Duphaston - pomáha otehotnieť?

natalkinmarek
28. apr 2019

Ahojte. Už som tu raz spomínala tému. Už tomu bude rok čo sa snažíme o bábätko. Keďže som mala nepravidelny cyklus, moja doktorka mi predpísala na úpravu menzesu lieky Duphaston že mi to môže aj otehotnieť. Prvé tri mesiace som ho brala od 14 dňa cyklu 10 dní. Nechala mi ho stále no teraz mi dala na ďalšie tri mesiace ale od 16 dňa 10 dní. Už ho beriem teda 5mesiac a stále nič. Teraz v júni to budeco sa nedarí. Pomohlo vám to nejako ten Duphaston? Ďakujem

ivca88
24. feb 2021

@zuzka_puska nepamätám si.
Ale asi tak, že som.dobrala to čo som v ten cyklus mala zobrať. Prišiel menzes a ďalší cyklus som už nezačala.
Určite by som dobráka to, čo máš v ten cyklus brat, inak by to spravilo ešte väčšiu šarapatu v hormónoch

zuzka_puska
25. feb 2021

@kakatulik ovulku sledujem ovulacnym testom clearblue. Ukazuje mi vždy pozitívny test 2 dni po sebe 🤔 druhá časť cyklu, no cyklus mám 28 dní...čiže od prvého pozit testu je to cca 9 dní, niekedy 10 dní. Teraz idem skúsiť začať brat duphaston až po ovulácii, teda ak po 2 dňoch už bude test negat, tak začnem . Snáď to bude ok

zuzka_puska
25. feb 2021

@ivca88 ďakujem 😉 áno, predošlý cyklus som dobrala presne podľa odporúčania dr. A tento som zatiaľ nezačala.😉

kakatulik
25. feb 2021

@zuzka_puska no určite máš málo progesterónu. Len pozor.ovu test este nemusí znamenať že ovulka prebehla. Madam nejaké iné príznaky?

zuzka_puska
25. feb 2021

@kakatulik fúha...tak hlien sledujem,počas ovulku je taký ako by mal byť, riedši ako v iné dni, ale toho hlienu veľmi máličko. A málinko zvýšená chuť na sex ale okrem tohto veru žiadne iné príznaky. A to asi nezistim nijak inak, či ovu aj prebehla. Že? Teda len u dr. 🤷 Duphaston sa chystám nasadiť po pozitívnych ovu testoch, tak 1-2 dní po. Doteraz som stále brala od 16dc....tak som si povedala, že skúsim až po pozit testoch.... Lebo inak už neviem. Na prehliadky k dr chodím pravidelne, som podľa neho úplne zdravá, plodná, muž zdravý, a tehu nikde 🤷

kakatulik
25. feb 2021

@zuzka_puska no z merania BT to zistíš dosť presne. Ja mávam aj bolesti na strane, kde je ovulka.

zuzka_puska
25. feb 2021

@kakatulik ja bolesti mávam občas, občas nie....takže ťažko 🤷 no nič, skúsila som tie ovu testy, snažíme sa o dušu každý deň 🤣 a po ovulácii budem už len čakať, či to vyšlo 🤷 ak nie, skúsim merať bt, ale to mi práve dr neodporúčal. Vlastne on má zajazdil aj za testy, že si zbytočne somarinami rozhodim psychiku. Čo sa asi aj stalo

kakatulik
25. feb 2021

@zuzka_puska čo sa mu nepáči na meraní BT? Ako on vie,kedy máš ovulku? Robil to filikulomeyriu?
To sa fakt snažíte od ms každý deň?

zuzka_puska
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ivanad12
2. máj 2022

Ahojte chcela som sa opýtať či mám počítať 14 dní z od menštruácie alebo aj z tým lebo veľmi tomu nechápem

nina774411
30. okt 2022

Zháňam DUPHASTON. Nemáte niektorá nepotrebný? ideál Bratislava

matulka82
22. nov 2022

@nina774411 mam , ale nie som BA

malica
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tina121212
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
malica
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
matulka82
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tina121212
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tina121212
26. sep 2023

@malica Clostilbegyt nahodou nemate ?

katariiinkaa
20. mar 2024

Ahojte, nemáte prosím niekto doma duphaston, ktorý už nevyužijete? Ďakujem.

petka552
20. mar 2024

@natalkinmarek brala som ho 3 mesiace. Vysadila dom ho lebo som zacala rapidne priberat a asi mesiac po vysadeni bum tehotnaaa 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre