Jonášova metóda - link na výpočet dní

8. sep 2023

Ktorá ste skúšali jonášovú metódu? Je dostupný link pre výpočet dní? Otehotneli ste niektorá cez tie výpočty?

larena
8. sep 2023

Ja som to skúsila uplne zo srandy a vyšlo mi 8.6.2022 a hovorim si haha ved vtedy ani nemám ovuláciu to je moc skoro pri mojich dlhých cykloch a presne 8.6 som otehotnela 😀😀aj pohlavie sedí😂

autor
8. sep 2023

@larena kde ste dávali počítať?

kristinapetronela
8. sep 2023

Ja som tak otehotnela

pabla99
8. sep 2023

Vyjde ti to vždy tak 50/50. Nájdeš tu určite ženy, ktoré pomocou tejto metódy otehotneli.
Na mňa to vôbec neplatí táto metóda. Skúšala som to niekoľko mesiacov a nevyšlo to. Pokiaľ máš naozaj zdr. problémy ktoré ti bránia k počatiu, tak ti táto metóda nepomôže skôr len naozajstní odborníci.
Btw. ten výpočet je zadarmo na internete nájdeš na google.

autor
8. sep 2023

@pabla99 diagnostikovali mi endometriozu.
ten link som našla, len či je doveryhodný.

zuza265
8. sep 2023

Mam zaplatenu verziu a pozrela som to aj s online dostupnou a je to to iste. Ale bacha! Sex ma byt 1 den pred terminom a aj 2 dni pred terminom. Cize ak by si mala vypocet na 10. septembra, tak sex dnes a zajtra 🙂

autor
8. sep 2023

@zuza265 21.9. mam...muž príde z prace 20.9. ...🙂 :D

pabla99
8. sep 2023

Áno tie výpočty na internete sú totožné s tými čo by ste si dali urobiť za peniaze. Každopádne prajem veľa šťastia 🙂

zuza265
8. sep 2023

No prosim to je akurat♥️♥️♥️ to mate uplne vyratane

autor
8. sep 2023

Akurát aj co pozerám dni dozadu tak mi jeho den vychádzal na prvý deň mojej MS.... Vsetko je aj mimo ovulácie.. Tak ja neviem ale skúsime

zuza265
8. sep 2023

Ano. Oni to aj odovodnuju ak si o tom viac precitas🙂 a ak si das platenu verziu, tak uvadzaju, ze to nie je zarucene na prvy sup ako si mnohi myslia. Ale ze je lepsie ak sa termin prekryva s ovulaciou ale kludne zeny “otehotneju” aj cez ms. Proste im pride ovulacia inak nez bezne alebo spermie vydrzia atd. Skus si pozriet texty🙂

beata110
21. sep 2023

@zuza265 prosim a co tam znamenaju tie znaky? A napr. Take nieco ze 3x alebo 6x a cervenym.🙏

zuza265
21. sep 2023

@beata110 tie napatove aspekty? To su nejake problemove konstalacie - ja ai to tak vysvetlujem. Proste ine veci, kt mozu negativne ovolyvnit tehotenestvo. Ale ty ich mozes aj v pohode zvladnut. Ja to neviem posudit to su konkretne veci. To asi len ozaj astrolog… astrologia je dost tazka, tam vsetko so vsetkym suvisi

beata110
22. sep 2023

@zuza265 no aj ja som si podobne myslela dakujem😊

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre