Jonášova metóda

sunshine15
11. sep 2022

Ahojte, nasla som sice staru diskusiu z roku 2006 o Jonasovej metode ale chcem vediet aktualne recenzie za posledne roky 😊 mate niekto skusenost? Oplati sa to?

bilberryday
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sunshine15
autor
11. sep 2022

@bilberryday zatial len skusame, sme obidvaja zdravi nevieme o ziadnej komplikacii, ja mam cyklus pravidelny aj ovu prebieha, toto ma zaujima len cisto z osobneho hladiska ci to je ozaj pravda o tej metode alebo nie

bilberryday
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bilberryday
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
nique
11. sep 2022

Ja som si to zaplatila, ale nepomohla. Obaja sme boli zdraví. Podarilo sa mi raz otehotnieť (pred Jonasovou metódou), no skončilo to potratom. Vyskúšala som potom všetko. Po 6r sme šli so CAR, syn sa nám podaril na 1pokus. Dcéra prišla o 2 roky sama.
Tie moje alternatívy považujem za správne, bola to cesta, ktorú sme si s manželom prišli. O to viac si vážime klasickú medicínu a tešíme sa zo zdravých deti.
Držte sa!

cucica
11. sep 2022

Mne nepomohlo.
Skusala aj to aj moja mamina este, ked ratal len on, lebo sme boli 2 sestry a otec chcel tretie chlapca, Le nepodarilo sa 😂 mam tretiu sestru 😂

katka5161
14. sep 2022

@sunshine15 nie nie je to pravda

elizabet173
14. sep 2022

@sunshine15 nie, nevyšlo nám to, neotehotnela som podľa jeho výpočtov

lalilla
27. sep 2022

Kamoske to vyslo na orvy sup podla tych vypoctov. Otazka je ci to bola nahoda alebo jonaska. Za mna neni to take drahe ja by som ho skusila

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre