Čo znamenajú krížiky v Jonášovej metóde?

zuzka1120
28. júl 2017

Prosím o pomoc. Neviem či to tu už niekde je, ale ja som nenašla.
Prosím viete mi vysvetliť čo znamenajú tie krížiky v jonasovej metóde?
Priložím i foto môjho výpočtu ( fotila som z notebooku tak je nekvalitná).

vejapa76
29. júl 2017

@zuzka1120 križiky mysliš v poslednom stlpci? To sú nejaké aspekty...životnosť a problematickost. Čím vyššie číslo tak tým vacsia pravdepodobnosť že by mohli nastať nejaké komplikácie s tehotenstvom, s babatkom alebo pri pôrode.

renikar
29. júl 2017

Presne ako pise vejapa76. Cim vacsie cisli tym horsi aspekt. Ale toto je len z netu vsak? Ja som mala pri oboch detickach vypocet na seba priamo od neho...aj s chorobami diagnozami komplikaciami...obe deticky su site takpovediac na mieru hihi...podla jonasa mi vyslo na 100% vsetko pri prvom sme sa snazili 1.5 rokov...vtedy som mu pisala..o 2 mesiace som bola tehotna podla jeho vypoctov. Druhy syn tiez tak. No tam som pisala hned ako sme zacali riesit babo...nechcela som prezivat snazilkovanie. Ostala som tehotna prvy mesiac od vypoctu. Mam dvoch synov. Drzim palce.

lilyianka
29. júl 2017

@zuzka1120 toto mas len vypocet z netovej stranky...daj si ho urobit unho priamo...my sme ho tiez mali,sice nam sa zatial nepodarilo,ale nam to blbo vyslo plus mmame tam ine ptoblemy

pininka
29. júl 2017

Dievcata maju pravdu,ja som si dala druhe vypocitat podla jeho metody na nete a veruze sa nam podarilo opacne pohlavie, ako mi predpovedali, dokonca mi vratili peniaze. Tretie som si uz nechala vypocitat priamo unho, skor len pre uistenie, lebo si roky sledujem ovulaciu a veruze mi jeho vypocet sadol uplne presne.

jarmila85
1. aug 2017

Dievčata môžem sa len opýtať myslíte že má to nejaký význam ak napr. mi vypočítali na 31.07.2017 že sa máme pokušať o babatko ale manžel robi na smeny tak sme skušali 30.07 že ak to nie je presný dátum ale napr.den vopred. dakujeeeeeeeem..

pininka
1. aug 2017

@jarmila85 jeden den mimo nemus byt problem co sa tyka plodenia, ale pohlavie moze byt ine, ale aj to je relativne.

jarmila85
1. aug 2017

@pininka dakujeeeem... 🙂 mne stači to plodenie...kedže už 5 rokov sa nám nedari a už mám všetko vyskúšane :(

pininka
1. aug 2017

@jarmila85 drzim velmi palce

jarmila85
1. aug 2017

@pininka dakujeeeeem

zuzka1120
autor
2. aug 2017

@vejapa76 áno myslela som krížiky, ďakujem 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre