• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako na to, keď chceme dievčatko?

22. septembra 2017 
@misicka35 Joj tušáka mám, tentokrát to bolo iné, tak verím o to viac :wink: Len či to stačilo :stuck_out_tongue_closed_eyes: Hej mala som tiež tak v máji, keď som bola služobne v Bulharsku a sa mi spúšťala v jeden deň, potom deň nič a potom pomaly riadne. Myslím, že to bolo aj z toho tepla, lebo tam už bolo riadne horúco a tu ešte chladno a organizmus bol prehriaty :stuck_out_tongue_closed_eyes: A v júli na dovolenke tiež tak podobne. Myslím, že v teple je to voľajako zmätené :grinning:
3. sep 2015 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@bohjelaska A v com sa ti to zda byt iné? No bodaj by ti to vyslo. No je mozne, ze to mam takto dodrbkane že minuleho mesiaca keď som ju mala 9 dni. No len nech pride už co najskor nech skonci kým pojem do tej Prahy. Ale sak teraz už neni take teplooooo :confused:
3. sep 2015 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misicka35 Iné to bolo v prístupe môjho manžela, dokonca sme sa spoločne za bábätko pomodlili a to sa stalo prvý krát. Je to iné, ak sme v tom dvaja :slight_smile: A bodaj by sme boli v tom. Ak nie, tak skúšame ďalej :slight_smile: Keď ho to začalo baviť, no nemôžeme prestať :grinning: Určite máš to ešte trochu rozhádzané po minulom mesiaci, no nech sa to rýchlo upraví nech môžete pokračovať. :slight_smile: nech to stihnete v najbližšom cykle :slight_smile:
3. sep 2015 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bohjelaska Jaaaj tak to je dobre, ze aj on to chce rovnako ako ty. Jasne ze by bola blbost skončiť, keď ho to zacalo bavit. A drzim palce aby to modlenie pomohlo. Ja o tom sa mužov radšej ani nehovorim. Pokiaľ nedava pozor, tak už len z toho som rada :wink: No mohli by sa rozbehnúť veru a pokracujeme v oktobri :slight_smile: Ale tebe straaaasne prajem aby to vyslo
4. sep 2015 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bohjelaska Tak dnes komunisti dorazili... ako som cakala... tak aspoň ze sú aspoň presni... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak v oktobri ďalší pokus... Ale tebe drzim palce, aby už ďalší pokus nemusel byt aj tesila by som sa aspoň sa tebou :wink:
4. sep 2015 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misicka35 No, včera som dostala super ponuku do práce. Samozrejme, že som ju prijala, aj keď ma napadlo, čo ak sa to podarilo a ja o tu prácu prídem. Aj napriek tomu všetkému by som si to bábätko priala :slight_smile: . A tebe prajem, aby ste to stihli pokiaľ pôjdete do nemocnice :slight_smile: Ja budem rada, či to vyjde a teraz výnimočne aj keď to nevyjde :wink:
5. sep 2015 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kocenky...Trosku som tu behala a nasla som Vase forum....Preto by som bla rada aby ste poradili ako na to ked chceme dievcatko????zaciname rozmyslat o snazeni sa...:slight_smile:
5. sep 2015 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@malalucka3 Naša teória je 2-3 dni pred ovuláciou, no zatiaľ sa mi nepodarilo, tak nemôžem potvrdiť :wink:
5. sep 2015 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bohjelaska no tak to by sme mali aj my vyskusat.....
5. sep 2015 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veľa šťastia, nech sa ti to podarí čím skôr :slight_smile:
5. sep 2015 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem pekne.....dufam ze na vianoce to bude ako darcek drahemu pod stromcek.....alebo ak nie tak na Valentina...:slight_smile:
5. sep 2015 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@malalucka3 No tak to by bolo ozaj najkrajší darček :slight_smile:
5. sep 2015 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bohjelaska vy sa uz dlho snazite???mozno aj vam sa podari a Vianoce:slight_smile:
5. sep 2015 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bohjelaska No tak aspoň nejaka potešujúca sprava :slight_smile: A možno sa aj zadarilo a bude to uplne super. A keby si aj bola teraz tehotna, tak by si nemohla aj pracovať? A keď nebudeš nahodou tehu teraz, tak určite keď zacnes robiť, tak prides na iné myslienky a sa skôr aj zadari :wink: Tak prajem ti tak ci tak hlavne nech ti všetko vyjde :slight_smile:
5. sep 2015 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@malalucka3 No veru tak aspoň 2 dni pred ovulkou na dievčatko... Len nám to tak akosi tiež nevyslo :unamused: A ešte co som sa tu docitala, tak baba by mala byt bez orgazmu a hneď potom si ľahnúť na pravý bok. Ale zatiaľ to tiež neman overene, keďže sa ešte nezadarilo... Tak prajem veľa stasia. A už máš nejake deti, keď chces dievčatko?
5. sep 2015 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@malalucka3 Snažíme sa 15 mesiacov a bolo by to super, keby to vyšlo do Vianoc :slight_smile: A vy ako dlho sa snažíte?
5. sep 2015 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misicka35 No mohla by som pracovať, pokiaľ by som nemusela ísť na rizikové. Len ktovie, či by ma vzali po materskej :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale to zatiaľ neriešim :slight_smile: Teším sa, len je to krok do neznáma. Ale ako vravíš prídem na iné myšlienky a možno preto sa skôr zadarí :slight_smile:
5. sep 2015 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bohjelaska@ my sa este nesnazime....my to len preberame....momentalne prerabame byt a potom by sa do noveho bytiku hodilo babo...
6. sep 2015 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bohjelaska No ved uvidis ako sa to všetko vyvinie a podari :wink: Už len čakať :slight_smile:
6. sep 2015 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misicka35 Celý víkend som mala bolesti a kŕče v bruchu, no skôr si myslím, že je to od stresu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. sep 2015 o 23:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bohjelaska Noooo... to bolo mohol byť dobrý začiatok :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. sep 2015 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bohjelaska Ahoj. Ako sa máš? Nieco nove? Koľko DPO už si? Nejake citaky, priznaky? Mne dnes už odisli komunisti chválabohu... Ale v pondelok odchadzam a ovulka by mala byť asi vo štvrtok takze tento mesiac nic z toho. Tak dufam ze aspon ty potešiš :wink:
9. sep 2015 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misicka35 Ahoj, ja zarezávam v novej robote, tak sa nestíham ani sledovať. Len včera ráno mi klesla teplota, no dnes už bola zase hore, tak neviem. Skôr si myslím, že asi nič :unamused: som 9 DPO. Takže to nestíhate :frowning2: škoda, tak dúfam, že tam nebudete dlho a stihnete o mesiac :wink:
9. sep 2015 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bohjelaska A ako v novej práci? A Co vlastne robis? Ale ved to si mohla mat ten inplantacny pokles, ci ako sa to vola... nie? To by bolo dobre znamenie :slight_smile: Aj budeš ah testovst, ci pockas na MS? No je to skoro... ale aj ja dufam, ze sa vratim aspoň tak aby sme stihli buduci mesiac. No uvidime...
9. sep 2015 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misicka35 Učím deti na základke a z dediny som sa po 15 rokoch dostala do mesta, tak sa teším :slight_smile: Aj keď mi je smutno za mojimi bývalými. :cry: No to by som sa tešila, kebyže to vyšlo, keď ja však žiadnu zmenu necítim :unamused: Uvidím, či vydržím netestovať, ale mám už len jeden testík, tak musím šetriť. Papa :wink:
9. sep 2015 o 23:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bohjelaska Jaj tak to musis mať pevne nervy keď máš taku pracu :wink: Nic nove? Ze pichanie vo podbrušku alebo nieco podobne? Ja od 1 Dc pijem alchemilku s malinkou nadejou, ze by ovulka prisla aspon o jeden deň skôr :grinning: A kedy cakas, necakas MS? Ale ved testy dokupis, keď bude treba :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. sep 2015 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misicka35 Teraz sa mi dosť zle pozoruje, lebo stále ma čosi bolí, no skôr to pripisujem stresu :unamused: Ale veď uvidíme.Možno by som aj mala niečo piť, ja si dávam len kyselinu listovú.Testy dokúpim, no už sa mi ani nechce testovať, lebo sa bojím tej beloby :frowning2: a tak mi tá nádej vydrží dlhšie :slight_smile:
10. sep 2015 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bohjelaska No ved uvidis, co sa z toho viac vykluje :wink:. Ja pijem alchemilkovy čaj, gynex a kopu vitaminov som sebe aj muzovi nasadila :grinning: tak dufam, ze budu mat nejaky efekt :stuck_out_tongue_closed_eyes:. Poznam to sklamanie pri tom testovani... aj si vždy poviem, ze nebudem... a aj tak nikdy nevydrzim :grinning:
11. sep 2015 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misicka35 Tak ako som predpokladala, nevydržala som a musela som sa presvedčiť, že tá beloba ma nikdy nesklame :frowning2: Ostáva mi už len nádej, že teplotu mám stále hore, uvidíme zajtra ráno 12DPO :unamused: A vy ako snažíte :slight_smile: možno to stihnete, keď máte takú podporu :wink:
11. sep 2015 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok