Ako na to, keď chceme dievčatko?

jamajka
12. apr 2008

Ahojte baby, ktorá by mi vedela poradiť, čo robiť, aby to predsa len vyšlo na dievča, už mám aj dotazník, teda výpočet od dr. JONÁŠA, ale dosť ma to sklamalo...

bobocka
15. nov 2011

@lucijeta mne to nejde otvorit ☹

lucijeta
15. nov 2011

tak zkus teď: http://jasanek.webpark.cz/plzak.html
nebo si to zkus zkopírovat a vložit do prohlížeče

lucijeta
15. nov 2011

@bobocka nevim jak to podle té krve spočítat, u manžela vím, ten má 2 roky ale mně když je 28 tak mám 7 nebo 0?

ajca123
15. nov 2011

@bobocka ahoj moja kamaratka ma kamaratku a ta mi to vypocitala ze ja a moj drahy budeme mat iba chlapcov,ale mame sancu ked budu mat 34rockov 🙂
A ked mam byt uprimna asi to radeji nebudeme skusat lebo uz teraz cakame tretieho chlapca 🙂
Ale mam kamaratku a ta ma 7 deti a ma to na striedacku -dievca,chlapec 🙂

bobocka
15. nov 2011

@lucijeta
@ajca123
proste cloveku sa kazdych 7 rokov meni krv. a teda kto z partnerov mal v case pocatia mladsiu krv,tak take pohlavie bude.mne to na maleho sedi.
moje roky su :1982(rok narodenia) , 1989 , 1996 , 2003 , 2010
manzelove roky su :1979 (rok narodenia) , 1986 , 1993 , 2000 , 2007 , 2014
maleho sme pocali v 2009 a teda krv mal mladsiu manzel, kedze mne sa menila v 2003 a jemu v 2007. ak by sme ale pocali teraz,tak by to malo byt dievcatko,lebo mladsiu krv mam ja kedze mne sa menila v 2010.no uvidime 🙂

lucijeta
15. nov 2011

@bobocka aha, takže když mně se mění letos a manželovi 2009 tak je šance na holčičku 😵

bobocka
15. nov 2011

@lucijeta tak tak 🙂 ale to su take babske receptiky podla mna.treba to dat preskusat na kamaratkach v okoli a podla toho spravime statistiku aku uspesnost to ma 😀 😀 😀

ajca123
16. nov 2011

@bobocka drzim palce aby vam to vyslo ale nez na to hupnete,porozpravaj sa s muzovima spermiama lebo len na nich zalezi 🙂 a aka bude rychlejsi 🙂
Dufam ze ta neurazim ale ber to s humorom, co som ti napisala...
Lebo me vseci tiez hovorii ze toto posledne bude urcite dievca 🙂 a ja som uz od zacatku cedela ze je to chlapec 🙂

dadak
16. nov 2011

@bobocka posielala som vsetky linky na skorsich strankach....ale ak si nenasla, poslem este raz..hm?

ia.
16. nov 2011

@adunka73 ahoj, dovoluji si oponovat, my měli jediný nechráněný sex 11DC, ovu byla až 15DC, a přesto mám kluka jako buka 😀 holt si myslím že některé z nás i kdyby dělaly cokoliv, tak budou rodit jen kluky, a některé naopak jen holky 😉

oskvarka
16. nov 2011

hehe dobra tema neda mi neprispiet... spytajte sa mojho oca ten ma 3 dceri... ... jedna segra mala byt Filip a Druha Benjamin :D :D ale akosi sme same baby :D

d.aniela1
16. nov 2011

@dadak juuu gratulka tak ti holcicka vysla,,,no tak super,,,,,,,,,,,,,,,, 😀 🙂 videla jsi na utz pipku??

dadak
16. nov 2011

@d.aniela1 tak potvrdili mi to uz 3 ´doktori, tak snad sa nemylia...aj ked nikdy to nie je stopercentneeee...ale myslim, ze je to baba...aj som oskaredela...😀 pozeram, ze ani vy pipika nevidite...😀, sak ich uz doma mame 3, to uz aj staci...nie? 😀

katecameron
16. nov 2011

@ajca123 aj ja poznam jednu zen u co takto porodila 6deti stale prve dievca druhy chlapec potom dievca potom chlapec potom zas dievca a posledny chlapec inak sranda nie

d.aniela1
16. nov 2011

@dadak no zatim neni to jisty jeste me ceka jeden utz,,tak snad to vyjde tise doufam,,, 🙂

dadak
16. nov 2011

@d.aniela1 ked tam nevidel pipika...tak uz nedorastie....ja verim, ze konecne sa nam to podarilo...😀

d.aniela1
16. nov 2011

@dadak dekuji moc,,,stale doufam,,nadeje umira posledni,,,,a ty si to uzivej,, 🙂 😉

bobocka
16. nov 2011

@dadak nemusis preposielat znova.netrap sa 🙂 len ak by si mi mohla napisat kde asi to je.nejake rozpatie 10 stran a ja to pohldadam.predsalen luskat 59stran je na mna trosku vela 😀 😀 😀

dadak
16. nov 2011

@bobocka tak ja som toho vyskusala vela...a uvidim, ci to funguje...takze nejedla som ranajky pred otehotnenim, sex byval bez ponoziek , po pocati som si lahla hned na lavy bok, pocali sme v parny mesiac, pred ovulkou, a teraz dlabinecka pisala, ze po sexe treba hned vstat, ak chces mat dievcatko... a tu su tie testy a grafiky...na vsetkych mi vychadza baba...tak uvidime co z toho bude... tak skus sa trosku s tym zabavu...sak aj tak je to len pre potesenie...
http://www.patentnimedicina.cz/pm/kalendar.php
http://mimino.kvalitne.cz/index.php?file=jindy2...
http://jasanek.webpark.cz/plzak.html
http://www.nasarodina.sk/tehotensky-kalendar/ka...
http://www.leichte.info/fuer_Frauen/kosmobiolog...
http://www.chinesefortunecalendar.com/PredictSe...

nasla som to...a preposielam...a este som baby prisla na jednu vec...
ak v tom case ked splodite dietatko je zena pod papucou...no, tak kusok, viete ako to myslim, ked sa prisposobi... tak je to baba, ak naopak , tak je to chalan...

bobocka
16. nov 2011

@dadak ty si zlata.velmi pekne ti dakujem 😉 nejak mi tam diovka vyskakuje 😀 musim dnes vcere pana manzela zviest 😀 😀 😀 vyskusam tie babske receptiky k tomu 🙂 ked uz nic ine,tak aspon sranda z toho bude 😀

dadak
16. nov 2011

@bobocka tak drzim palce.... nech to zvadzanie vyjde...a skuste to poobede alebo po polnoci...alebo hned rano...
a este jedna rada...dievcatka sa robia v splne... aj nam mimochodom vychadzal spln toho 15. juna...takze skus si vyratat nejako termin podla splnu, parny den, a vsetko ostatne zkombinuj a uvidis, bude to baba ako lusk...😀

lucijeta
16. nov 2011

@dadak díky za odkazy, všude mi vychází holčička takže mi fakt udělaly radost 😵

anjelik0907
17. nov 2011

@dadak ahojky pozerala som spätne príspevky a Ty si vedela vyrátať koľko detí budú mamičky mať a akého pohlavia , pochopila som to správne? 😉 môžem ťa poprosiť aby si mi to vyrátala 🙂 Ďakujem

dadak
17. nov 2011

@anjelik0907 tak pri niektorych mi to vyslo...aj mne samej..ale mozno je to len nahoda...nechcem zbytocne druhym pocitat, bo co ak to nevyjde a budem mat potom zle svedomie... ☹ ale dala som tam rady, ktorymi som sa riadila ja... 😵

anjelik0907
17. nov 2011

@dadak veď to nevadí ja to neberiem na 100% to sa nedá ,to len tak zo zvedavosti 😉

dadak
17. nov 2011

@anjelik0907 oki, tak ked budem mat kus viac casu, tak ti napisem a poprosim ta o nejake udaje a skusim vypocitat...oki? inac uz mas nejake babatko? bo pri prvom to velmi nevychadza...aspon sa to takto hovori...

jananis
17. nov 2011

ahojte,aké máme šance, podla teórie živtnosti spermii, odhladnúc od kadejakých povier... my sme plánovali bábo 4.dni pred ovu, potom nič až potom 5 dní po ovu. O nejaké 2-3 týž. by sme mali vedieť pohlavie. Uvidíme 🙂

bobocka
17. nov 2011

@jananis a to ste otehotneli ked ste sexovali 4 dni pred ovu a potom nic? ci zle chapem tie udaje co si pisala? a ako si vedela,ze si 4 dni pred ovu? ci z predoslych cyklov? lebo ja som si ovu nemerala doteraz,toto je prvy cyklus co si meriam.som v 15 dc a stale len jedna ciarocka,ani naznak druhej.doteraz som mala cyklus jul 34dc,august 35dc,september 30dc,oktober 33dc,november 29dc.teraz ked na to kukam,tak fajne rozhadzane to je a to som mala pocit,ze to mam celkom pravidelne 😅 holt cisla nepustia 😨

januzza80
17. nov 2011

Ahojky holky,tak jsem zase tady po dlouhe dobe a Diance gratuluji k holcicce. 😉
No ja jsem ten pripad,ze to mam na stridacku,sice jen tri deti,ale i tak 😀

jananis
17. nov 2011

@bobocka vazerá to tak že sme otehotneli tie 4 dni pred ovu, ja si sledujem hlien, celkom úspešne už niekolko cyklov- aj sme tak oddialili počatie, s tým meraním ovu skúsenosti nemám... ale viem kedy mám suche dni a ked nastane zmena pocitu, t.j. že začne vlhko - začínajú mi plodné dni- a vtedy sme to naplánovali, hend v prvý plodný den...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre