Akú dobu vám odporúčali čakať so snažením po kyretáži?

miyya
12. júl 2010

Vopred Vám ďakujem za odpovede, môj mi odporučil čakať pol roka a o bábo som prišla v spontanne v 9tt,ale kyretáž bola potrebná. 😔

leamax
12. júl 2010

ahoj,
ja som tiez o babo prisla v 9tt a musela som podstupit kyret. lekar nam povolil snazilkovanie hned po prvej MS, resp. po 3 mesiacoch. a prvu ms som dostala az po takmer 8 tyzdnoch.
drzim paste aby bolo snazilkovanie uspesne a dalsie tehotenstvo prinieslo na svet mimko 😉 drz sa

myzma
13. júl 2010

@miyya nam takisto, o babätko sme prisli v 8tt, polroka odporucali pockat... potrebovala som to skor kvoli psychike ako kvoli telu...

zuzkap2
13. júl 2010

ja som o babo prisla v 12tt a snazilkovat nam odporucila dr. az o 6 mesiacov

gaby21
13. júl 2010

Nam dovolil po tretej menstruacii od kyretu 😉

cmulinko
13. júl 2010

my sme cakali 3 mesiace a na 4 mesiac som uz bola znova tehotna.

zuzanahor.
13. júl 2010

ahoj,nam dovolil až o pol roka.... 🙂 ale poznam baby,ktore ostali tehu hned po 1 menst.a maju Zdrave babetka 😉 😉 😉

markiza
13. júl 2010

u nas je to po prvej ms ak nebola robena kyretaz a po dvoch ms ak ano... ale samozrejme je to individi, ako sa kto zotavi. ...

ivetkabab
13. júl 2010

Ahojte.Ja som o babatko dosla v 12 tyzdni.Mala som Missed abort.Po 3 mesiacoch sme sa zacali snazit a uz sa snazime dalsie 3 a stale nic...
Necakala som ze to bude take zlozite.Doteraz som s otehotnenim nemala problem.Vzdy to vyslo na prvy sup...2X...
no teraz to nejde.Ovulaciu mam a stale nic.Mate niektora podobny problem???

mirip
13. júl 2010

3 mesiace

luga
13. júl 2010

po druhej ms

cathy77
13. júl 2010

po prvej ms....

tutifruti
13. júl 2010

Po 3 ms... ale podarilo sa az o dalsie tri mesiace... takze sme mali polročnú pauzu

dilema
14. júl 2010

mne bolo doporucene cakat zhruba tak dlho ako som bola tehotna, tolko casu by maternici malo stacit...takze uzi si leto a sup na to 🙂 mozes vyuzit cas tym, ze sa zacnes dopovat vitaminmi aspon budes mat pocit ze sa zodpovedne pripravujes a uz to vsetko dobre dopadne 🙂

traktor
14. júl 2010

nam tiez odporucal pockat pol roka, nepockali sme hned som bola tehu a zas som potratila...zas kazal pockat a zas som otehotnela a tehu bolo rizikove, od zaciatku az do porodu som lezala v nemocnici, ...ale to je u kazdeho ine..ostatne tehu uz boli v pohode..

vecernice
14. júl 2010

ja mela zamlkle, v 10tt revize. doporucil pockat po prvni porevizni ms, ted jsem tedy v cekaci fazi 🙂 drzim vsem tady palce, at to vyjde znova co nejdriv, a tentokrat az do konce 🙂

raona
14. júl 2010

3 - 6 mesiacov, otehotnela som po tretom mesiaci, tehu bolo rizikove, zo zaciatku som stale krvacala, tak som bola na rizikovom.. ja si osobne myslim, ze to je na kazdom, ako sa ktorá žena na to cíti.. a aa keď to má prísť, príde to, či je to druhý, tretí mesiac... 😉

Držím palce, nech je ďalší pokus úspešný...

ludka140281
14. júl 2010

.......tazko povedat ...kazdy doktor mi vravel ine 😠
mala som 3 spontanne potraty,zamlknute 😢 medzi kazdym tri mesiace pauza 😢
vsetko po narodeni prvej dcerky,,,po poslednom potrate mi gynekolog povedal:neviem na kolky pokus sa to podari,no snazte sa a hlavne verit,ze to vyjde .....teda necakajte,ved naco?a dokedy vlastne? vy viete ako sa citite a cim skor budete psichicky ok,tym lepsie.....................................mal pravdu,objednal ma o mesiac na geneticke testy,ale tam som prisla v tretom tt 😀 ,takze otehotnela som hned po prvej menstruacii,samozrejme som v nemocnici prelezala do 10tt,ale stalo to zato....prisli iniekcie a lieky na podporu maternice,vitaminy.......zijeme obe,,,,som neskutocne stastna,ze som pocuvla a necakala,pretoze by som sa uplakala na smrt...
Karinka ma tri mesiace 😀 😀 😀 ...nevzdaj to

carrie4
14. júl 2010

odporúčal pol roka, ale zadarilo sa po 4 ms, ale malá sa narodila predčasne, nemala som dostatočne zregenerovanú maternicu. ale to je asi individuálne

agnes28
14. júl 2010

3 - 4 mesiace. kyretáž bola v 9. tt pri zamĺknutom potrate.

skybaby
14. júl 2010

kazdy lekar ti to odporuci inak a je na tebe ako sa rozhodnes, ako sa ty budes pripravena na dalsie tehu a aj na dalsi pripadny neuspech ... ja som potratila az v 24tt a lekari mi odporucali cakat od 1 mesiaca az do jedneho roka (konzultovala som to s 3 lekarmi) ... ja som vedela ze dalsie tehu mi psychicky pomoze ... takze som otehotnela vo 4. cykle 😉 a cele tehu bolo ok

susuaa
23. júl 2010

My sme prišli o dieťatko v 9 týž. Zrazu som začala silno krvácať a bolo po tehotenstve ☹ S manželom nás to vzalo. Veľmi sme sa na babätko tešili.
Lekár v nemocnici mi odporučil vyhnúť sa tehotenstvu 3-6 mes. a počkať so sexom do prvej menšt. Ale ak môže prvý MS prísť až do 8 týž., neviem či tak dlho vydržíme abstinovať. Bojíme sa, aby sme niečo nepokazili.

zuzanka.j
23. júl 2010

mne pol roka. zacali sme sa vsak snazit uz po 2-3 mesiacoch a tehu sme sa dockali az po 2,5 roku 😒 ale teraz mi to pripada ako okamih 😉 drzim vam palce 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre