• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako na to, keď chceme dievčatko?

22. septembra 2017 
@sesilia tak super :slight_smile: mne s auz nechce normalne pocitat to vsetko :D dneska mi tolko zien napisalo...ze uz nevladzem :slight_smile:
5. aug 2012 o 00:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monika92 no to je fajn, ze by to bolo dievca. Ale preco si mi teda pisala, ze ja budem mat moct dievca az v 36? Nechapem ? Rada by som ho totiz na buduci rok:slight_smile:
@monika92 pockaj comu nechapes? to je reakcia na moj prispevok? pozri si roky .mne sa krv pred pocatim (2009) menila v 2003 a mojmu drahemu v 2007 ,teda jeho krv je cerstvejsia,len dvojrocna a moja bola v case pocatia sestrocna.koho krv je cerstvejsia,take pohlavie bude.bola jeho a mame chlapceka.jednoduchsie to uz ozaj napisat neviem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@bobocka dobre :slight_smile: no ja sa riadim podla svojho je to jednoduchsie :D ale dakujem za novy typ skusim ho :slight_smile:
5. aug 2012 o 00:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monika92 dajme tomu,ze pocneme este tento rok.co ti podla tvojich vypoctov na nas vychadza?opakujem roky ja 28.9.1982 a moj drahy 3.9.1979 .podla mojho vypoctu vychadza dievcatko..
5. aug 2012 o 00:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sesilia ja uz neviem komu so mco napisala ja si nepamatam kto ma kolko rokov uz napis mi este raz...tvoj roka rok tvojho partnera...
5. aug 2012 o 00:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bobocka a co vychadza prosim mne: ja 18.1.1982,muz 25.6.1968, pocneme januar az maj 2013? dakujem
5. aug 2012 o 00:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bobocka mne na isto chlapec
5. aug 2012 o 00:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sesilia dievcatko
5. aug 2012 o 01:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sesilia :grinning: :grinning: :grinning: tak podla mojich vypoctov jste vy uplne jasni :grinning: vam sa potom roky rovnaju,ale ak by ste pocali v prvom polroku 2013,tak mas mladsiu krv ty,teda dievcatko a po manzelovych narodeninach zas chlapceka.proste mne to vychadza tak,ze prvy polrok ktorehokolvek roka co sa pocatia tyka je u vas dievcatko a druhy polrok ktorehokolvek roka je chlapcek.
ale toto su len take babske spasovacky :slight_smile: tieto vypocty su len taka prijemna zabavka pocas cakania na babenko.hovori sa,ze ked chce niekto dievcatko,tak ma spasovat s drahym dva tri dni pred ovulaciou a uz som sa stretla s parmi,ktore maju dievcatka splodene v den ovulacie :slight_smile: tieto vypocty nik nemoze brat vazne ,to je ozaj len take prijemne spestrenie cakania na bociana :slight_smile:
5. aug 2012 o 01:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monika92 :grinning: :grinning: :grinning: ,tak ti dam potom vediet ktorej z nas to vyslo.teda v prvom rade musime zamiesit :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. aug 2012 o 01:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monika92 pri sesilii mne sa ale obe trafili do dievcatka :wink:
5. aug 2012 o 01:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bobocka je pravda ze sa im roky rovnaju...preto t oide tazko..ale ked zacnu plodit predtym ako jej partner bude mat 45 cize pred majom a otehotnie napr v marci je pravdepodobnost ze dievcatko
5. aug 2012 o 01:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bobocka ako dobra si... :D ale ja to ratam inak a jednoduchsie :slight_smile: a mne to tak vzdy vyjde...akurat ked s apartnerom roky rovnaju je to tahsie a ked su rovnako stary napr obidvaja rok nar. 1988 tak maju 1 pohlavie vsimla si si?
5. aug 2012 o 01:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@monika92 lenze on ma narodceniny 25.6. teda do jeho narodenin ma ona stale mladsiu krv ,teda to vychadza na dievcatko a po jeho narodeninach ma akoze pladsiu on,teda chlapcek. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. aug 2012 o 01:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monika92 lenze on ma narodeniny 25.6. teda do jeho narodenin ma ona stale mladsiu krv ,teda to vychadza na dievcatko a po jeho narodeninach ma akoze pladsiu on,teda chlapcek. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. aug 2012 o 01:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dievcata, dufam, ze mate pravdu:slight_smile:))) :slight_smile:
5. aug 2012 o 01:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
praveze ona ma 31 v januari a on 45 az v maji coz je vacsia pravdepodobnost ze dievcatko ked si ho spravia napr v marci...
5. aug 2012 o 01:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bobocka a co by to malo byt,ked to bolo pocate 4-5/2010, a datumy ostavaju nase s manzelom?
@bobocka praveze ona ma 31 v januari a on 45 az v maji coz je vacsia pravdepodobnost ze dievcatko ked si ho spravia napr v marci...
@monika92 no ak su narodeny v jeden rok,resp ak sa im po case roky zacnu rovnat,tak ja prihliadam na to,kto je narodeny skor a koho krv sa v danom roku menila skor a kedy doslo k pocatiu.
ale hovorim,toto su take smiesky vypocty,kazdy gynekolog by sa za hlavu chytal pri tom :grinning: :grinning: :grinning:
@bobocka ked neskor je mozne ze uz chlapceka
5. aug 2012 o 01:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sesilia .podla mna stale dievcatko,chlapcek az po jeho(manzelovych ) narodeninach
5. aug 2012 o 01:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monika92 on je narodeny v juni :grinning:
5. aug 2012 o 01:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bobocka ale je to chlapcek:slight_smile:
5. aug 2012 o 01:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bobocka ja viem..ale je to pravda :D
5. aug 2012 o 01:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bobocka ano? tak este lepsie :D to je na dievcatko :slight_smile:
5. aug 2012 o 01:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sesilia no vidis,moja metoda funguje asi tak ako cinsky kalendar :grinning: ja ziadne tieto vypocty a tabulky a grafy a spol neberiem ako smerodajne.strasne vela je toho na nete,da sa kadekde zistovat ,ale biologia nepusti a zalezi od toho ktory bicikovec sa ako uchyti.spermijky maju vypocty tazko na salame :grinning: :grinning: :grinning:
5. aug 2012 o 01:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bobocka uz sa tesim na svoje deticky, posledny rok mozem mat dievcatko :( potom az za 6-7r :( dovtedy chlapceka ako je mi jedno>.ale dlho budem cakat :( ja chcem aj aj
5. aug 2012 o 01:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monika92 a ked zoberies moje datumy (skopcim ti zas ja 28.9.1982 a moj drahy 3.9.1979 ) a pocatie v januari 2009 -hned na zaciatku januara-,tak co ti vychadza?
5. aug 2012 o 01:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bobocka tak,tak, ale predsa len to dievcatko je dievcatko...)
5. aug 2012 o 01:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok