Ako na to, keď chceme dievčatko?

jamajka
12. apr 2008

Ahojte baby, ktorá by mi vedela poradiť, čo robiť, aby to predsa len vyšlo na dievča, už mám aj dotazník, teda výpočet od dr. JONÁŠA, ale dosť ma to sklamalo...

voskovka
19. okt 2013

@lenkaaknel24 a ty chces kedy testnut???ja by som asi 10 dpo zacala testovat

eliska3
19. okt 2013

@lenkaaknel24 držím palec, aby MS neprišla 🙂 ako radí voskovka, za pár dní testni 😉

lenkaaknel24
19. okt 2013

@voskovka tiež tak plánujem 10DPO,skôr je to asi zbytočné radšej počkať,aj keď to čakanie je také nekonečné 😔 a hladať nejakých duchov,to nemá význam....vtedy by už mohlo ukázať....necháme sa teda prekvapiť 😉

voskovka
19. okt 2013

@lenkaaknel24 mna to zas bavi hladat duchov 🙂 ten adrenalin 🙂

lusi79
27. okt 2013

@voskovka ahoj,,ako? nasla si uz 2 //? 🙂

voskovka
27. okt 2013

@lusi79 este som netestovala ale menzes mal prist vcera -dnes tak zatial nic.... ak nedojde ani zajtra testujem v utorok rano

lenkaaknel24
27. okt 2013

@voskovka Držím palce,ja som dnes 1DC,takže sme zase na začiatku ☹

voskovka
28. okt 2013

@lenkaaknel24 ja dnes nasla druhu ciarocku 🙂

happyfrog80
28. okt 2013

@voskovka ja vcera vecer 😉

voskovka
28. okt 2013

@happyfrog80 supeeeeeeeeeeeeeer dufam ze bude vsetko okej a zosilnie mi ta druha lebo je este slaba ale je 🙂

happyfrog80
28. okt 2013

@lenkaaknel24 pre mna bol tento den plodny aj uspesny 😉

happyfrog80
28. okt 2013

@voskovka ja som robila digi test clearblue ,na 10 tkovom som tiez mala len dusika ,clearblue ukazal 1-2. ze som 😉

voskovka
28. okt 2013

@happyfrog80 digi chcem aj ja urobit ale az tak v piatok ak uvidim ze mrcha nepride este a ak mi klasicky palickovy zosilnie ciarku

happyfrog80
28. okt 2013

veri niekto cinskemu horoskopu ?Mne vychadza dievcatko ale ci to skutocne vychadza nemam potuchy 😀

sue
28. okt 2013

Ahojte baby, ak sa môžem pridať 🙂 som dnes 19DC, predpokladám, že nedeľa bola ovu - podľa pocitov, inak som si ovutest nerobila...a veľmi veľmi by som chcela, aby nám to vyšlo...snažilkovali sme streda, štvrtok, sobota...

lenkaaknel24
28. okt 2013

@voskovka no super,teším sa s tebou,nech teda čiarka len silnie 😉 A ako dlho sa snažíte?

voskovka
28. okt 2013

@happyfrog80 aj mne vychadza dievcatko tak by bol v tom cert kebyze nie...

voskovka
28. okt 2013

@lenkaaknel24 v septembri bol rok....

babulinka29
28. okt 2013

@voskovka blahoželám teším sa s tebou a nech to silnie a hlavne, nech je to do tretice baba...ja už tiež len čakám kedy sa budem môcť testovať musím počkať aspoň do konca týždňa ale som nervozna z toho...aj mám strach aj si mala nejaké príznaky či nič?

voskovka
28. okt 2013

@babulinka29 no praveze nic nejak....iba zravku a hlavne na sladke... a vcera zase kolac a hned za pol hodku som mala chut na pizzu 🙂 a prsia ma dost boleli a mam ich tazke inak nic.

babulinka29
28. okt 2013

@voskovka tak ja tiež mám teraz žravú nemoc keď som cez víkend bola doma ale pripisujem to tomu, že o týždeň má prísť mrcha tak asi preto tiež jem sladké na to slané a tak.....a prsia mňa nikdy neboleli ani pred mrchou ani pri ovulke...len včera som mala pocit, že ich mám ťažké a boleli ale nie bradavky ale celé prsia....musím ešte počkať ale najradšej by som sa už testla

sue
29. okt 2013

@babulinka29 mám rovnaké pocity a tiež mám mať MS budúci týždeň 🙂

babulinka29
29. okt 2013

@sue juj tak to sme dve .....ja čakám v pondelok ale dneska unavená spala by som sedím v práci za počítačom a už len čakám kedy pôjdem domov spať sa mi chce......všetci ma tu vytáčajú dneska nie je dobrý deň.........aj sa budeš testovať či počkáš na mrchu?

sue
29. okt 2013

@babulinka29 až v piatok sobotu ja čakám 😒 a dumám či testovať...ale asi niekedy v pondelok skúsim testnúť 🙂 príznaky si nahováram už teraz... prsia mám také bolestivé ako som nemala od posledného tehu... tak sa nádejám

babulinka29
29. okt 2013

@sue ja som mala predvčerom také ťažké prsia boleli ma tiež si už všetky príznaky nahováram ...ja by som aj testla ale bojím sa ešte počkám asi ešte do piatka a uvidím či ale dotiaľ vydržím ......ja si nepamätám nič od posledného tehu...bolot o pred siedmimi rokmi tak netuším vôbec viem len, že mi meškali 9 dní a až potom som si urobila test prvý vyšeil negatívne a až na druhý deň som mala pozitívny

sue
29. okt 2013

@babulinka29 no počkáme a uvidíme 😀 ale bolo by to úúúžasné 😵 😵 😵

tinika
25. nov 2013

čafte, tak bola som tu pred dvoma rokmi mame dalsieho chalana :D:D teraz chcem skusit viac pred ovu tak snad to vyjde :D:D

ivaana2
28. nov 2013

@tinika drzim palce a aj si sa nejako inspirovala radami???

tinika
28. nov 2013

@ivaana2 nemala som čast velmi studovat jedine čo tak skusime viac dni pred ovu a uvidime .D

ivaana2
3. dec 2013

@tinika ale ja myslela pred tymi 2 rokmi 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre