• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako na to, keď chceme dievčatko?

6. júla 2017 
@bohjelaska No tak to si podla mňa ešte skoro testovala preto ta beloba... ale ani ja by som to nevydrzala :grinning: :grinning: skus zajtra aj uvidis, keď sa teplota drzi, tak je dobre :slight_smile: No mu sme zacali včera :grinning: A ešte zajtra a konec... je to skoro, lebo ovulka by mala byt v stredisko, štvrtok... :angry: Myslim ze ani kopa vitavimov nepomoze :unamused: Ale tebe straaaaasnr drzim palce. Daj zajtra vedieť :wink:
12. sep 2015 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vraj treba prestať jesť sladkosti a trocha hladovať. A bude dievčatko.
12. sep 2015 o 10:07  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@afrodita10 To som citala, ale to dodrziavali 5 rokov a potom sa rodilo viac dievčatiek... Alebo vyskusaj a das vedieť :wink:
12. sep 2015 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dnes teplota o trochu klesla, tak neviem. Testy nemám a kúpim až v pondelok, ak ešte bude treba. :unamused: Joj keby to fakt s tými sladkosťami bola pravda, lebo ja sa ich ťažko vzdávam a čítala som, že práve na dievčatko by sa veľmi nemali, tak neviem :wink:
12. sep 2015 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja jem sladkosti kopec cely zivot a mam dve dcery. Takze u nas to urcite neplati. Pohlavie dieťaťa závisí od toho, či sa do genetickej výbavy vznikajúceho života zapíše spermia s chromozómom Y alebo s X. Takze do vajicka treba dopravit spermiu s chromozomom X. Take jednoduche! :slight_smile:
12. sep 2015 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vandy1 :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: aké jednoduchééé :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
12. sep 2015 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Naozaj jednoduché! :slight_smile:
12. sep 2015 o 15:32  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bohjelaska No ja by som bez sladkosti tiež nevydrzala asi :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale keby mi niekto povedal, ze nejedz sladke a budeš mat dievčatko na 100 % tak možno vydrziiiim... :grinning: Ale ináč určite nieeer :sunglasses: Tak dufam, ze vo pondelok posles fotku sa peknym testikom :wink: a mršina nepride aspoň ďalší rok
12. sep 2015 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vandy1 Tak už len dohovoriť a povzbudzovať tu správnu spermiu :grinning: :grinning: :grinning:
12. sep 2015 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@misicka35 :grinning: :grinning: :grinning: ja by som tiež vydržala, no mala by som riadny absťák :grinning: Fotky som tu ešte nedávala, no rada sa to naučím, ak budem mať dôvod :slight_smile:
12. sep 2015 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bohjelaska No ani nehovor... bez sladkosti je moja smrt
12. sep 2015 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misicka35 Aj to máme spoločné :grinning: :grinning: škoda, že niekedy nemôžeme zájsť spolu na kávu a na dačo fajne :grinning: :grinning:
12. sep 2015 o 23:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bohjelaska No veru sme nejake moc podobne :grinning: To by bolo super, keby sme boli bližšie a mohli na nie co vybehnúť :grinning: Skoda no... :unamused: Máš nieco nove? Dnes si netestovala? Vydrzala si? :wink:
13. sep 2015 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misicka35 Vydržala som len preto, lebo nemám testy. A dúfam, že zajtra budem mať dôvod si ich kúpiť :slight_smile: Aj dnes som mala teplotu hore, no objavilo sa také jemnučké špinenie :frowning2: tak neviem. Ešte verím, lebo teplotu tak dlho hore som ešte nemala :slight_smile:
13. sep 2015 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bohjelaska No tak to znie dobre s tou teplotou :slight_smile: A kedy by mala prist MS? No dufam ze zajtra sem das pekny testik :slight_smile:
13. sep 2015 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
MS zajtra. No mám také divné pocity v podbušku akoby už mala prísť každú chvíľu. Joj keby už bolo zajtra :unamused:
13. sep 2015 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bohjelaska No tak láskavo tie pocity na MS niekam posli na dovolenku aspoň na rok... :grinning: Dufam, ze mi das zajtra vedieť :wink: Keby sa pani MS nedostavila zajtra, tak tu cakam pekný testik... OK? :grinning: Ja idem zajtra do tej Prahy s malym, tak aspoň ty ma zajtra poteš :wink:
13. sep 2015 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misicka35 Joj ako rada, by som ťa potešila, no hlavne seba :slight_smile: A vy sa v tej Prahe držte, nech vám to rýchlo ubehne, ale hlavne pomôže :wink:
13. sep 2015 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bohjelaska To verim, ze hlavne seba by si potesila :wink: Dakujem pekne
13. sep 2015 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bohjelaska Dakujem za srdiečko :slight_smile:
13. sep 2015 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa pridam, lebo ked som porodila druhu dceru, tak mi porodna asistentka povedala, ze ma este raz ocakava a povie mi ako na to, aby bol chlapec - ze ona ma 4 deti a vzdy mala to co chcela. Takze jej rada je: ked robite dieta do ovulacie - bude dievca, po ovulacii bude chlapec. Nepytajte sa ma detaily - ona to vysvetlovala ty, ze sa meni flora v posve a ta tie spermie selektuje. Ved skuste a uvidite :slight_smile: ja mam 2 baby a pravda je, ze obe sme zamiesili pred ovulaciou. Ja to uz skusat nejdem, ale potom dajte vediet, ci to vychadza :grinning:
13. sep 2015 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@misicka35 Nemáš začo :slight_smile:
13. sep 2015 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@opicaskorica No veď presne tak to vieme a skúšame. Len keby človek vedel dopredu, kedy už bude ovulácia :stuck_out_tongue_closed_eyes: Keď sa podarí určite dám vedieť, čo sa podarilo :slight_smile:
13. sep 2015 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@bohjelaska doprcic, ja som najmenej 200 rokov za opicami :slight_smile: vsetci to vedia iba ja som sa to dozvedela pred 5 mesiacmi... ale esteze tak, bo by som si vysulozila chlapca... teraz som happy, ze mam kocky :slight_smile:
13. sep 2015 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misicka35 ďalší neúspešný mesiac, rano teplota klesla, testík biely a teraz prichádza samotná výsosť :frowning2: a tak som verila :unamused: idem si dať čokoládu :cry:
14. sep 2015 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misicka35 A vy ako ? Dorazili ste dobre?
14. sep 2015 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bohjelaska Ahoj. Ale to ma mrzi... :unamused: lebo ja som tiež verila, ze ti to vyslo... :frowning2: Ale ty si určite chcela počkať na mňa, ze... tak ja už neviem, ako to vyskúšať, aby to vyslo... Mu sme dorazili v pohode. Až teraz som si zaplatila wifinu, lebo tu umieram od nudy... Zajtra máme RTG a vo štvrtok operácia. Tak uvidime
15. sep 2015 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misicka35 Ahoj :slight_smile: myslela som si, že máš problém s pripojením, keď si sa neozvala. Ja ešte stále nemám poriadnu MS. Teplota dole, test čistý a mešká už 2 dni :frowning2: Ja neviem, cítim, že už je tu a nie je. Neviem prečo mešká. Test by už určite niečo ukázal, nemyslíš? Budem na vás zajtra myslieť, aby vám všetko dobre dopadlo a mali to čím skôr za sebou :wink:
15. sep 2015 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bohjelaska No neni tu wifi musela som si ísť kúpiť... ale už maaaam uz je dobreeeee :grinning: Tak co sa to deje sa tvojím telom? A teplota klesla tak ako zvykne pred MS? A nemas ju vôbec? No neechapem... test by mal už ukazat... ale tak sú aj take, co test ukaze až neskôr. Tak vyskúšaj tak za 2 ani, keď nepride. No moslim sa, aby si bola jedna z tých, co im ukaze neskôr :wink:
15. sep 2015 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misicka35 Sama tomu nerozumiem, vždy pred MS mi klesla teplota. Ona dôjde., len mešká mne z neznámych dôvodov :unamused: Včera som testovala, ak nepríde do rána, tak skúsim aj zajtra. Mala som len také malé špinenie.
15. sep 2015 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok