Ako na to, keď chceme dievčatko?

jamajka
12. apr 2008

Ahojte baby, ktorá by mi vedela poradiť, čo robiť, aby to predsa len vyšlo na dievča, už mám aj dotazník, teda výpočet od dr. JONÁŠA, ale dosť ma to sklamalo...

misicka35
24. aug 2015

@bohjelaska Aj kedy asi cakas ovulku? Ja som vo len v cakacej faze... som asi 5 DPo tak ešte MS dalekoooo... Ale neviem neviem, ci sa nieco podarilo len že jedneho razu... 😝 Ale picha ma na lavej strane, tak dufam, ze som neprechladla...

bohjelaska
24. aug 2015

@misicka35 14., 15. deň asi, nechce sa mi už ani nič značiť ani merať, nechám to len na vnútorný pocit a uvidíme. No mám ešte testy, tak asi neskôr začnem merať 🙂

misicka35
24. aug 2015

@bohjelaska Ja som tento mesiac tiež netestovala, neriesila... tak neviem neviem... test mam ja už posledný aj nechce sa mi už objednávať... ale keď nic tak objednam 😉. Tak za týždeň idete na to... aj máš nejaku strategiu? 😀

bohjelaska
24. aug 2015

@misicka35 Ach jaj, vieš ako to dopadlo naposledy 😝 stačilo málo a strategia padla 😒 alebo sa presúva na tento mesiac 🙂 horšie je, že čakáme návštevu, ktorá u nás zostane dlhšie a byt je malý 😀 niečo vymyslím 😉

misicka35
24. aug 2015

@bohjelaska Ajajaaaaj... aj zrovna cakate navstevu keď budete mat inu robotu? 😉 Sak to, ze človek planuje aj prd z toho... tak už len veru ozaj nieco vymysliet... kúpte návšteve listky do kina 😀

bohjelaska
24. aug 2015

😀 😀 😀 Veď práve v najnevhodnejší čas, ináč mám návštevy veľmi rada ale nie vtedy, keď na to čakám celý mesiac 😖

misicka35
24. aug 2015

@bohjelaska No ved to verim... tak vymyslaj vymyslaj .. 😉

bohjelaska
31. aug 2015

@misicka35 Ahoj, tak ako? Ja som 14 DC. Predvčerom sme všetkých uložili tak spať, že sme ostali sami v spálni 🙂 Takže sa to dalo v pohode, len ich presvedčiť, že my chceme byť vo svojej postielke 😀 Ešte by sme mohli skúsiť dnes, tak uvidíme 🙂 A ty ešte netestuješ?

misicka35
31. aug 2015

@bohjelaska Ahoj. No tak dobre ste to vyriesili 😉 Tak skuste ešte dnes, aby sa podarilo. A ovulku by si kedy mala mat? Ja netestujem, cakam na MS vo štvrtok alebo v piatok. Som ešte len 11 Dpo tak asi by mi ešte aj tak nic na ukazalo. A navyše nemam ani nijake priznaky, iba trošku prsia co ma bolia ale to mňa aj pred MS, takže pochybyjem, ze niečo z toho bude... 😖

bohjelaska
31. aug 2015

@misicka35 No veď neviem, lebo teplota mi už stúpla, ale ovu test som ešte mala včera slabý. A cítim sa v posledné dni ani neviem. Či som mokrá od hlienu alebo potu 😀 No som v polovičke cyklu tak uvidíme 🙂

misicka35
31. aug 2015

@bohjelaska Tak ďalej testuj a uvidis. Tak to teraz vo tých teplach veru ťažko rozoznať 😀 No drzim palce, aby ste nieco zarobili. A budete skúšať len takto pred ovulkou na dievčatko, alebo už na pohlavie kasles len hlavne nech sa zadari?

bohjelaska
31. aug 2015

Keď ja presne ani neviem, kedy mám ovulku, keď mám pozitívny test, vtedy skúšame. A malo by to byť pred ovulku, tá by mala nastať do 24 hod, ak sa nemýlim. Čiže tesne pred ovulkou, celkom tesne, po ovulke už nie. Tak uvidíme, či sa dačo uchytí. Aj manžel je už tomu viacej naklonený, už lepšie spolupracuje, tak sa teším. No on by chcel hneď dievčatá dvojičky 😀 😀 😀

misicka35
31. aug 2015

@bohjelaska Aj ja tak, keď mam pozitívny ovu test tak vtedy potom už nie. Ale tento mesiac som test ani nerobila tak neviem. No nic mi neni, iba ma sem tam boli brucho ako na MS... Tak dobre, ze manžel už spolupracuje 🙂 Moj sa zatiaľ tiež nejako nebrani, tak som tiež rada. Ale keď teraz nic, tak potom neviem koľko nic nebude, lebo za 2 týždne zrovna pred dalsou ovulkou idem zase s malym do Prahy do nemocnice aj neviem koľko tam budem... naposledy som tam bola vyše 2 mesiacov, tak to ma sere... ☹ Tak tvoj muž si ináč trufa na dvojicky 😀

bohjelaska
31. aug 2015

@misicka35 Joj, keď to niekedy nevychádza tak ako by sme chceli ☹ No možno sa zadarilo, len o tom nevieš 😉 Ja som aj chlapcov mala skoro ako dvojičky, lebo sú do roka, tak si to viem predstaviť, on už ani nie, lebo bol dlho v práci a nevedel aké to je ťažké byť s nimi 24 hodín 😒 Ale radšej by som brala dvojičky ako žiadne 🙂

bohjelaska
31. aug 2015

@misicka35 S tým malým to máš ozaj ťažké. Rodičia zdravých detí si to ani nevedia predstaviť. Preto ťa obdivujem, že túžiš po ďalšom, si veľmi silná, že to takto zvládaš. Neviem ako by som to zvládala ja 😒

misicka35
1. sep 2015

@bohjelaska Ahoj. Tak ja som samozrejme nevydrzala a robila ráno test... a úplne ale úplne biely... 😖 Tak už len čakať na MS.... 😠

bohjelaska
1. sep 2015

No možno je to skoro a ešte budeš prekvapená. 🙂 My sme sa posnažili, no neviem, či to nebolo skoro, lebo ešte aj dnes som mala dosť silný pozitívny test 😖 Uvidíme 🙂 A teraz len čakať 2 týždne 😒 Veríííím 🙂

misicka35
1. sep 2015

@bohjelaska No moc tomu neverim... brucho ma už sem tam pobolieva. Tak sa posnazte ešte aj dnes. Aj uvidis, ze to vyjde 😉

bohjelaska
1. sep 2015

@misicka35 Keď ja neviem, či to skúsiť, keby som vedela kedy bude ovulka 😒 Ešte sa rozhodnem 😝

misicka35
1. sep 2015

@bohjelaska Ale pekne ešte vyskusajte... tak sup na to 😀

bohjelaska
2. sep 2015

@misicka35 Ahoj. Tak cestíčko zamiesené, len čakať či to začne kysnúť. 😀 😀 Cítim, že to tentoraz vyšlo 🙂 A ty ako? Komunisti dorazili 😀 😀 ?

misicka35
2. sep 2015

@bohjelaska Tak ste to predsalen včera poistili? Ja už,som mala dnes náznak cervenych ale teraz zase nic, tak zajtra by sa mohli dostaviť. Mohli by co najskor, ze by som ešte stihla byt doma cez ovu, ale pochybujem 😒 Tak to jeho dobre znamenie ze citis, ze ste dobre zamiesili.. 😀 už by sa aj patrilo 😉 Drzim všetkých 20 prstov 😀

bohjelaska
2. sep 2015

@misicka35 Hej poistili, len neviem, sme dobre urobili. 😝 A ďakujem, aj ja myslím na teba, že by sa už mohlo nielen zadariť, ale hlavne donosiť 🙂

misicka35
3. sep 2015

@bohjelaska Prečo nevies ci ste dobre urobili? No ved to že kým sa to podari a potom zas donosiť úspešne 😖

bohjelaska
3. sep 2015

@misicka35 No, či sme to stihli pred ovulkou, tak to myslím, keď ja by som tak chcela dievčatko, ale aj chlapček by bol dobrý, ale dievčatko 😔

misicka35
3. sep 2015

@bohjelaska No ty si na tom presne ako ja 🙂 Toto co si napisala ako by som ja pisala 😀 Ja dnes po MS anu chýru ani slychu... tak som zvedava zajtra, ci sa rozbehne ma na to posledný deň 😝

bohjelaska
3. sep 2015

Ojojjoj to by bolo prekvapko 🙂 Len, aby všetko dobre dopadlo 🙂

misicka35
3. sep 2015

@bohjelaska No neverim tomu... test bol biely, prsia prestavaju boliet, brucho už neboli, už som ani taka unavena neni, takže zajtra ju cakam. Len nechapem prečo som mala včera už normálne jasnu krv a dnes vôbec nic. No ale tak termín ma zajtra... A ty máš nejake pocity, tušenie?

bohjelaska
3. sep 2015

@misicka35 Ešte je asi skoro na príznaky 2-3DPO, takže pocity nemám, aspoň si myslím, že to s tým určite nesúvisí 😝 No uvidíš zajtra, ja som tak mala v máji a potom sa riadne spustila 😝 Ale u teba to môže byť iné 😉

misicka35
3. sep 2015

@bohjelaska No ja len tak, ze ci nahodou nemas nejakeho tusaka 😉 No pockaj aj ja zajtra budem nadávať aka silna prisla... tiež si jeden deň mama trochu, potom nic a potom sa pustila?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre