Ako na to, keď chceme dievčatko?

jamajka
12. apr 2008

Ahojte baby, ktorá by mi vedela poradiť, čo robiť, aby to predsa len vyšlo na dievča, už mám aj dotazník, teda výpočet od dr. JONÁŠA, ale dosť ma to sklamalo...

syslica
11. mar 2011

@dadak @ellit Tu je čosi o Jonášovi
https://www.modrykonik.sk/forum/ideme-na-to/mudr-jonas-skusili-ste-jeho-metody/
výpočet, pokiaľ viem, posielajú aj mailom aj poštou, ako požiadaš.
Mne to podľa čínskeho kalendára nevyšlo, ale možno to bude tým, že neviem presne hodinu svojho narodenia a mám tam väčšiu odchýlku ako vy dve ☹
A článoček o raňajkách je super, lebo vlastne podporuje tú teóriu o zachovaní rodu (nejde ani tak o raňajky ale o nízkokalorickú diétu držanú v dobe počatia).

dadak
11. mar 2011

@syslica dakujem syslicka, idem studovat...😀
a na cinsky kalendar ti ale netreba hodina svojho narodenia...ci?

syslica
11. mar 2011

@dadak Myslela som ten s bylinkami, na ktorý tu bol teraz link, to je vlastne tiež čínsky.

dadak
11. mar 2011

@syslica jaj, prepac...mala by som sa ist asi uz vyvetrat vonku..😀

ellit
11. mar 2011

@dadak jasnacka spravim 🙂) tak mozno dvojicky? nevedia sa rozhodnut

dadak
11. mar 2011

@ellit takze o dva tyzdne...😀
ale dufam, ze popiseme aj skor... 😀

ellit
11. mar 2011

tak vynechajme ranajky, dole ponozky a vypocet od Jonasa a bol by v tom cert, keby sa nam to nepodarilo 😀

ellit
11. mar 2011

@dadak inak ak to bude zase chlapec, tak bude urcite Christianko, takze budeme mat aj rovnake mena chlapcov...takze ty tretieho chlapca podme pekne pomenovat Sebastian 😀 😀 😀

adunka73
11. mar 2011

Ahoj holky,nahodou jsem objevila vasi diskusi,nechci vas zklamat,ale nepomuze zadny cinsky kalendar ani Jonasova metoda,ani sex pred nebo po ovulaci.Sama jsem touzila mit aspon jednoho syna,ale pokazde z toho vylezla holka.Delala jsem proto vsechno,co chytre knihy radily...zbytecne.Je to proste osud.Nasi sousedi maji 8dcer,nejstarsi uz ma svoje dite a co myslite-zase holka.Ja uz to vickrat zkouset nebudu,ale vam preju z celeho srdce hodne stesti!

dadak
11. mar 2011

@adunka73
@ellit
tak a vsetka nasa teoria padla...Adunka, a co tie ponozky? 😀 hihi
Takze treti bude Sebko? berem...

ellit
11. mar 2011

@adunka73 aj ja si mysli, ze je to skor o stasti ako o vypoctoch, ale aspon skusit treba 🙂)
Kedze chlap ma vyssiu "vinu" na pohlvi dietata a do vypoctov sa nepridavaju ziadne jeho udaje, nemozu byt take spravne 🙂 Mozu zene vypocitat plodne a neplodne dni, pripadne kedy pocat zdrave babatko.....ale pohlavie nedokaze podla mna nik 😀
Moj otec bol z troch bratov a vsetci maju po dve dcery. My so sestrou mame dvoch chlapcov obe, no a jej sa teraz narodila dcerka. Tak mozno keby aj oni skusili do tretice, tak maju tych synov. Aj tu v Marianke zije jedna rodina a maju 11 dcer a muz hrdo vyhlasil, ze skusa dalej....ale chcela by som sa opytat na nazor tu zenu, co ich musi rodit 😝 🙂
My sa pokusame do max 4.

ellit
11. mar 2011

@dadak tak uz len tie ponozky 😀 , alebo vymenit muzov na tu chvilu 😀

dadak
11. mar 2011

@ellit ponozky zvladnem a ta vymena...dnesny postar co doniesol list...ten bol celkom fajn...:.-DDD

ellit
11. mar 2011

@dadak my mame taku staru alkoholicku, co s nou? 😀 tak posli postara s nejakym listom

adunka73
11. mar 2011

no jeste me to sem tam chytne,ze do ctvrtice by se treba povedl kluk jako buk...ze bych zkusila ponozkovou metodu?Muj chlap ma syna z prvniho manzelstvi,takze je asi chyba ve me. 😕

ellit
11. mar 2011

@adunka73 nie nieje chyba v tebe....pohlavie dietata ma na svedomi chlap vzdy a bohuzial stale len on 😠 aspon vidime, ze ani v tomto sa na nich neda spolahnut 🙂 Tak ty nam posli svojho draheho a my ti posleme tych nasich 😀

ellit
11. mar 2011

@dadak
@adunka73
@syslica a co fazy mesiaca? nic s tym nemaju? to len aby ste mali o com premyslat? vraj za taketo veci moze prave mesiac...tak spln, nov, alebo....? 🙂

adunka73
11. mar 2011

😀 😀 😀 no podle Jonase muze zena otehotnet jen v te fazi mesice,kdy se ona sama narodila.Z toho vychazi cely Jonasuv vypocet.A pravdepodobnost na holku nebo na kluka se strida pravidelne kazdy mesic.Pri poslednim diteti jsme se trochu stresovala,jestli vubec jeste otehotnim,tak mi nakonec bylo jedno,co Jonas urcil na ten ci onen mesic za pohlavi.Mozna,ze kdybychom zkouseli jen v "chlapecke"mesice,tak neotehotnim nikdy.Zpetne jsem se pak divala,ze v ten mesic byla nejvetsi sance na holku,takze na te metode mozna prece jen neco bude...?Priznam se,ze jeste dnes sem tam mrknu na Jonasovy vypocty a reknu si:tento mesic bych mozna zplodila chlapce 😅 .Navic mam same sestrenice,zadne sourozence,jednu svagrovou,vychovala me mama s babickou,pak jsem sla na zdravku plnou bab,proste cely zivot jsou kolem me same zeny! 😠

syslica
11. mar 2011

@ellit @dadak Baby, to by ste museli nejakého fešného kuchára presvedčiť 😀 A maminu s tými 11 deťmi nepoznám, my sme novoprišelci, ale je to hrdinka, toľko detí.
Ja mám už dosť pokročilý vek (ale zas tu na MK sú aj staršie snažilky 😉 ), takže asi na viac ako 3 deti sa nezmôžeme, ak vôbec. Veštica mi - nepriamo - síce vyveštila 4 deti, lenže ja na veštice neverím, smola.
Čo sa týka fáz mesiaca, jasné, že s tým niečo majú 😅 V Antear-e pracujú pri zostrojovaní kalendára počatia so solilunárnym cyklom, takže sa berie do úvahy aj presné postavenie mesiaca, je to komplikované a ja nie som astrologička 🙂 🙂 , ale v podstate má @adunka73 pravdu.

Adunka, vieš, tu medzi nami platí, že nádej umiera posledná 🙂 - veď aj Beckhamovcom sa podarilo dievčatko - na 4. pokus 😝

syslica
11. mar 2011

Jaj, a ešte k tým chlapom. Hovorí sa, že ak má muž len bratov, bude plodiť len chlapcov, ak má len sestry, tak len dievčatá a ak súrodencov obidvoch pohlaví tak je to 50:50. To v našej aj manželovej rodine sedí, ale je to úplne nevedecká teória, tak by som sa veľmi nespoliehala.

syslica
11. mar 2011

@ellit A ako tak čítam, u vás v rodine teória pohlavia po otcovi nefunguje, takže ju môžeme odpísať. 😒

anjelicek26
11. mar 2011

@syslica - teoria hm... drahy ma len brata.... dve dcery z prveho manzelstva a nasu...takze tri baby... no a teraz syna 🙂 Skoro na ultrazvuku odpadol, ze po troch dcerach syn xixi

nenullienka
11. mar 2011

@syslica Ja som napísala len to čo nám vraveli, veľa záleží na množstve spermii, ja osobne si myslím, že môže byť len jeden druh ak má v ejakuláte len pár spermii, či zdravý muž má len jeden druh to asi nie je možné. 🙂

dadak
11. mar 2011

@syslica @ellit @adunka73
tak dievcata, pisala som tomu jonasovi...mail...ale zatial sa neozval...neviete kolko asi trva, kym mi posle prihlasku, alebo sa aspon ozve na mail?
v pondelok mi pride mm, len kua som nejaka nachladena...myslite ze to nevadi, ked budeme snazilkovat? hm?

katecameron
11. mar 2011

@syslica fuha to je riadna nevedecka teoria ze ked ma mm len bratov bude plodit len synov mm ma 1brata a prve sme mali dievcatko 😀 ale viete co spominam si ked sme boli s mm na predsvadobnej ceste v Taliansku a tam bola taka zlata jastericka kolovalo tam ze kto sa tej jastericky chytí a nieco si zela ze sa mu to roka splní a ja som tu jasterku chytila a v duchu si zelal aby sa mi narodila prva dcera presne o rok aj 2mesiace v rodine mm po 45rokoch zaplakalo 1dievcatko v ich rodine sa totizto nenarodilo 45rokov ziadne dievca 😒 😒 😒 😒 😒 a to mi nikto neveril ze budeme mat holku z muzovej rodiny myslím aj svokra skupovala len modre veci a tvrdila mi do ocu ze v ich rodine sa babizne nerodia ze iba chlapci a ked sa mi mala narodila ani vtedy neverili ze je dievca potom som ju doniesla domov z porodnice a svokra mi surovo vzala dceru a povedala ze kym neuvidí co ma medzi nohami neuverí ze je to dievca a ked ju rozbalila az vtedy uverila INAK psycho zena 😝

januzza80
11. mar 2011

Ahojky holky,ja to mam na stridacku.Kluka,holku a kluka.A co si tak pamatuju pri snazeni,tak u tech holek castejsi snazeni a radeji delsi dobu.Prala jsem is jeste jednu holcicku,ale mam dalsiho kluka,ale uz mi to muze byt jedno kdyz mam jednu a ted jsem rada,ze je to dalsi chlapecek.je strasne hodnej.

dadak
11. mar 2011

@katecameron ty kokso...pripomina mi moju svokru...juj, az ma zamrazilo.... 😀 , ona inac urobila nieco podobne...ale este horsie..az mi slzy vtedy tiekli...

dadak
11. mar 2011

@januzza80 hm, inac vies ze mozes mat pravdu? lebo mm je doma maloco takze toho sexu vela nie je...a dosial vzdy ked bol a som otehotnela, tak bum...chlapec...hm...takze asi nikdy nebudem mat dievcatko... ☹

katecameron
11. mar 2011

a viete co sa hovorí ze tak ako zacnete mate aj skoncit cize ked ma niekto 1chlapca a 2di 😀 evca 3by mal byt chlapec takze u nas este chyba dievcatko lebo my sme dievkou zacali a posledny je zatial chlapcisko ale straaasne milé a stale vraví dievcata mam rad a to ma len necele4 roky 😀 😀
@januzza80

januzza80
11. mar 2011

@dadak tak se pokusit castejsi snazeni.Nic za to nedate a aspon budes klidnejsi a jistejsi,ze jsi udelala maximum. 😉 Ikdyz si taky myslim,ze priroda si to zaridi taky sama.Tchyne mi vypocitala pohlavi deti pred otehotnenim a vyslo ji to na 100%

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre