• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Budúce snažilky

27. januára 2013 
@etuska
no uz teraz ku koncu je to asi dost narocne s tymi opuchmi ... moja sestra mavala tiez nohy hrozne spuchnute, az som nechcela verit, ze to moze byt take hrozne
uz mas 42 tt :slight_smile:
4. jún 2010 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzanockamt
to teda hej.Predtym to bolo Ok-ale je to aj tym teplom+predsa 42tt.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. jún 2010 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@etuska
no co ja budem robit, ak budu v auguste horucavy, tak to teda neviem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
uz ma zase trapi zaha, mna z toho porazi ... zajtra asi pojdem do lekarne sa spytat, ci nie je nieco ine okreem toho sirupu, lebo ten mi pomoze tak na 5 minut a potom znova ma vsetko pali ... a este 3 mesiace vydrzat s tym :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. jún 2010 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzanockamt
no Miška sa narodila zaciatkom augusta a cely jul boli horucavy a ja som bola na juhu u svokry :stuck_out_tongue_closed_eyes: -esteze som mala skusky,tak som az do popoludnia sedela vo vnutri a ucila sa,lebo vonku bolo nenormalne horuco :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Opytaj sa na gaviscon,alebo Maalox
4. jún 2010 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@etuska
uz som kazala MM nech mi po ceste domov kupi fatru, mozno aj to pomoze ... alebo budem cely den pit iba mlieko :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ale zase si myslim, ze je lepsie rodit v lete ako v zime :stuck_out_tongue_closed_eyes: ... takze budes mat obidvoch letnych :slight_smile:
4. jún 2010 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzanockamt
to hej-ja by som v zime rodit nechcela :sweat_smile:
Citala som ze moze zabrat aj struhana mrkva a jablko-tak vyskusam,lebo ja uz Maalox nemozem :unamused:
4. jún 2010 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@etuska
a preco uz nemozes ? ... uz som kukla na nete obidva tie pripravky, maalox sa vraj moze len po porade s lekraom ... tak uvidim, co povedia v lekarni
4. jún 2010 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzanockamt
mne to predpisal lekar-ale taku emulziu-nie lieky.Maalox obsahuje vela magnezia a to uz nemozem,aby som sa aj otvarat konecne zacala
4. jún 2010 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@etuska
tak to hej, vsimla som si, ze aj ten moj sirup obsahuje horcik ... a chuti ako praci prasok :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. jún 2010 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzanockamt
moj ako zubna pasta :sweat_smile:
no idem sa trochu vystriet-lebo sa mi tu uz zle sedi za PC :stuck_out_tongue_closed_eyes:
pekny vecer
4. jún 2010 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prajem pekny vecer! Ak este nespinkate :confused: , mne sa totiz nechce.asi si dam Caro , lebo na kavu je neskoro a mam strasnu chut na Velvetku :grinning: .
No ja som taka zvedava co mi povie ten doktor....este stale " nič" ....
kde ste dnes vsetky , vykuklo sniecko tak sa opalujete ? :grinning:
ja som bola dnes sama doma a tak som sa motkala v kuchyni trochu a oberala potom jahodky ale tento rok su bez chuti ....ved ani slniecko od maja nebolo :frowning2: iba dazd....
no idem si spravit to Caro.............pa pa :grinning:
5. jún 2010 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak sa kočky ozvem ked sa vratime z nemocky.Nastupujem vecer o 6tej a doma by sme mali byt najneskor do dvoch dni ak bude vsetko OK :slight_smile:
6. jún 2010 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@etuska silno vam budem drzat palce!
6. jún 2010 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, pekne slnecne predpoludnie prajem :dizzy_face:
7. jún 2010 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dneska to tu nejak skapalo :sweat_smile:
7. jún 2010 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to teda ano, nejako to tu zakapava :confused:
7. jún 2010 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre Ránko prajem !
Ja som bola včera u dokiho . dostala som injekciu na spustenie MS a povedal mi , že mam na pravom vaječníku malú cystu :confounded: a preto ma to bolí, ale povedal ze ona sa moze sama vstrebat a nie je to take vazne ...tak OK , DUFAM .
A vy žienky ako sa mate? u nas bolo teraz riadne teplo @zuzanockamt ako znasas tie horucavy? nemas opuchnute nohy?
zatial pa
8. jún 2010 o 07:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj @zaira1407 vklude vydrz, zatial sa nestresuj kvoli cyste :wink: minuly rok v novembri som mala cystu, mala priemer 4 cm a ta mi sama praskla :slight_smile: iba jeden vecer mi prislo nahle nevolno, asi 2 hodky ma bolelo brucho ako ked mam MS, ale dala som si ibik a bolo uz lepsie... a ty mas aku velku tu cystu?

inac aj mne teraz akoze meska MS - za posledneho polroka som cyklus nemala dlhsi ako 27 dni, ale teraz uz taham 29. den :stuck_out_tongue_closed_eyes: brucho stale boli, vcera som myslela, ze bud sa mi rozbehne MS bez akychkolvek priznakov alebo ovu... lenze ovu nic, teplota niekde na bode mrazu a MS tiez nikde... rozmyslam, ze ked to po MS bude stale boliet, idem zase k dokimu... bo za mesiac, odkedy som unho bola, sa nic nezmenilo :pensive: kebyze si nemeriam BT, tak sa bojim, ci to nie je nieco s crevami, lenze takto je to na 99% gynekologicke, lebo ovu nie je a uz aj nejaky ten den pretahujem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. jún 2010 o 08:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky, nieco na ranko :grinning: (dufam, ze nikoho nepohorsim :sweat_smile:)
8. jún 2010 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@riana :grinning: :grinning: to si kde nasla ? no keby idem niekde v meste a uvidim to taK neviem co by som si myslela :grinning:

no povedal mi ze moja cysta ma 5 cm ale mne sa to zda nejake velike nie ??? :confused: no ale ked ty vravis ze si mala 4 cm tak to asi moze byt ..hmmm...len dufam ze sa mi to umudri aby sme mohli zacat v decembri so snazilkovanim :slight_smile:.....
8. jún 2010 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zaira1407 zabudla si mi za prezyvku este dopisat 12 :sweat_smile: zase dojde upozornenie inej riane :sweat_smile: :grinning: neva :wink:
obrazky mam od kolegu, ten mi z casu nacas posiela take srandicky :grinning:

ak doki vidi, ze je to len vodova cysta, tak tu 5 cm este nechava tak, aby sama praskla... niekedy pichnu aj injekciu na podporu prasknutia, ked si myslia, ze to samo nepojde...
a na kotrolu ti doki nekazal ist o par tyzdnov neskor?
8. jún 2010 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som patrala a vypatrala info o etuske a drobcekovi :dizzy_face:
"maly Simonko sa narodil tiez dnes rano o 6.37, 4080g a 58cm", sprava zo vcera 7.6. :slight_smile:

@etuska gratulujeeeeem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. jún 2010 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zaira1407 zatial mi nohy neopuchaju, to este len pride nieekdy v auguste :stuck_out_tongue_closed_eyes: ... horucavy znasam celkom fajn zatial, ved dlho netrvaju, len sobota a nedela bola dost tepla a vcera a dnes zase v pohode ... uvidim, co bude do konca tyzdna ... sice sa mi horsie dycha, ale to nesuvisi s teplotami, moze byt aj -10 a budem ledva fucat :grinning:
8. jún 2010 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak mi mame v knacliku cez 29°C aj napriek zatiahnutym zaluzkam, tak som uhovorila konecne kolegynu na pustenie klimy... :dizzy_face:
8. jún 2010 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sakris aka chyba... malo byt MY :sweat_smile:
8. jún 2010 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@riana12 tak to mate riadne teplo ... u nas je vonku 18°C a zamracene, takze neviem, kde je tych slubenych 26 - 30 a strasne teplo :grinning: :grinning: :grinning:
8. jún 2010 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vonku by malo byt teraz okolo 25°C a svieti slniecko ako sialene :stuck_out_tongue_closed_eyes: a kukam teraz, ze uz mame len 26.6°C v kancli, juchuuuu :dizzy_face:
8. jún 2010 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nas uz aj prsi :sweat_smile: ... zatial len tak slabucko ... som zvedava na poobedie
8. jún 2010 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no len nech u nas neprsi, radsej dneska aj 40-tky... bo je dneska MEdarda... ako sa vravi, Medardova kvapka 40 dni kvapka :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. jún 2010 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ale na zajtra hlasia uz zase slnecno az do konca tyzdna ... tak som zvedava :sweat_smile:
8. jún 2010 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok