Čo môžu znamenať moje intímne problémy?

hrybik
21. apr 2020

Čauko baby prosim o radu mam uz asi pól mesiaca zdola krv máličko len keď sa vytrem ani na vložku to neni,menzes som nemala už neviem čo robiť aj bolesti mám ako keby som mala menzes prosím o radu ďakujem veľmi pekne

jajka71
21. apr 2020

@hrybik pri kazdom krvacani mimo menzes treba kontaktovat gynekologa, radsej par krat a ukaze sa to ako banalita ako nekontaktovat a skomplikuje sa....pokial to nieco vazne je, nech sa to podchyti asap...pokial nie, budes pokojnejsia...

kimivox
21. apr 2020

s tym by som necakala a utekala ku gyn

kiki68
21. apr 2020

Nabehnut ku gyn, mne takto zistili velku endometrioznu cystu. Nez som sa nazdala uz som ficala na onkogynekologiu. Gyndos ze dobre ze som to nepodcenila, inak by som prisla o vajecnik.

hrybik
autor
21. apr 2020

Baby zabudla som podotknúť mala som kiretaz dut maternice v januari keďže som nepravidelne krvacala,nasledijuca menstruacia mi mala dojst vo feb ale nedosla tak mi pichla vyvolavacku potom dosko po 10 dňoch tento mesiac nič zase len takto špinim je to take niečo ako vytok +trocha krvi ďakujem baby za každú odpoveď ste zlaté

jajka71
21. apr 2020

@hrybik volaj na gyndu radsej nech ti povie odbornik, ked tak ta kukne a budes vediet na com si, lebo podobne priznaky mozu mat rozne dg.

retatka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
hrybik
autor
21. apr 2020

@retatka nie všetko bolo vpohode ,len my chybaju nejaké hormóny ,a mám štitnu žlazu

jajko22
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre