• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako na to, keď chceme dievčatko?

6. júla 2017 
@lucijeta mne to nejde otvorit :frowning2:
15. nov 2011 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak zkus teď: http://jasanek.webpark.cz/plzak.html
nebo si to zkus zkopírovat a vložit do prohlížeče
15. nov 2011 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bobocka nevim jak to podle té krve spočítat, u manžela vím, ten má 2 roky ale mně když je 28 tak mám 7 nebo 0?
15. nov 2011 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bobocka ahoj moja kamaratka ma kamaratku a ta mi to vypocitala ze ja a moj drahy budeme mat iba chlapcov,ale mame sancu ked budu mat 34rockov :slight_smile:
A ked mam byt uprimna asi to radeji nebudeme skusat lebo uz teraz cakame tretieho chlapca :slight_smile:
Ale mam kamaratku a ta ma 7 deti a ma to na striedacku -dievca,chlapec :slight_smile:
15. nov 2011 o 21:21  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lucijeta
@ajca123
proste cloveku sa kazdych 7 rokov meni krv. a teda kto z partnerov mal v case pocatia mladsiu krv,tak take pohlavie bude.mne to na maleho sedi.
moje roky su :1982(rok narodenia) , 1989 , 1996 , 2003 , 2010
manzelove roky su :1979 (rok narodenia) , 1986 , 1993 , 2000 , 2007 , 2014
maleho sme pocali v 2009 a teda krv mal mladsiu manzel, kedze mne sa menila v 2003 a jemu v 2007. ak by sme ale pocali teraz,tak by to malo byt dievcatko,lebo mladsiu krv mam ja kedze mne sa menila v 2010.no uvidime :slight_smile:
15. nov 2011 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@bobocka aha, takže když mně se mění letos a manželovi 2009 tak je šance na holčičku :dizzy_face:
15. nov 2011 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lucijeta tak tak :slight_smile: ale to su take babske receptiky podla mna.treba to dat preskusat na kamaratkach v okoli a podla toho spravime statistiku aku uspesnost to ma :grinning: :grinning: :grinning:
15. nov 2011 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bobocka drzim palce aby vam to vyslo ale nez na to hupnete,porozpravaj sa s muzovima spermiama lebo len na nich zalezi :slight_smile: a aka bude rychlejsi :slight_smile:
Dufam ze ta neurazim ale ber to s humorom, co som ti napisala...
Lebo me vseci tiez hovorii ze toto posledne bude urcite dievca :slight_smile: a ja som uz od zacatku cedela ze je to chlapec :slight_smile:
16. nov 2011 o 07:41  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@bobocka posielala som vsetky linky na skorsich strankach....ale ak si nenasla, poslem este raz..hm?
16. nov 2011 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@adunka73 ahoj, dovoluji si oponovat, my měli jediný nechráněný sex 11DC, ovu byla až 15DC, a přesto mám kluka jako buka :grinning: holt si myslím že některé z nás i kdyby dělaly cokoliv, tak budou rodit jen kluky, a některé naopak jen holky :wink:
16. nov 2011 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
hehe dobra tema neda mi neprispiet... spytajte sa mojho oca ten ma 3 dceri... ... jedna segra mala byt Filip a Druha Benjamin :D :D ale akosi sme same baby :D
16. nov 2011 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadak juuu gratulka tak ti holcicka vysla,,,no tak super,,,,,,,,,,,,,,,, :grinning: :slight_smile: videla jsi na utz pipku??
16. nov 2011 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@d.aniela1 tak potvrdili mi to uz 3 ´doktori, tak snad sa nemylia...aj ked nikdy to nie je stopercentneeee...ale myslim, ze je to baba...aj som oskaredela...:grinning: pozeram, ze ani vy pipika nevidite...:grinning:, sak ich uz doma mame 3, to uz aj staci...nie? :grinning:
16. nov 2011 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ajca123 aj ja poznam jednu zen u co takto porodila 6deti stale prve dievca druhy chlapec potom dievca potom chlapec potom zas dievca a posledny chlapec inak sranda nie
16. nov 2011 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadak no zatim neni to jisty jeste me ceka jeden utz,,tak snad to vyjde tise doufam,,, :slight_smile:
16. nov 2011 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@d.aniela1 ked tam nevidel pipika...tak uz nedorastie....ja verim, ze konecne sa nam to podarilo...:grinning:
16. nov 2011 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dadak dekuji moc,,,stale doufam,,nadeje umira posledni,,,,a ty si to uzivej,, :slight_smile: :wink:
16. nov 2011 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dadak nemusis preposielat znova.netrap sa :slight_smile: len ak by si mi mohla napisat kde asi to je.nejake rozpatie 10 stran a ja to pohldadam.predsalen luskat 59stran je na mna trosku vela :grinning: :grinning: :grinning:
16. nov 2011 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bobocka tak ja som toho vyskusala vela...a uvidim, ci to funguje...takze nejedla som ranajky pred otehotnenim, sex byval bez ponoziek , po pocati som si lahla hned na lavy bok, pocali sme v parny mesiac, pred ovulkou, a teraz dlabinecka pisala, ze po sexe treba hned vstat, ak chces mat dievcatko... a tu su tie testy a grafiky...na vsetkych mi vychadza baba...tak uvidime co z toho bude... tak skus sa trosku s tym zabavu...sak aj tak je to len pre potesenie...
http://www.patentnimedicina.cz/pm/kalendar.php
http://mimino.kvalitne.cz/index.php?file=jindy2.php
http://jasanek.webpark.cz/plzak.html
http://www.nasarodina.sk/tehotensky-kalendar/kalendar_pocatia.htm
http://www.leichte.info/fuer_Frauen/kosmobiologische_empfaengnisplanung.htm
http://www.chinesefortunecalendar.com/PredictSex.htm

nasla som to...a preposielam...a este som baby prisla na jednu vec...
ak v tom case ked splodite dietatko je zena pod papucou...no, tak kusok, viete ako to myslim, ked sa prisposobi... tak je to baba, ak naopak , tak je to chalan...
16. nov 2011 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadak ty si zlata.velmi pekne ti dakujem :wink: nejak mi tam diovka vyskakuje :grinning: musim dnes vcere pana manzela zviest :grinning: :grinning: :grinning: vyskusam tie babske receptiky k tomu :slight_smile: ked uz nic ine,tak aspon sranda z toho bude :grinning:
16. nov 2011 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@bobocka tak drzim palce.... nech to zvadzanie vyjde...a skuste to poobede alebo po polnoci...alebo hned rano...
a este jedna rada...dievcatka sa robia v splne... aj nam mimochodom vychadzal spln toho 15. juna...takze skus si vyratat nejako termin podla splnu, parny den, a vsetko ostatne zkombinuj a uvidis, bude to baba ako lusk...:grinning:
16. nov 2011 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dadak díky za odkazy, všude mi vychází holčička takže mi fakt udělaly radost :dizzy_face:
16. nov 2011 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@dadak ahojky pozerala som spätne príspevky a Ty si vedela vyrátať koľko detí budú mamičky mať a akého pohlavia , pochopila som to správne? :wink: môžem ťa poprosiť aby si mi to vyrátala :slight_smile: Ďakujem
17. nov 2011 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anjelik0907 tak pri niektorych mi to vyslo...aj mne samej..ale mozno je to len nahoda...nechcem zbytocne druhym pocitat, bo co ak to nevyjde a budem mat potom zle svedomie... :frowning2: ale dala som tam rady, ktorymi som sa riadila ja... :dizzy_face:
17. nov 2011 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadak veď to nevadí ja to neberiem na 100% to sa nedá ,to len tak zo zvedavosti :wink:
17. nov 2011 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anjelik0907 oki, tak ked budem mat kus viac casu, tak ti napisem a poprosim ta o nejake udaje a skusim vypocitat...oki? inac uz mas nejake babatko? bo pri prvom to velmi nevychadza...aspon sa to takto hovori...
17. nov 2011 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,aké máme šance, podla teórie živtnosti spermii, odhladnúc od kadejakých povier... my sme plánovali bábo 4.dni pred ovu, potom nič až potom 5 dní po ovu. O nejaké 2-3 týž. by sme mali vedieť pohlavie. Uvidíme :slight_smile:
17. nov 2011 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jananis a to ste otehotneli ked ste sexovali 4 dni pred ovu a potom nic? ci zle chapem tie udaje co si pisala? a ako si vedela,ze si 4 dni pred ovu? ci z predoslych cyklov? lebo ja som si ovu nemerala doteraz,toto je prvy cyklus co si meriam.som v 15 dc a stale len jedna ciarocka,ani naznak druhej.doteraz som mala cyklus jul 34dc,august 35dc,september 30dc,oktober 33dc,november 29dc.teraz ked na to kukam,tak fajne rozhadzane to je a to som mala pocit,ze to mam celkom pravidelne :sweat_smile: holt cisla nepustia :fearful:
17. nov 2011 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky holky,tak jsem zase tady po dlouhe dobe a Diance gratuluji k holcicce. :wink:
No ja jsem ten pripad,ze to mam na stridacku,sice jen tri deti,ale i tak :grinning:
17. nov 2011 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@bobocka vazerá to tak že sme otehotneli tie 4 dni pred ovu, ja si sledujem hlien, celkom úspešne už niekolko cyklov- aj sme tak oddialili počatie, s tým meraním ovu skúsenosti nemám... ale viem kedy mám suche dni a ked nastane zmena pocitu, t.j. že začne vlhko - začínajú mi plodné dni- a vtedy sme to naplánovali, hend v prvý plodný den...
17. nov 2011 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok