Ako sa to stalo, keď ste neplánovane - nechcene otehotneli?

sylwi23
2. júl 2016

Táto otázka mi vŕta v hlave lebo ja so po pôrode a riešime Ant. Mi máme prerušovanú metódu a sem tam kondóm... Je tu niekto kto neplánované otehotnel ak hej bolo to pri nejakej Ant.? Alebo podobnej metóde ako mám ja? Ja som vždy hneď otehotnela plánované. Otázka 4. Baby je u nás otvorená téma ak by došlo asi najskôr neplánované... Ja som nikdy nechápala tomu ako sa to môže stať ak si človek dáva pozor...Detičky mám relatívne dosť po sebe takže sama nemôžem povedať nakoľko je naša metóda spolahlivá, ale mám taký pocit, že asi teraz sa to dozviem kedže neplánujeme aj keď ja tú túžbu mám takú že srdce ánohlava nie🙂

miskajankova
2. júl 2016

@sardinka335 ten spermicidny kubrikant je dobry napad,plodne neplodne sa nie kazdej daju presne vypocitat treba pravidelny menzes.pharmatex je co?hah to neviem

jana_eyre
2. júl 2016

ja neviem ako sa nam podarila druha dcera.. chcela som vzdy viac deti s mensim vekovym rozdielom, ale este sme neplanovali mat druhe ked mal prvy syn 11 mesiacov.. ja teda vobec neviem, z ktoreho spolocneho vecera dcera vznikla, muz tvrdi ze tiez nevie - ale tak jedine mozne vysvetlenie je, ze si proste nieco neuvedomil.. nakoniec som velmi rada, ze tato "nahoda" prisla aj ked som vtedy bola v miernom soku.. a teraz sa obavam troska vacsieho rozdielu, co ma caka medzi 2hou dcerou a tretim synom..

nebrala som ziadnu antikoncepciu, chranili sme sa iba prerusene a to teda urcite nie je spolahliva metoda.. 😅

sardinka335
2. júl 2016

@miskajankova ved prave preto hovorím, ze to treba kombinovat ak viem ze dieta si nemozem dovolit. Znakov plodnosti je mnoho a treba si ich všimat - to čo ty píšeš je kalendarma metoda nespolahliva - počítanie, davno prekonana, tak jasne ze to nefunguje. Kazdá z nás pocituje počas cyklu iste zmeny - vytok - hlien, bolest v podbruší, citlivost prs, zmeny bazalnej teploty ak si ju meria. Len niekto tomu nevenuje pozornost a niekto si všimne. Ak s tým mam evidentne problém a nie je mi to blízke, tak to snad nebudem pouzívať to da rozum.
Pharmatex je toto pripadne su aj čipky...http://www.pilulka.sk/pharmatex-vaginalny-krem-72g

miskajankova
2. júl 2016

@sardinka335 nejde mi to otvorit potom si to najdem a pozriem na nete.Jasne,ze mas pravdu ja pisem len to co som sa rozpravala s gynekologickou a ona mi radila.Chcela som ant.len mi vysli zle pecenove testy.prebrali sme vsetko a odporucila ten kruzok,ale ten mi ako pises nieje blizky tak si ho radcej nedavam

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre