Ako na to, keď chceme dievčatko?

jamajka
12. apr 2008

Ahojte baby, ktorá by mi vedela poradiť, čo robiť, aby to predsa len vyšlo na dievča, už mám aj dotazník, teda výpočet od dr. JONÁŠA, ale dosť ma to sklamalo...

linalina
6. máj 2011

nám to taky vyšlo. já chtěla holčičku 😵 , "pracovali" jsme na ní 4 dny před ovulací a pak jsem odjela na služebku, takže celkem přesně vím, kdy jsme počali. a máme holčičku 😉

tara9
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
gazela00
7. máj 2011

@anjelicek26 ved jasné ak ste chceli chlapčeka tak v den ovulácie..dievčatká sa pred ovuláciou 🙂

majuskaj
7. máj 2011

@gazela00 nepoužívame žiadnu metódu plánovania rodičovstva - prvý syn bol neplánovaný a potom sme chceli súrodenca a tajne dúfali že to bude dievčatko, ale nevyšlo... ☹ no aj tak by som ich nedala za nič na svete... 🙂 😉 a tiež si myslím že tým číslam sa veriť až tak nedá...

georgine
7. máj 2011

ahojky holky. můžu přidat svou zkušenost.
Kluci byli neplánovaní z hlediska pohlaví. Ale čím dál více jsem toužila po holčičce, a tak jsem říkala manželovi po pár měsících kdy jsem podle příznaku poznala ovulaci, že můžeme třeba tehdy večer zkusit to děvčátko. Bylo to přesně 3dny před ovulací. A vyšlo to! Měli jsem ten měsíc styk jen jednou a to právě 3dny před ovu 😵 no a o 9měsíců později se nám narodila Zuzanka.. Nikdo tomu nechtěl věřit že se to dá načasovat, ale na teorii o ženských spermijích které déle vydrží něco je 😵

majuskaj
7. máj 2011

@georgine ahoj.takže si dalšia mamička ktorej to vyšlo... 🙂 no tak už len počkať na ovulku a vyskúšať!! 😎

gazela00
7. máj 2011

@majuskaj áno ale pred ovulkou 🙂 držíim palce 🙂 nech sa vám to splní 🙂

majuskaj
7. máj 2011

@gazela00 ano, ano pred 🙂 raz mi bolo "vyveštené" že budem mať 2 chlapcov a tretie dievča tak žeby??? 😉 dúfam.. 🙂

gazela00
7. máj 2011

@majuskaj ja na veštby neverím 🙂 ale prajem ti dievčatko 🙂

majuskaj
8. máj 2011

@gazela00 ani ja im neverím, ani u veštice som nebola - to bolo len také domáce "čarovanie " s prstienkom.... ale bolo by to krááásne keby nam to vyšlo podla tej tvojej metódy... 🙂

gazela00
9. máj 2011

@majuskaj tak verím že vám to vyjde 🙂 a to s tým prstienkom, pozor na to, je to biela mágia...priznám, že aj ja som to skúšala..ale neodporúča sa to, lebo sa to popisuje ako druh bielej mágie a môžeš si tým provodiť niečo zlé ☹. takže ak budete "čakať" tak len ver že to bude dievčatko a nesúšaj čary. 🙂 papa

katarina104
9. máj 2011

ahojte ak chcete dievčatko tak styk treba mať pre ovulkou, iba jeden, to je na 70% 😉

majuskaj
9. máj 2011

@gazela00 😲 tak to som nevedela ... to radšej budem sledovať ovuláciu a par dní pred to skúsime... 😉

majuskaj
9. máj 2011

@katarina104 vlastná skúsenosť?? 🙂

katarina104
9. máj 2011

@majuskaj no mne to nevyšlo, nemám dobrý hlien 😉 ale teraz ak sa podarí, tak poviem

tara9
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mishah
12. máj 2011

@georgine jj, tomu věřím taky+ se ještě dá docela ovlivnit prostředí u Ž 😉 stravou 🙂 a gratuluji k holčičce🙂 Vím,jak jsem si moc užívala, když se nám malá narodila a byla to OPRAVDU holčička😀

didi35
12. máj 2011

Jonas vychadza z astrologickeho hladiska. Pokial je v case pocatia Luna cize mesiac v muzskom znameni, tak to bude chlapcek, ak v zenskom, tak to bude dievcatko. Treba sledovat lunarny kalendar....🙂 Samozrejme, problem je, ze luna je v jednom znameni 2 az 3 dni a nikto presne nedokaze odhadnut, kedy spermia oplodni vajicko, cize ako dlho jej bude trvat cesta "nahor" a oplodnenie... V kazdom pripade, nam to vyslo - styk sme mali cca 2 hodiny predtym, ako luna vosla do muzskeho znamenia, takze mi bolo jasne, ze k oplodneniu dojde v nasledujucich 3 dnoch - a je to chlapcek.. podotykam, ze to bolo uplne neplanovane, ja som skor chcela dievcatko, manzelovi sa nechcelo davat pozor... ale zaujimalo ma, ci to vyjde podla hviezd a vyslo..🙂

dadak
23. máj 2011

Ahojte baby, dlho som tu nebola...nejake nove tipy na dievcatko? ja ovulku neviem nikdy presne kedy mam...zda sa mi ze az tak na 20 den po mrche...ale to tiez len tipujem, ja uz som z tych clankov o hlienoch uplne vedla a absolutne neviem, kedy je plodny hlien a kedy nie...a to ked je plodny, tak to znamena, ze je ovulka? ci ako...ja som z toho jelen...😀

sasena033
23. máj 2011

baby ako to je s tym dievcatko trebalo by popracovat pred ovulkou??ak ano tak ovulka je ked vide ovu test pozitivny alebo est epred testom

tinika
23. máj 2011

čafte, mne pri prvom podla vsetkeho vychadzal chalan aj bol, teraz zase baba, tak som velmi zvedava, lebo momentalne uz vobec neviem čo si mam mysliet a bojim ze zase chalan 🙂) ale hlavne aby bolo zdrave

dermakova
23. máj 2011

@dadak
no my sme skusili tento mesiac dievcatko podla jonasa, tak uvidim, ci to vyslo. Moc tomu nedavam, ze by to vyslo hned, ale uvidim, nikto nikdy nevie, kedy motyka vystreli... 😀 😀 😀

@tinika
a podla coho ti vychadza dievcatko?

tinika
23. máj 2011

@dermakova to len tak v činskej tabulke aj podla veku krvi 🙂)) pri patovi to vyslo tak sa smejem ze teraz na truc nevyjde :D

tinika
23. máj 2011

@linalina aj my sme snazili 4 dni pred ovu tak som strasne zvedava 🙂

dermakova
23. máj 2011

@tinika
tak to som zvedava, ci vyjde...
moji chalani podla cinskeho mali byt dievcatka..ale podla jonasa to mal byt chlapec a aj bol, tak snad sa zadari aj tentokrat... 😉
vsak ty uz za par tyzdnov budes vediet, ale myslim, ze bude baba 😉

tinika
23. máj 2011

@dermakova si zlata 🙂 aj ja verim, ze bude baba 🙂)) keby mi podla činsekho vychadza inac ako podla krvi a pocitov tak neviem ale podla vsetkeho baba, tak snad bude 🙂

dermakova
23. máj 2011

@tinika
joj, drzim palec, nech to baba je..
daj potom vediet, nech vieme, co funguje... 😀 😀

tinika
23. máj 2011

@dermakova 🙂 jasne a vy chcete samych synov?

dermakova
23. máj 2011

@tinika
no prave tento mesiac sme mali dievcatko podla jonasa, tak uvidim, ako sme dopadli..
prvy syn vysiel, ten druhy sa pridruzil, mam dvojicky...tak teraz sme si dali bacha, aby zase neboli dvojmo 😀
ale hlavne bolo a bolo zdrave

tinika
23. máj 2011

@dermakova jaaaj takze dvojky mate 🙂)) No mna kazdy stasil ze dvojky ale reku sam v rodine nemame a kazdy kto vyryval ma v rodine a sam nema tak reku prčo by som mala byt vynimka .) no to by bola haluz keby mate zase dvojky 🙂) to je fuska mne stači jeden 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre