Ako na to, keď chceme dievčatko?

jamajka
12. apr 2008

Ahojte baby, ktorá by mi vedela poradiť, čo robiť, aby to predsa len vyšlo na dievča, už mám aj dotazník, teda výpočet od dr. JONÁŠA, ale dosť ma to sklamalo...

adunka73
22. nov 2011

@bobocka Moooc dekuji,hrozne bych si prala chlapce,hroooozne moc,cely zivot se kolem me pohybuji jenom same baby,mam uplny abstak na muzsky element,chudak muj manza,kdyby tohle cetl... 😀 😀 😀 .preji Ti rychle otehulkovani a z kazdeho pohlavi aspon jeden exemplar 😉 Ja uz koncim,vice pokusu nebude,jsem uz "stara"mama a muj manza o dost starsi ode me, uz je dokonce cerstvy dedecek-samozrejme se mu narodila vnucka.Manzovi se podaril syn v prvnim manzelsvti,asi je tedy chyba ve me 😅

damiana
22. nov 2011

ja som asi vadna,ale ja som chcela aj druhe babo chlapceka 😀 😀 ked som bola druhy krat tehu, hned od zaciatku som volala nasu fazulku Simonko, ani neviem preco, jednoducho som si priala take iste pohlavie ako som uz doma mala,ani sama neviem preco, ale samozrejme, keby bolo dievcatko, tak by bola rovnaka radost. Neviem, ci niekedy sa este dokopeme k 3 babatku, mm by velmi chcel, ale uz teraz viem, ze mi je jedno, co to bude, len nech je ZDRAVE 😵

damiana
22. nov 2011

@adunka73 boh Ti to vynahradi, uvidiš 😉 😀 počkaj, budeš mať samých vnukov 😉 😵

bobocka
22. nov 2011

@adunka73 no my sle boli same baby.ja mam dve sestry(nevlastne),tri sesternice a jediny bratranec bol.a vsetky baby rodime len chalanov 😀 sesternica ma troch,sestra jedneho a ja jedneho.takze sa tes na futbalovy team vnukov co ti dcerky porodia 😀 @damiana no ja by som bola pipiskovi rada.s chlapcami je riadna sranda 🙂 ten moj je riadne sidlo 😀 ale drahy by chcel aj dievcatko.teda bavime sa o om tak,ze dufame,ze vobec budeme mat stastie mat druhe dietatko a ze bude zdrave.pohlavie je len ceresnicka na torte 🙂

d.aniela1
23. nov 2011

@dadak tak asi ano taky si me stesti naslo podle pani dr na 99%

d.aniela1
23. nov 2011

@adunka73 ahojky vcera na utz,,,nam pani dr rekla ze to vypada na 99% na holcicku tak jsem stastná mam i fotecku

katecameron
24. nov 2011

@d.aniela1 gratulujem

d.aniela1
24. nov 2011

@katecameron dekuji doufam ze se dr nemyli,,, 🙂

jakavi
24. nov 2011

@d.aniela1 jej tak toto som nikdy nevidela len same pipíky krasne ako to vidiet

d.aniela1
24. nov 2011

@jakavi pani dr si vyhrala,,, 🙂 🙂 🙂 🙂

andrea2210
24. nov 2011

Ahojky holky jsem tu nova... Take bychom po 2 klucich chteli jeste holcicku🙂) Tak nakukuji jake rady davate 😀

@d.aniela1 Gratuluji k holcicce 🙂 Jak se zadarila? snazenickem pred Ovu?🙂 U nas u kluku to vyslo snazili jsme se Den pred Ovu o obou🙂

dadak
24. nov 2011

@d.aniela1 DANIIIIIIIII...tak to je skveleeeeeeee, gratulujem...uz len to dotiahnut do stastneho konca... juj, parada, tesim sa...

dadak
24. nov 2011

@dadak dufam, ze sa ani u nas nemyli dr...buduci tyzden idem na 4D...tak snad uz to bude na 100 percent...

sabinazv
24. nov 2011

dievcata, nechcem vam kazit iluzie, ale z mojich skusenosti: mam pravidelny cyklus a obidve pohlavia... obe deti sme pocali v den ovulky... presne viem, kedy bola ovulka... podla hlienu, takze toto tiez nefunguje, aj ked som myslela, ze ano a bola som presvedcena, ze toto druhe babo bude chlapcek ... ale tak tesim sa z dievcatka, velmi 😵

dadak
24. nov 2011

@d.aniela1 dufam, ze sa ani u nas nemyli dr...buduci tyzden idem na 4D...tak snad uz to bude na 100 percent...

jakavi
24. nov 2011

my sme obidvoch synov splodili v 8-9DC cize sme pracovali na dievcatku a mame doma dvoch chlapcov tak ja nechapem proc? a ten starsí podla cinskeho bolo dievcatko a ten druhy mal byt chlapcek podla cinskehpo kalendara lenze vtedy som ho nepoznala ten cínsky kalendar az po funuse 😢 😢 😢 😢 😢

andrea2210
24. nov 2011

@jakavi Mi taky cinsky kalendar nevysel, starsi mel byt holka a neni🙂 ale podle stari krve maji byt kluci oba dva, a podle ovulky kluci byt meli, tak ja nevim asi to nekomu nevychazi :-/

andrea2210
24. nov 2011

@jakavi a jeste dodam podle Jonase mel byt taky starsi holka... a o holcicku se jeste budete snazit?🙂

jakavi
24. nov 2011

@andrea2210 ale u nas podla tej krvi tiez ten starsí mal byt dievcatko a neni ale mozem povedat ze povahou je ako dievca az mam strach ci bude normalny 🤐

andrea2210
24. nov 2011

@jakavi no starsi je takovy uplakanek, a misto hracek ma radsi obleceni tak si rikam ze je takovy jiny nez ostatni kluci.. 🙂 mladsi je hrozny nervak a nenecha si nic libit... 😅
Takze ani podle krve to nefunguje jak tak koukam.... 🙄

jakavi
24. nov 2011

@andrea2210 no ja by som brala ale muz uz nechce ani za nic uz 5rokov sme nemali nechraneny styk dava si taky pozor ze nechapem lebo vie ja ja tuzim po dievcatku ale zas aj sa bojím bo troch chlapcov by som nechcela ani za nic v rodine chlapov uz dost su styria brrrrrrrrr a stale sa len biju teda ten moj starsí iba narieka lebo ho tí ostatní biju

jakavi
24. nov 2011

@andrea2210 moj ma 8 a kludne sa hra s babikami ked moze stale ich prezlieka no neviem neviem co z neho vyrastie

andrea2210
24. nov 2011

@jakavi no to mas pro a proti... taky vaham,,, ale po holcicce dost touzim 😵 no u nas se nastesti nebijou, stouraji do sebe, postuchuji ale nebijou,,, horsi jak se zacnou provokovat a mensi pisti ze ho musi byt slyset az ven 😔
Ale to je vsude ... kamaradka ma Kluka a holku , holka ma 8 a kluk 5 a bijou se fakt porad, a taky si nic nepujcuji, to moji mali si pujcuji a kdyz jdem se starsim do skoly tak se obejmou a reknou ahoj ... 😵 a kolik je tvym detem?🙂

andrea2210
24. nov 2011

@jakavi aha... tak treba ho to prejde, ty panenky apod. 🙂

jakavi
24. nov 2011

@andrea2210 no v to dufam ale inak spoluziack y sa mu pacia kuka po dievkach 😉

andrea2210
24. nov 2011

@jakavi vidis tak to je fajn 🙂) 😉

strihalka
24. nov 2011

Jetse 14 dni a a budem snad uz vedet, ci je to co je schovane babulka jak vysita, zatim lde briska, pleti to an ni vychazi 🙂

janka79
25. nov 2011

@bobocka 😀 mate doma aspon veselo 🙂

jananis
26. nov 2011

@adunka73 my sme plánovali 11dc potom nič až potom 20dc a cyklus mám 28.. aké máme šance na dievčatko?

adunka73
26. nov 2011

@jananis moc rada bych ti napsala,ze sance je velika, no urcite je vetsi nez kdybyste"planovali"denne v case ovulky.Nezbyva nez doufat... 😉 tak jako ja stale jeste doufam,ze v brusku nosim vysneneho chalana 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre