Ako na to, keď chceme dievčatko?

jamajka
12. apr 2008

Ahojte baby, ktorá by mi vedela poradiť, čo robiť, aby to predsa len vyšlo na dievča, už mám aj dotazník, teda výpočet od dr. JONÁŠA, ale dosť ma to sklamalo...

nataly82
28. mar 2012

@sepi velmi drzim palce aby si sa coskoro k nam pridala ... ani ja som este pred par dnami na tehu neciitla a vsetky testy boli negativne...az v den ked mala dorazit mrcha som zbadala 2 ciarky 🙂 a jasne, ze sa velmi tesim...len to nechcem zakriknut lebo pri synovi som mala problemy hned od zaciatku...ale nakoniec to dobre dopadlo, k doktorovi sa chystam az buduci tyzden, dufam ze bude vsetko ok

sepi
28. mar 2012

@nataly82 Ďakujem Ti pekne, snáď áno, snáď bude aj nám dopriate 🙂 ...a samozrejme všetkým babám, čo si bábo tak veľmi želajú. Takže si doteraz nemala žiadne tehu príznaky? Pocity? Ja to nechávam na toho tam hore 😉 a tiež sa budem véééľmi tešiť, ak to naozaj príde. Prajem Ti, aby bolo toto tehu bezproblémové, aby si si ho mohla naplno vychutnať. Je to krásne obdobie...potom sa ozvi, čo a ako bolo u lekára. Som zvedavá 😉
Pekný zvyšok dňa, papa

jana181
30. mar 2012

no ja mam v nedelu ovulaciu , tak dneska je moja sanca na dievku a potom uz nic. Moj muz ked mu vravim ze kedy ano a nie tak povedal ze aby si uz zacal viest aj on diar na jeho sexualne dni. Mame 2 chlapcov tak sa snazime do 3tice o nasu malu priceznu. Uvidime ci sa nam to podari 😉)

johnatanka
30. mar 2012

mně holčičku spočítala astroložka, dala mi datumy na celý rok (cca 6), hodinu oplodnění - styk cca 6-8hod před a nám to vyšlo na první cyklus, kdy jsem měla to datum 😉 😉 😉 samotnou mně to překvapilo, ale jsem za to šťastná 😵

zelena11
30. mar 2012

Ahojte, som tu nova... aj ja tuzim po dcere

anjelik0907
30. mar 2012

@johnatanka ahoj a nemáš kontakt na tú astrologičku?
😉

rena1410
30. mar 2012

Holky, ja jsem ted cetla teorii, ze chlapecci se delaji z casteho styku v dobe ovulace a holcicky ze styku par dni pred ovulaci, ale predtim nesmite sexovat nejmene 6 dnu. Tady jsem cetla, ze kdyz chcete holcicku, styk ma byt pred ovulaci casty. No ja vyzkousim ten mene casty sex (nejlepe jeden 2-3dny pred ovulaci) a uvidim a dam vam vedet 🙂 Ale hlavni je vubec otehotnet a porodit zdrave ditko 🙂

zelena11
1. apr 2012

robila som si ovu testy... ale akosi tomu nerozumiem...

zelena11
1. apr 2012

Ktory den.... je vhodny, ak tuzim po dievcatku... podla testov

tynamartina
1. apr 2012

@zelena11 Ovulácia bola ked je testovacia čiarka rovnaká alebo silnejšia ako kontrolná u teba,15 alebo 16 neni to dobre vidieť kde je najsilnejšia v ten deň bola. A na dievča tak 3 dni pred takže 12 alebo 13 DC. Veľa šťastia 🙂

mirinecka
1. apr 2012

@rena1410 nechcem nikoho sklamať ale ja mám dvoch chlapcov, a obidvaja boli počatí 2-3 dni pred ovuláciou
😨 ale môj manžel asi dievčence robiť nevie 😉

januzza80
1. apr 2012

Ahojky holky,davejte si pozor na ty dny pred ovulaci.2-3 dny je malo,to muze byt jak holka tak i kluk.Udava se spis 3-5dni,prave holcici vydrzi delsi dobu.

jarunkaxyz1
1. apr 2012

Já trochu nechápu tyhle diskuse 😕 Nutno to asi číst a brát jako zábavu, jinak je to trochu psycho, jak v době zázraku narození zdravého dítěte a vůbec otěhotnění, ještě někdo přemýšlí z rozmaru, co vůbec jako "milostivě" chce, zda kluka či holku.

ia.
1. apr 2012

@jarunkaxyz1 tak to neřeš a choď do jiných diskuzí...myslím že má každý nárok vyjádřit názor, zda touží víc po tom nebo onom pohlaví a o takové moralistické názory nikdo nestojí....

ia.
1. apr 2012

@januzza80 taky si myslím...druhý syn byl počat v pátek večer, ovu byla v pondělí a "nestačilo to"... 🙂 pokud se někdy rozhodneme ještě pro třetí, tak budu zkoušet 4 a více dní před ovu...

bamulka
1. apr 2012

ahojte, nám sa dievčatko síce podarilo bez plánovania pohlavia, ale určite bola počatá hneď po skončení menštruácie keď bola ovulka ešte ďaleko 🙂 som si tým istá... ďalšia možnosť je ešte skúsiť hneď po skončení ovulky, keď začína byť hustý hlien, ale to je trošku neskoro na otehotnenie asi... ale držím všetkým palce 🙂 myslím, že je na tom niečo pravdy a druhá vec samozrejme záleží od chlapa čo stvorí 😀 😀

jarunkaxyz1
1. apr 2012

@ia. no stejně jako jiné názory tady, i já mám nárok vyjádřit tady ten svůj. Mimochodem, koukám, že nejsem sama 😉

anjelik0907
1. apr 2012

@jarunkaxyz1 inak ak si si nevšimla my to neriešime že fest vážne 😉 je to taká zábavka pre nás 😉 a hlavne sa navzájom podporujeme ,dávame si rady a snívame o dievčatkách keď už chlapčeka máme 😀 😀 😀 myslím že je to úplne normálne a nič iné za tým prosím nehľadaj 😉

januzza80
1. apr 2012

@jarunkaxyz1 Ja myslim,ze pokud tady holky chteji k chlapeckum holcicku neznamena,ze maji radeji holku nebo kluka.Stejne nic neni na 100%,jenom chteji se o to pokusit a kdyz ne,tak budou stestne i za dalsiho chlapecka.Je to kazdeho vec a neresila bych to,spis byc resila pokus nekdo jde na potrat,protoze dite nechce.

ia.
1. apr 2012

@jarunkaxyz1 to máš pravdu, na názor právo máš, ale jelikož sis přečetla název diskuze, tak Tvůj názor je zde tak trochu "kontraproduktivní"..... 😉

salomee
1. apr 2012

Ahoj, to je jasné, že zdravé děťátko především a je to dar..na pohlaví nesejde..ale když už toto všechno víme, tak proč se nepobavit o tom všem kolem toho, však to nikdo nehrotí, je to spíš pro zajímavost a když vytoužené pohlaví nevyjde, nikdo mimčo do porodnice nevrátí🙂.
Moje mimčo bylo počato ze sexu den před ovulací a zatím už třikrát potvrzen chlapeček..ale teď zas dr. říkal, aniž bych se ptala, že "pytlík" nevidí, tak nevím😀...přitom mi ho minule sám ukazoval, tak už to neřeším, raděj jsem si to aji změnila ve zdejším pase a celkově lituju, že jsem si to dala říct, měla jsem se nechat překvapit🙂. Když tu někdo píše, že dva tři dny před ovulací je na holku málo, tak to třeba ten kluk bude,...a když ne, holčička v modrém je taky pěkná😀

januzza80
1. apr 2012

@salomee Ahojky i na ovulaci jsou holky,ono spis zalezi kolik ma partner muzskych nebo zenskych spermii.Nekdo ma vice a nekdo min.

ia.
1. apr 2012

@januzza80 tak můj chlap asi nemá žádné 😝 😀

januzza80
1. apr 2012

@ia. Ale ma kazdy chlap je ma. 😉 Ale je to vsechno o nahode.

tynamartina
2. apr 2012

@ellit Ahoj, pozerám že čakáš dievčatko 🙂 .Môžem sa spýtať či ste skúšali nejaké babské rady tu uvedené ako 3,4 dni pred ovu ... alebo ste to nechali na náhodu a vyšlo to? ĎAKUJEM za odpoveď.

syslica
3. apr 2012

@jarunkaxyz1 Ahoj, presne ako ti už žienky hore napísali, ber túto diskusiu ako odľahčený spôsob komunikácie a vzájomnej podpory... všetky tu milujeme svoje deti, či už v ružovom alebo modrom 😵 ... nuž a za totálne psycho zas ja považujem, keď mladý zdravý pár rieši umelé oplodnenie, pretože chce dvojičky 😕 (viď téma na MK)

@tynamartina
ellit ti určite odpovie aj sama, ja, ktorá sledujem túto diskusiu aj spätne od začiatku, ti však môžem prezradiť, že @ellit spolu s @dadak (tiež už má Sofinku) spísali hlboko v histórii témy nejakých tuším osem bodov, ktorými by sa mali mamy túžiace po dievčatku riadiť - jeden z nich bol "nemilovať sa v ponožkách" 😝 - teda verím, že aj ellit bola úspešná na základe svojich vlastných odporúčaní 😀 Samozrejme obe žienky vrelo pozdravujem!

sisanka
3. apr 2012

@bamulka my sme takto splodili Oliverka 🙂 hned po skonceni menstruacie 😀 takze neviem ci je to zaruceny sposob,xixi

dadak
3. apr 2012

@syslica jeeeeeeeeeeej, ahoj syslicka... ako sa maju male syslicata... teda velki chlapi? davno sme nepopisali... iba ta opravim, tie ponozky su najdolezitejsie... hihi.... uz zacinate snazilkovat, ci este nie? budem rada ked napises par riadkov...ako sa mate... 😵 😵 😵 😵

syslica
3. apr 2012

@dadak Ahoj, syslíčatá sa majú v pohode, už aj to najmenšie mi v náručí poriadne prevísa na všetky strany, keď ho držím 😀 , tak si hovorím, že už ba aj bol čas na ďalší pokus... ale budúca švagrová ma predbehla, čaká bábo v auguste, čiže my akurát balíme výbavičku po chlapcoch a požičiavame ďalej... hoci to môže vyznieť ako totálny kalkul (a nenadarmo sa vraví: človek mieni, Pán Boh mení, som si toho vedomá 😅 ), ale tento rok, pri všetkých problémoch, riešení bytovej otázky, práce a pod. otehotniem asi len náhodou - rozhodne nie plánovane 😔 . Fakt je mi to ľúto, tehuľky po zime radostne ukazujú brušká... na jednej strane sa teším s každou, na druhej je mi smutno, lebo už aj ja by som chcela niečo iné ako faldíky 😅 ... však si rozumieme, nem? Ale nádeje som sa ešte nevzdala... tretí pokus o syslinku bude!
Ty sa pochváľ, ako sa máte! 😉

ellit
3. apr 2012

@syslica ahoooooooooooj, aj ja teba pozdravujem. Tak citam, ze sa mas celkom fajn, aj ked by si si priala nieco ine. Ale pozri, my uz budeme mat s dadak odrastene kocky a ty si budes provokacne kocikovat svoju babulku 🙂)

@tynamartina ahoj, no veru spisovali sme tu s @dadak svojich niekolko bodov na uspech dievky. Tie ponozky sme dodrzali 😀
na dni pred ovulkou som sa ja uz nespoliehala, lebo druheho synceka tak mame 🙂 Starsi je presny den ovulky a mladsi je 4 dni pred 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre