• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Budúce snažilky

27. januára 2013 
etus, ty ma potom zabijes :sweat_smile: :grinning: :grinning:
23. sep 2009 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
precoooo?posli -som zvedava :grinning:
23. sep 2009 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a teraz uz len zmurim oci, bo mooooc bojim :sweat_smile: :pensive:
23. sep 2009 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Riana :grinning: :grinning: :grinning: -ja nehryziem-ale svoj nazor som ti povedat musela :slight_smile:
23. sep 2009 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
erika ... dufam, ze si moc nekritizovala :wink: :wink: :wink: :grinning: ... ja som celkom za, ale musela by som najst niekoho spolahliveho a overeneho, kto ma dobre referencie ... ja tymto veciam verim ... no proste vodnari sa nezapru :wink: :wink: :wink: ... vsak, riana? :wink: :grinning:
23. sep 2009 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi-ja ani horoskopom,kartam,vestkyniam-mam voci nim totalnu averziu :grinning: Mam uplne ine hodnoty v tomto smere-ale kazda sme ina a mame pravo verit v to co chceme,no nie?
23. sep 2009 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
etus, v pohode :wink: ja len, ze som sa teraz vecer akosi rozpisala a nestiham odpovedat :sweat_smile:

Zuzi :wink: :grinning:

Mne je teraz uz akosi jedno, co teta povedala... Ci sa splni, ci nie. Je mi aj jedno... Ale viem, ze mi to dodalo klud. Ratam uz zo vsetkym a nemam take hystericke uvazovanie, ako tomu este pred par dnami bolo... :wink:
23. sep 2009 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja som v tomto trosku ina ... verim aj v Boha, ale svojim sposobom :wink: :wink: :wink:
23. sep 2009 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi-ved kazdy inym sposobom :grinning:
ja mam posledny rok taky uzasny vztah s Bohom -je to teda okrem mojho MM a Misky asi ten najuzasnejsi vztah co zazivam-ale to je tazko opisat-to musis prezit :slight_smile:

To je prave ten vztah co mi dobija baterky-Boh je moj priatel a psycholog zaroven :grinning:
23. sep 2009 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja to mam s tym Bohom take zvlastne ... verim, ze niekto to tu riadi a ze nahoda neexistuje a ze vsetko, co sa stane - dobre aj zle - ma svoju pricinu, ale neverim a nesuhlasim so vsetkym, co hovori katolicke nabozenstvo
23. sep 2009 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som tiez veriaca, ale od isteho casu som sa akosi "pokazila" :frowning2: nie je to take, co to byvalo :pensive:
23. sep 2009 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi-ja som evanjelicka-my mame mnohe veci ine-ale 10 Bozich prikazani rovnakych :sweat_smile:
23. sep 2009 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Riana-aj ja som bola "pokazena" a teraz sa snazim to trochu napravat :grinning: -hadam sa mi aj dari :grinning:
23. sep 2009 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
etus, tak to ja som katolicka :wink:
23. sep 2009 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
erika ... tak to ano, evanjelici su rozumnejsi :wink: ... 10 prikazani beriem aj ja ... to je jasne :wink:
riana ... ja som bola tiez kedysi poriadna v tychto veciach ... ale do kostola nechodim, lebo nebudem pocuvat ako vodu kazu a vino piju ... lebo knazi su kapitola sama o sebe ... staci si len pozriet, v akych vilach ziju a na akych autach sa vozia :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. sep 2009 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi-poznam aj kopec super katolikov a velmi rozumnych- v tomto by som neskatulkovala.
No niekedy je to aj o tom-najst si par spraznenych ludi-my sme mali na to v UK stastie-uzasny zbor -ludia ktori ziju tym v co veria-niekto povie-utopia.idealizmus-ale az v beznom kazdodennom zivote clovek ukaze aky veriaci je.Ani to nemusi vyslovit-vidno to na skutkoch-sposobe zivota akym zije :pensive:
23. sep 2009 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som akosi zanevrela na Boha... :frowning2: :pensive: mozno ani nie, ze zanevrela, ale neviem sa presne vyjadrit :pensive:
tie svetske veci okolo fararov atd., to akosi nevnimam...
23. sep 2009 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
erika ... myslela som rozumnejsi vo viere :wink: :wink: :wink: ... ziadny nezmyselny celibat a podobne kraviny :wink:
23. sep 2009 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Riana-mna to ani nezaujima-lebo verim to,ze Bozie mlyny melu pomaly....a kazdy sa bude zodpovedat raz za svoje skutky.
Tiez som mala obdobie ked som do kostola par rokov ani "nepachla"-ale potom som si uvedomila,ze mi Boh v mojom zivote velmi chyba a tak som Ho hladala a nasla :dizzy_face:

Baby-ved ked vas to zaujima-tak mrknite niekedy do temy vo volnej diskusii "Co pre vas znamena viera 2"-rozoberame tam kooopec roznych veci a obcas sa tam objavi aj Mexx-hoci uz davno nebola
23. sep 2009 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi-tak to mi je tazko hodnotit.A zase-aj katolicky knaz predsa vie do coho ide.....a stale ma este moznost to pred vysviackou zmenit-ak sa na to neciti pripraveny :pensive:
...su veci,ktore my nezmenime-ale nas vztah k Bohu mozeme :dizzy_face: lebo je to nieco velmi osobne
23. sep 2009 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby-dobre sa mi s vami keca-no musim sa este pripravit na zajtra-ucim od 9-2p.m a potom este hodina "English class" to je ten kruzok-uff,minule bol zaberak-teraz mi pribudne dalsie neposednik,tak hadam bude OK a nejako tie decka zvladnem :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...a v piatok mam volno-parada :dizzy_face:
23. sep 2009 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Idem este cheknut FB a potom uz makat a spinkat :slight_smile:
Inac zacala som citat druhu knihu od Roald-a Dahl-a -pounate niektora?
23. sep 2009 o 23:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.martinus.sk/?uItem=36182

je to skor pre decka-no citala osom od neho "Matilda" a pacil sa mi styl akym pise,tak hadam aj totot bude zaujimave :grinning:
a teraz uz fakt "bru nocku"-pekny zvysok pracovneho tyzdna-nech je tu vikend cim skor :dizzy_face:
23. sep 2009 o 23:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky, no etus, k takemu sa ani nedostavam, naposledy som este zaciatkom leta bola zazrata do knih od Robina Cooka, vtedy som vsetky precitala, odvtedy uz nemam cas... A zase si ho v hojnejsom pocte najdem az po statniciach :frowning2: Dovtedy nestiham :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. sep 2009 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Riana-ja som tiez zatial precitala asi 2 strany :grinning:
Mrknem vecer :wink:
24. sep 2009 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to neni bohvieco, etus :grinning:
24. sep 2009 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dneska nikto?
25. sep 2009 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Fuuuha, toto tu aky vazny stav, z 3. strany nas dolujem :confused:
27. sep 2009 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam alibi-3 dni som nebola na nete :grinning:
no dnes som prisla z prace taka unavena :stuck_out_tongue_closed_eyes: este aj Miska zlostila a neostavalo mi nic ine ako sa pustit do upratovania,lebo sme mali piesok uplne vsade :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: -tak som zmakla kuchynu +2 izby a zvysok cez tyzden +2 x som pustila pracku-esteze je tu voda zadarmo :sweat_smile:

ako ste sa mali.
Riana-skore uzdravenie prajem :wink:
28. sep 2009 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj etus, no postrehla som akosi vas vyletik :wink: a ako bolo? noze sa pochval :slight_smile:
a Miske sa co dialo? to ona ten piesok tak pekne poupratovala? :sweat_smile: a u vas ako to, ze voda zadarmo? :confused: aj ja chcem :grinning:
a dakujem, dufam, ze to bude uz len lepsie... aj ked teda neviem, bo mi nestaci ta chorobka co mam, este sa aj madam MS uracilo dneska dojst, tak ma morduju dve pliagy naraz :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:
28. sep 2009 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok