v lete sa najdu chladne dni a naopak v zime sa da dobre kurit :slight_smile: ale statisticky sa vacsina chlapcov rodi v druhej polovici roka a dievcata v prvej.
14. jan 2014 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matulik1341 ano mám nevyšla :angry: :angry: :angry:
14. jan 2014 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@guerido Tak mě to podle grafu sedí :slight_smile:
22. feb 2014 o 17:56  •  čaká bábätko, termín má v júli 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky, jak tomu muzete verit? Kdyby na to nekdo prisel, tak je z nej dnes milionar.
15. mar 2014 o 23:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
samozrejme ze je to blbost vsetky tieto rady...a ak vam vysli tak je to fakt o nahode zrovna a vy si to len namyslate...zeny precitajste si odbornu biologoiu a zistite ze spermie su pol na pol chalanske a dievcenske tym padom je to nahoda ktora spermia s pohlavim sa skor dostane k vajicku..... :grinning: :grinning:
28. mar 2014 o 08:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
presne tak ..mne podla veku krvi ..podla ovulky .podla vsetkych rad .podla jonasa a kovacika podla vsetkych moznych kalendarov a vypoctov mi vysiel opat chalan...takze je to jedno, len treba zamiesit vtedy mate 50% sancu ze to vijde :wink:
15. apr 2014 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ja by som tiež veľmi chcela dievčatko. Skúsim to s tým 2,5 - 3dni pred Ovu., veď uvidíme ... tiež použijem výpočty dr. Plzáka :wink: ...
29. apr 2014 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinika ahoj,akurát teraz to tu čítam a všimla som si,že sa vám podarilo do tretice dievčatko :slight_smile: Aj ste dodržali nejaké tie metody alebo to bola len náhoda? Ďakujem za odpoveď :wink:
7. júl 2014 o 00:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenkaaknel24 no chcela som dodrzat,ze visc dni pred ovulkou s tsk pauza no nevyslo tskze asi nahoda
7. júl 2014 o 01:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lenkaaknel24 som pisala z mobilu v noci tak tak aj ten text vyzera :D
7. júl 2014 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
HAHA baby ....ja čakam tretie dievča ... spýtam sa draheho ako to robí??? :grinning: My sme zase chceli chlapca a nevydalo...to sa podla mna ovplyvniť nedá ... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Berte to tak, že je dôležitejšie aby bolo dieťatko zdravé -bez ohladu na pohlavie :wink:
7. júl 2014 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (8)
podla cinskeho kalendara ak otehotniem teraz v jui bude dievcatko. podla jonasovej metody ak otehotniem do 4.10.2014 tiez bude dievca - este ze to tak vyslo ze pride manzel domov v piatok, ze to stihame v juli.... :D mozno sa podari otehotniet...
8. júl 2014 o 23:04  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@juliakola ahoj, tiež mám doma výpočet od jonáša, môžem sa spýtať ako to tam máte vy? ja mám každý druhý mesiac dievčatko a aj teraz na júl mi vychádza dievčatko ale sa mi tam aj zelené dni prelínajú. vychadza to aj vám niekedy tak? že máte červený deň v zelených? ďakujem za odpoveď
15. júl 2014 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matulik1341 ja som podla jonasa mala mat dievcatko a opat chlepec :grinning: cele je to blbost ..teraz sa na tom musim smiat..aka som bola naivna a sprosta ze som si ten vypocet vobec davala ..mimochodom som vsetko spravne dodrzala aj presny datum narodenia viem...dokonca aj cinska tabulka a podla veku krvy atd vsetko dievca ...:slight_smile:
17. júl 2014 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...môj partner s obľubou hovorí: "ja mám vtáka samicu a robím len baby" :grinning:
17. júl 2014 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Pred tým treba vypiť 2-3 deci tvrdého alkoholu, vyfajčiť 10 cigarety,pri milovaní vystriedať viacej polohy : najprv roztiahnuť nohy na chrbte,potom z boku,tak zo zadu,môžme ukončiť na koníka. Rýchlo stiahnuť nohy k sebe a deň sa nesprchovať! Poprípade zmenit partnera. :slight_smile: Zaručená metóda :grinning: :grinning: .... neverím, že naozaj veríte nejakým metódam ! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
17. júl 2014 o 16:27  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Poznámka admina: “na žiadosť pisateľky komentára sa komentár zmaže”
17. júl 2014 o 16:35 • kinna
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Poznámka admina: “na žiadosť pisateľky komentára sa komentár zmaže”
17. júl 2014 o 16:36 • kinna
17. júl 2014 o 16:38 • kinna
My sme nic neplanovali....nejakou nahodou sme sa milovali prave 3-4 dni pred ovu a vyzera to na dievcatko:grinning: aj ked myslim ze jednoznacne je to cele o nahode :wink:
17. júl 2014 o 17:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kinna
Aj ja sa cudujem, ze este stale su zeny, ktore veria nejakym podobnym "bludom"- nijaky Jonas nemoze predsa vediet, ci splodime chlapca alebo dievca- vsetko to zavisi od chlapa a jeho chromozov :grinning: :grinning: :grinning:
A vôbec, ze vyhodia peniaze za to, ze si daju vypocitat nejake datumy pocatia len za zaklade nejakých ciastkovych udajov- kde sa vôbec neuvadza, aky dlhy je cyklus, kedy je ovulacia u zeny...... :grinning: :grinning: :grinning:
17. júl 2014 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok